Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Spouštěč aplikací na SD

Re: Spouštěč aplikací na SD

Příspěvekod SvoDa v 18 dub 2009 21:32

Kill taskbar je to tlačítko "Tasks" - zelená fajfka
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Spouštěč aplikací na SD

Příspěvekod Prcek v 18 dub 2009 21:43

Tak to jo. Já už myslel že jsi nějak vyřešil aby nevyskakoval :(
Mio C720, R02+3+9913+1018, 8Gb SDHC Class6, TMC, SE Xperia PRO,
MioMap v.3.3, Skin J+T v4.3; IGO8 v.8.3.4.117940,; Ozi Explorer; Můj upravený spouštěč + další vychytávky - vše v MFD
Sony Ericsson Xperia Pro, android 2.3.4 iGO Primo 9.6.7.235654
Prcek
 
Příspěvky: 321
Registrován: 16 čer 2008 19:11
Bydliště: Ostrava

Re: Spouštěč aplikací na SD

Příspěvekod Jerry v 18 dub 2009 21:59

V pondělí se mi vrátí C520 ze servisu (občas se zeslabil zvuk, vyměnili mi desku a nainstalovali nové mapy - oprava velmi rychle!!). A tak si říkám, když už ten MioMap na MFD mám, tak ho tam nechám. Dosud jsem měl na MFD iGO8, na SD content, SmartMap a Ozi mapy. Už tak jsem měl „vyčerpaná“ tlačítka: MioMap > iGO8, Zvuk a Obrázky > původní funkce, Kontakty > video, Sluchátka Ozi a Mobil > SmartMaps.
Páni autoři spouštěčů a přepínačů, můžete mi dát tip, který a jak nejlépe to všechno uspořádat. Od každého SW chci mít jen jednu verzi. Co nechat na MFD a co na SD 8 GB. Samozřejmě, toto vlákno (nejen), jsem pročetl, ale jde mi o jistotu, že jsem vše tu popsané správně pochopil.

Děkuji.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Spouštěč aplikací na SD

Příspěvekod amatér v 18 dub 2009 22:11

Základem všeho je soubor menu.txt ve složce menu, tam si naedituješ vše potřebné (cesty k souborům). Já to mám vyřešené tak, že pomocí tlačítka "Stereo" v základní nabídce C720, a tomasiiho ppath spouštím spouštěč aplikací. Jednotlivé vrstvy menu spouštěče už jsou jen na tobě.
Na MFD mám pouze iGO8 v8.3.1.53558, ostatní aplikace mám všechny na 8GB SD.
Pro porovnání přidávám k humbukově a SvoDově, ještě svou složku menu.
Menu.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Spouštěč aplikací na SD

Příspěvekod Jerry v 18 dub 2009 22:19

Mirku dík za rychlou radu, Čili ten MioMap mohu dát na SD spolu s Ozi, SmartMaps? Nebo MioMap ponechat na MFD a iGO8 dát na SD. Domnívám se, že je to prakticky jedno. Podle toho si nastavím cesty.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Spouštěč aplikací na SD

Příspěvekod tomasii v 18 dub 2009 22:29

Ten taskbar se dá celkem elegantně odstřelit u každého volání. Např. takhle pro spuštění aplikace APLIKACE:

Run ("\UMÍSTĚNÍ_APLIKACE\APLIKACE.exe")
Sleep (100)
Run ("\UMÍSTĚNÍ_TASKBARHIDE\TaskbarHide.exe")

While (ProcExists("APLIKACE.exe"))
Sleep (1000)
EndWhile

Run ("\UMÍSTĚNÍ_TASKBARU\TaskbarHide.exe")

a je hotovo. To UMÍSTĚNÍ_APLIKACE a UMÍSTĚNÍ_TASKBARHIDE jsou celé cesty k těm aplikacím.

Používám to a funguje to. Asi to jde udělat elegantněji, anl nic lepšího mě nenapadlo.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Spouštěč aplikací na SD

Příspěvekod SvoDa v 19 dub 2009 08:04

Tohle by fungovat mohlo, pokud něco spouštíš např. přes scripty, ale struktura a mapování tlačítek spouštěče je v souboru menu.txt, který je něco podobného jako ppath.txt a vypadá to tam pro jednotlivé obrazovky takto:
SCREEN: home
BUTTON: Screenshot.bmp
POSITION: 302 113
COMMAND_ID: 1
FLAGS: 0
LINK_TO: \My Flash Disk\APP\PSC\PSC.EXE

BUTTON: Calculator.bmp
POSITION: 391 61
COMMAND_ID: 1
FLAGS: 0
LINK_TO: \Windows\Calculator.exe


atd.
kam tudíž napsat ty tvoje sedmiřádky ? Pod každý exáč?
takže by to mohlo vypadat třeba takto? :
BUTTON: Screenshot.bmp
POSITION: 302 113
COMMAND_ID: 1
FLAGS: 0
LINK_TO: \My Flash Disk\APP\PSC\PSC.EXE
Run ("\My Flash Disk\APP\PSC\PSC.EXE.exe")
Sleep (100)
Run ("\My Flash Disk\APP\SYS\Main\ShowTaskbar.exe")

While (ProcExists("PSC.exe"))
Sleep (1000)
EndWhile

Run ("\My Flash Disk\APP\SYS\Main\ShowTaskbar.exe")


Nějak se mi to nezdá :(
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Spouštěč aplikací na SD

Příspěvekod vovi v 19 dub 2009 08:11

Ne, to musíš mít pro každou aplikaci její vlastní Mortscript a volat ten.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Spouštěč aplikací na SD

Příspěvekod SvoDa v 19 dub 2009 08:29

jo, tak to by museli být ke každé aplikaci ty .scp soubory :?: Tak to už radši budu likvidoval ten proužek ručně, když si představím, kolik je tam ikon a kolik to spouští exáčů, byl by v tom mišmaš.

Jinak zjistil jsem, že pokud se používají ikony ve formátu .bmp je jejich zobrazování o hodně rychlejší než při .jpg.
tak jsem si všechny .jpg z menu překonvertoval do .bmp, v souboru menu.txt řadu znaků .jpg nahradil všude za .bmp a to střídání obrazovek a start spouštěče je pěkně svižné ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Spouštěč aplikací na SD

Příspěvekod tomasii v 19 dub 2009 09:26

je to tak, jak píše Vojta. Do spouštěče to napsat nejde, tím jsem si již prošel. Potřeboval jsem měnit barvu tlačítka po stisku a změnou ID a přidáním řádků to nejde. Vždy vezme jen to poslední, asi si to dá někam do bufferu, kde to předcházející přepíše a vezme jen poslední obsah.

Napsání Mortscriptu pro každé volání není zas tak velká práce, do spouštěče dáš jen jinou adresu a na ní máš tu trojici souborů a to je celé. Za tu automatiku to stojí. Navíc, když je děláš, tak je jen kopíruješ a změníš jen to, co patří k té volané aplikaci.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron