Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zatuhnutí iGO8 při startu

Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod deusexx v 10 bře 2009 17:52

Nevím kam to dát,tak jsem se pokusil o nové téma.Od jisté doby,nechcu specifikovat,abych se někoho nechca dotknul,což by mě určitě mrzelo,mám takový problém.Při různých výměnách karet,kde testuju vše možné i nemožné,se mě stává u verze 8.3.2.64873,že se zasekne při startu u načítání jazyka.Zatuhne a pomůže jen hard reset a vymazání souboru system.ini ve složce SAVE.Dřív jsem se s tím nesetkal a to jsem karty a verze měnil jak na běžícím páse.Má někdo z vás podobnej problém?Nějak mě to nebolí,ale ze zajímavosti se ptám.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod SvoDa v 10 bře 2009 18:03

To bude tím experimentováním. nejspíš se budeš muset zbavit více souborů v SAVE (tracks a route si tam nech). Zkus si ji přejmenovat (abys o ni nepřišel) při startu se vytvoří nová SAVE a pak si tam postupně vracej jeden po druhém, nebo si nastavení vytvoř znovu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod deusexx v 10 bře 2009 18:07

Dane,to jsem udělal hned na první pokus.Všechno si nastavit a upravit, aby lahodilo oku byla šílená práce a tak jsem tesnul jenom umazat ten system.ini a rozjelo se to v pohodě.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod SvoDa v 10 bře 2009 18:15

Tak to mne nic jiného nenapadá. Takže bez system.ini se to rozběhne a když iGO8 ukončíš a chceš pustit znovu, tak se už nerozběhne? Jestli je to tak, tak až to bez system.ini rozběhneš, a budeš mít nastaveno všechno tak jak chceš, tak dej zálohovat uživatelská data a pak iGO8 ukonči a zkus spustit znovu. Pokud to zas nepůjde, obsah složky SAVE smaž a nahraj do ní obsah adresáře backup, co se na kartě vytvořil (zálohovaná data = SAVE).
Zkoušel jsi nahrát "starší" SAVE ze zálohy?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod vovi v 10 bře 2009 18:19

Hele, já už se jednou nad něčím podobným taky vztekal a byla to naprostá kravina - sedělo sice jméno LANG souboru, ale to označení uvnitř (v tom .INI) se bůhvíproč přepsalo a lišilo se od položky v SYSTEM.INI jedním písmenem. Nemáš ten LANG poškozený? Zkus ho vyměnit.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod deusexx v 10 bře 2009 20:24

Ten lang mě taky napadl,ale teď vám hodím do příslušnýho vlákna jak jde BT na 520.A pak hned smažu a natáhnu znovu lang.Ale díky všem za rady.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod SvoDa v 10 bře 2009 20:29

Mrkni se, jak se jmenuje tvůj lang.zip a jméno v info.ini
a pak to natvrdo napiš do system.ini - např.
[local]
language_key="czech_090219_tS" (languagekey z info.ini)
lang_path_hint="lang\Lang_Czech_090219_Pda.zip" (název lang.zip)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod deusexx v 10 bře 2009 22:03

To SvoDa Tak jsem to tam dal na tvrdo a uvidím.Ale až budu zas šachovat s kartama.Nebude to dlouho trvat.Zkouším ten Lite unlock.Takže díky za radu,snad to pomůže.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod speedo919 v 09 dub 2009 22:43

Ja mam presne taky isty problem. Uz si neviem rady. Sprava sa to tak, ze ked púripojim Mio k PC, tak normalne IGO spustim aj po odpojeni, ale akonahle dam hard reset alebo vypnem tak IGO zostane vysiet pri nacitavani LANG. Kartu som uz formatoval skusal ine exe subory, branding.zip aj data.zip, ine lang subory, aj vyzsie popisany postup ale nic...
Este upresnim ze ked to zacalo robit Vista hlasila ze na karte mozu byt chyby a udaje sa mozu stratit - po formate to uz nehlasi tak predpokladam ze je ok...
Mam niekolko zaloh ale ani jedna nejde.
Diky za akukolvek pomoc
speedo919
 

Re: Zatuhnutí iGO8 při startu

Příspěvekod tomasii v 09 dub 2009 23:21

Zkusil jsi to spustit při smazané složce save, popř. bez toho lang souboru, na kterém to zůstane viset? Navolíš si při startu jiný lang.
Pokud to pojede, tak bych přihrál zpátky ten lang, jestli se pak chyba neobjeví. Musíš eliminovat možnosti, které chybu můžou způsobit. Já měl takovou zasekávací chybu s poškozeným souborem poi.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Další

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků