Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

BT komunikace PC <-> MIO

Re: IGO8.exe

Příspěvekod Ivo K v 12 bře 2009 14:23

Ivo K píše:Velikost přenášeného souboru je v továrním nastavení(tedy po HardResetu) omezena na velikost 3836kB(tj. tovární nastavení velikosti Storage Memory).
Pokud chci přenést větší soubor musím Storage Memory přestavit.
Toto provedu v Control Panel -> Systém -> Memory, kde "šoupák" nastavím na konec modrého pole, tedy asi doprostřed.
Systém si sám hlídá minimální hodnotu Program Memory, mohu tedy klidně táhnou šoupákem až na konec a systém to vrátí zpět do polohy minimální velikosti Program Memory.
Storage Memory může tedy být až cca 34MB a na Program Memory zůstane cca 26MB. Viz screenshot:

Nastaveni_Storage_Memory.jpg


Pokud budete zvětšovat velikost Storage Memory na úkor Program Memory, nezapoměnte po přenesení souborů do Mia vrátit velikost Storage Memory na přibližně "tovární" hodnotu(3836kB) nebo udělat HardReset. Jinak se některé programy(např. iGO8) nespustí z důvodu nedostatku paměti(Error: Out of memory)!!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod vovi v 12 bře 2009 18:18

Tak už mi to taky běhá - přesně jak to Ivo psal. K tomu Asusímu donglu jsem dostal soft 5.5.0.3200, tedy novější, než má Ivo. Mám to taky upnout?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod SvoDa v 12 bře 2009 18:35

Takže to, co jsem tu psal já, než přijel Ivo z dovolené, bylo na h...o :( :lol:
Právě jsem, po posunutí Storage memory, úspěšně absolvoval BT přenos PC -> MIO souboru o velikosti 35MB (nepoškozených). :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod Prcek v 12 bře 2009 19:17

Vovi není třeba. ted jsem to zkoušel a nenajde se to. Takže pokud chci přenášet pomocí bluetooth tak to chce nové zařízení.
Mio C720, R02+3+9913+1018, 8Gb SDHC Class6, TMC, SE Xperia PRO,
MioMap v.3.3, Skin J+T v4.3; IGO8 v.8.3.4.117940,; Ozi Explorer; Můj upravený spouštěč + další vychytávky - vše v MFD
Sony Ericsson Xperia Pro, android 2.3.4 iGO Primo 9.6.7.235654
Prcek
 
Příspěvky: 321
Registrován: 16 čer 2008 19:11
Bydliště: Ostrava

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod Ivo K v 12 bře 2009 20:08

Tak to je paráda Vojto, že Ti BT přenos taky funguje. :D :D
Prosím, dej to do své složky, mně to jistě bude fungovat. Díky! ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod vovi v 12 bře 2009 20:21

OK, jdu ládovat ;)

EDIT: Bude to tam ve 21:00
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod Ivo K v 12 bře 2009 21:46

Děkuji Vojto. ;)
Už jsem si to loupl, přeinstaloval i otestoval. Funguje to korektně! Díky. :D
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod vovi v 12 bře 2009 22:05

Hele, ještě mě napadlo, že když oni tam píšou, že se to přenáší vždycky do defaultně nastavené sdílené složky, tak že by mohla být šance tu složku pomocí editace registru měnit podle potřeby. Ale přiznám se, že vůbec netuším, jestli je ta složka skutečně zadaná v registru, nebo je natvrdo zadrátovaná ve Windows :oops:

Nenajde se tu nějaký znalec WinCE, který by mohl poradit, abychom nemuseli tápat a pracně hledat?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod tomasii v 12 bře 2009 23:03

Myslím, že :arrow: na obou stranách si určuje program sám, buď má adresu sám v sobě (pak to asi nezměníš), nebo ji zapsal do registru (to je lepší možnost). To si najdeš celkem jednoduše tak, že otevřeš registr editorem registru a dáš hledat a zadáš jméno složky odkud/kam to posílá. Tu pak po záloze registru změníš. Pozor, může to být na zapsané více místech a vše se musí změnit. Překlep může způsobit "nechod" programu a při zápisu jinam i "nechod" woken.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod Ivo K v 13 bře 2009 00:15

@ SvoDa + ALL
Na 11. straně tohoto vlákna tedy zde: viewtopic.php?f=27&t=350&start=106 je na konci první části mého příspěvku "Přenos dat mezi Miem Cx20 a PC pomocí technologie BT" doplněn postup jak nastavit software od Toshiby pro obousměrnou komunikaci!
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků