Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

BT komunikace PC <-> MIO

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod deusexx v 13 bře 2009 10:23

To IvoK teď jsem si nainstaloval ten tvůj unlock a už to vidím.Tak to je mazec.Ale to co píšeš mě vůbec nenapadlo.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod Ivo K v 13 bře 2009 10:40

Ale napadnou Tě to jako starýho mazáka přes všechno i přes unlocky, mohlo. ;)
Ještě že jsi tam dal ten screenshot a já uviděl adresář \\Plugins!
Jinak tady vo existujícím či neexistujícím adresáři My Documents píšeme až do důchodu. :lol: :lol: :lol:

Vždyť MioPocket provede při instalování restart a v tuto chvíli "podstrčí" Woknům vše co potřebuje a také vše co potřebuje smaže, přepíše, přestaví atd. Dokonce si zazálohuje registry a používá svoje vlastní a po ukončení unlocku zase vrátí ty původní. Když v MioPocketu zadáš při ukončení v nabídce "Hard Reset" stejně to není plnohodnotný hardreset! :!:

:idea: I můj a tomasiiho unlock "upravuje" Wokna a při chodu unlocku nepracuješ s čistýma Woknama. Ale unlock nemaže adresář My Dokuments, proto ho tam máš.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod deusexx v 13 bře 2009 15:11

jj,máš pravdu.Takže ještě jednou díky.No a konečně se mě podařilo posílat si ty soubory do GPS.Ale na tom compu,co nemám doma.Je to BT od MSI a používá podobnej softík,jako máš ty.Ale smůla je,že ho doma na vistách nerozběhnu.Jede a podporu má jenom do XP.Tak až budu chtít posílat soubory přes BT,tak přikůpím už asi 4 kousek modrýho zubu :lol:
Jinak k tomu unlocku.Nenapadlo mě to,protože mám doma tu 520 a tam jsem tu složku viděl.Dokonce jsem si to chtěl přehrát k sobě aji s tím souborem,co je v ní.A v té 520 byl taky ten unlock.Ovšem teď už vím,proč jsem ju viděl.Byl nějakej nadrbnutej.Nechtělo se mě spouštět igo8 z ikonky mio map.Ani v základu a ani při spuštění unlocku.Řešil jsem to s TomasII a nakonec mě pomohlo nahrátí starší verze unlocku,která něco asi upravila přímo v GPS.(Pak už to spouštět šlo).Teď už tu složku taky nevidím v té 520.Proto mě nenapadl ten unlock.Ale jak to sleduju,MioPocket si žije svým životem a občas dokáže zatopit kde jakému soudruhovi :D
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod Ivo K v 13 bře 2009 15:44

Jj. Unlock MioPocket zatopí mnoha soudruhům je to "tvrdý" nástroj. Umí toho proklatě hodně a to vede i k různým kolizím. :?
Také jsem si s ním pěkně užil, až jsem musel zformátovat MFD, když se mi množily vadné soubory. :twisted:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod tomasii v 13 bře 2009 15:50

Jj. taky jsem si s MioPocket 2.0 v41 užil svoje. Nepřečetl jsem si na začátku ten sáhodlouhý text a v domění, že jde to, zda nainstalovat, nebo ne, jsem dal Yes. No a pak jsem se divil, co mám v Miu... :lol: :lol: :lol:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod SvoDa v 13 bře 2009 15:52

Myslím, že miomenu s namapovanými tlačítky přes ppath.txt a se složkou APP od tomasII v MFD je účelnější než MioPocket.
Upravil jsem si dle svých potřeb i spouštěč viewtopic.php?f=27&t=348 který spouštím jedním tlačítkem v Miomenu a v tomto spouštěči pak mohu spouštět co chci a kolik různých aplikací potřebuji
Teď, kdy IvoK objevil i BT wireless cestu k přenosům souborů PC <-> MIO toto řešení nemá to chybu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod Ivo K v 13 bře 2009 15:57

Vono i když dáš "No" na začátku instalace MioPocketu, tak Ti zůstane na MFD "neuklizeno". Minimálně tam budeš mít adresář "MioAutoRun" :evil: a v něm "odložené" soubory na příští spuštění MioPocketu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod tomasii v 13 bře 2009 16:00

Jj., ale běh jen z karty alespoň nepřejmenuje iGO8 a toho sajrajtu je v Miu míň. Nicméně beru MioPocket jako nepřebernou studnici skriptů a softwaru, ale na Mio mi už (alespoň trvale) nesmí.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod Ivo K v 13 bře 2009 16:09

@ SvoDa - Jj. To máš pravdu Dane. Také se mi Unlocky protiví, proto se snažím nějaké "vyrobit". :lol: :lol: :lol:
A něco jako ten "spouštěč" mne napadlo už dávno, jen jsem to ztím nezrealizoval. Jednou si stejně něco takového velmi jednoduchého "vyrobím" pro vlastní potřebu.
Nejlepší by ale bylo to přeflešnout na "vlastnoručně upravený" Wokna a udělat si vlastní MioMenu. ;)

@tomasii - Jj. Já se z MioPocketu snaží něco vokoukat, ale jo to pro mne už moc zamotaný(ty scripty). MioPocket na Mio ještě občas dám, ale jen nouzově než dodělám unlock, kterým se budu připojovat přes mobil k internetu na Miu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: BT komunikace PC <-> MIO

Příspěvekod SvoDa v 13 bře 2009 16:12

IvoK na ten tvůj technický unlock nedám dopustit a mám ho stále po ruce.
Ten spouštěč už mám v MIO nějakou dobu a je to skvělá věc. Jedno tlačítko v MioMenu se ti tím rozvětví na x různých dalších tlačítek pod které si dáš co potřebuješ
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků