Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Texture

Re: Texture

Příspěvekod amatér v 20 led 2009 20:53

Tak už jsem taky prolétl Trnava (centrum) => Vlčkovce bez restartu. Problém byl v místě, kde se měla zobrazit infotabule. Vovi mohl bys upřesnit tu hlášku, co jsem dal do kode, v tom prvním příspěvku?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Texture

Příspěvekod vovi v 20 led 2009 20:58

This TEXTURE folder contains the arrows and stuff that appear on the map, like the moving right arrow for right turns. All files are .tex

Tato TEXTURE složka obsahuje šipky a "věci", které se objevují na mapě, jako třeba pravou šipku pro odbočování doprava. Všechny soubory mají příponu .TEX.

Ale co tím doopravdy myslí, to si netroufám říct ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Texture

Příspěvekod amatér v 20 led 2009 21:58

Díky, nějak takhle jsem si to taky vysvětloval. Ale jasné je, že to nějak souvisí i s infotabulema, ten problém s restartem při průletu, alespoň u mne, byl na místě, kde se má zobrazit .
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Texture

Příspěvekod mischbauer v 21 led 2009 16:07

A už se ti to vůbec nerestartuje? Jsem tu trasu teď zkusil dvakrát,a dvakrát restart,poprvé se objevila tabule na Trenčín a ještě něco a asi vteřinu potom restart,a podruhé se ta tabule ani neukázala a restart :roll:
Samsung i8190 Galaxy S III mini iGo Primo 2.4 9.6.22.297071
mischbauer
 
Příspěvky: 67
Registrován: 19 črc 2008 11:17

Re: Texture

Příspěvekod amatér v 21 led 2009 21:09

U mne vše OK, právě jsem to testnul.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Předchozí

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků