Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zatuhnutí iGO8 při startu

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod speedo919 v 10 dub 2009 00:02

To som skusal. dal som aj iny lang (CZ) ale robi to to iste. Zaujimave je ze ked som odmazal zo system.ini aj zo sys.txt vsetko co suvisi z LANG tak po starte sa mi aj tak spustila navigacia v jazyku co som mal naposledy nastaveny (SK). Samozrejme vsetko ide az do restartu mia.... Uz s tym bojujem 2. tyzden a eliminujem a co sa da ale dochadzaju napady :-)
speedo919
 

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod mkb v 10 dub 2009 05:24

to speedo919
Já bych ten Save smazal celý a začal od začátku. Bude-li to blbnout dál, znamená to že se tam natahuje nějaká volovina ze sys.txt, nebo z igo8_generic.ini v project_config (součást data.zip). Možná vyměnit celý data.zip. ;)
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod speedo919 v 10 dub 2009 07:37

Data.zip aj branding.zip mam vymeneny (posledna ver. ppc). V adresari lang mam 3 verzie CZ a 2 SK vsetky maju v ini popis rovnaky tzn CZ=cesky SK=slovak. Lisi sa to akurat popisom suboru. Jeden je pda a druhy pna. Ale ked chcem zvolit jazyk vidim len 2 jazyky - cesky a slovensky (logicky-maju rovnaky index).... Skusal som odmazat aj cely save ale po starte to stuhne a ani sa mi nevygeneruje cely save.ini. aj sys.txt som menil mal som upraveny od tomasiiho ale ten som zmazal a prepisal obsah save.ini do sys.txt - ziadna zmena.
Len je zaujimave ze doteraz mi to fachalo ok. Zacalo to tusim az od posledneho update map ale nie som si tym isty....
speedo919
 

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod speedo919 v 10 dub 2009 07:51

takze teraz som odmazal cely save, (neni tam ani save.ini - adresar je prazdny), dal som original sys.txt v ktorom je len toto:

[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

[map]
2dheadup=1

zmazal som zdvojene lang subory, takze mam 1 pre cz a 1 pre sk,
a stale mrzne... :o
ani ma nevyzval na vyber jazyka...
speedo919
 

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod vovi v 10 dub 2009 07:54

Taky by za tím mohla být poškozená mapa. Zkusil bych kromě checkdisku karty zkontrolovat (a případně naformátovat a ze zálohy obnovit) i vnitřní paměť MIO. A pak v Content\Map nechat jen basemap a SK; pokud to poběží, tak postupně přidávat mapy.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod SvoDa v 10 dub 2009 07:58

Tak mne ještě napadá, jestli se ty lang nejmenují stejně uvnitř v souboru info.ini:
např.:
name="Česky (090323_tS)"

Toto se musí u každého langu jmenovat jinak :!: (nestačí, aby se jinak jmenoval je lang...zip, ale i jméno langu v info.ini, bo toto je to, co pak vidíš v menu iGO8 při volbě jazyka. jakmile se jmenují 2 langy "uvnitř" (v info.ini) stejně, neví který zvolit a proto se to při startu kousne.
Totéž jsme zažili, když se dva různé skin.zip jmenovaly v info.ini stejně - kousalo se to v rámci startu na mainview...
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod deusexx v 10 dub 2009 14:58

Dane jmenují.A to :name="Česky (090219_tS)" Ale to jsem včera psal speedo919.Já už neměl včera o půl noci sílu to měnit a dnes jsem byl od rána pryč.Hned to testnu,jestli to pomůže.
Ono to neudělá,pokud se nevytáhne karta,ale jak ju vytáhnu a znovu strčím do hračky,tak to na tom langu zatuhne.A to na všech,kam jsem ten lang(poslední) dal. Alice jede ale v pohodě.To je zajímavý.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod tomasii v 10 dub 2009 15:35

Taky bych to viděl nejspíš v tom, že tam máš dva, nebo víc souborů, které si Mio míchá do sebe, protože se vnitřně jmenují stejně. Proto jsem psal, smazat lang a navolit jiný (nenapadlo mě ale, že jich máš v Miu víc stejného jména - to vadí třeba i u skinů).
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod speedo919 v 11 dub 2009 20:38

Takze checkdisk ziadna chyba...
Postupne som odmazal - save (nevedel vytvorit novy), langy (mam z kazdeho po jednom) - zacala sa zjavovat chybova hlaska ze nemoze nacitat lang.
Dalej som odmazal vsetky mapy okrem basemap a slovakia - bez zmeny. Menil som exe subory az na verziu 8.3.2.64873 ale nic.
Nakoniec som dal vsetko na povodnu verziu ktora mi isla na 100 % ale ani tuk.
Prave idem vsetko zalohovat a formatovat mio... Drzte palce snad to pomoze :twisted:
speedo919
 

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod tomasii v 11 dub 2009 23:55

Píšeš: "... zacala sa zjavovat chybova hlaska ze nemoze nacitat lang." Tak z toho bych usuzoval, že ten, cos tam nechal ,je vadný...
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron