Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO8 ZALOHA

IGO8 ZALOHA

Příspěvekod DIBINKO v 07 čer 2010 21:29

zdravim chcel by som sa spytat ako by sa dala zalohovat do pc navigacia igo8 ktora je original na karte v navigacii NAVAIR S1100 a ci by sa tam dal dat druhy software lebo do tohoto mi nejdu naflagat novsie mapy 2009 lebo je to verzia 8.3.1xxxxxxx dakujem!!!! :? :? ps a ked ju odstranim s karty ci ju tam potom mozem bez problemu vrazit znova lebo ked som to prekopcil do pc a nahodil do druhej navi pracujucej pod takym istym systemom tak sa nerozbehla!!!!
DIBINKO
 
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2010 15:56

Re: IGO8 ZALOHA

Příspěvekod tomasii v 07 čer 2010 23:05

Backup originální karty do PC můžeš udělat. Buď kopií 1:1 karty do PC, nebo pokud ti běží s kartou Naviextras, tak lze udělat kopii i tak.

Obsah originální karty pojede zase jen z té karty, z jiné ne. Když na ni nakopíruješ iGO8, které není licenčně vázané na kartu, tak ti z té karty pojede.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: IGO8 ZALOHA

Příspěvekod DIBINKO v 08 čer 2010 06:20

ok dííky moc!!!!!
DIBINKO
 
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2010 15:56

Re: IGO8 ZALOHA

Příspěvekod bird1 v 08 zář 2010 21:10

Dobrý den, podle mne to zas až tak pravda nebude s kopiemi Igo8 na jinou kartu.Mám navigaci X-Site35Evropa a originál kartu mám zkopírovanou na dalších dvou kartách na kterých zkouším všechno co tady najdu a na všech to funguje i při navigaci na cestě .Originál kartu jsem i omylem naformátoval a po nahrátí Iga ze zálohy jede jako by se nic nestalo, Tak nevím jestli to taky nezáleží na navigaci jak si to přebere. Neberte to jako rýpání ale třeba mám jen nějaký štěstí že to jede .
bird1
 
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2010 17:32
Bydliště: Lipník n.B

Re: IGO8 ZALOHA

Příspěvekod tomasii v 09 zář 2010 19:11

Pokud máš koupenou kartu s legálním iGO8 (téměř vždy jako součást koupené navigace), tak je vázané na tu kartu a prostá kopie na jinou kartu nepojede (prostou kopií rozumím překopírování bez úprav).

Pokud použiješ "cracknuté" iGO8 (což může být případ některých nestandardně prodávaných navigací), tak samozřejmě běží na každé fungující kartě.

Pokud máš kopii legální karty s iGO8 na jiné kartě (nebo v PC), tak na ní iGO8 nepojede, ale po naformátování originální karty a nahrání původního obsahu z "jiné" karty (nebo PC) zpět na originální kartu na ní iGO8 pojede...
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: IGO8 ZALOHA

Příspěvekod bird1 v 09 zář 2010 21:16

Zdravím , mám ji koupenou v Kaufu i s Igo8 na kartě 2Gb, a protože na tu originál kartu už toho nevešlo moc nacpat tak jsem koupil 4Gb a překopíroval jsem to v Pc ve čtečte stylem ..kopírovat ..vložit. Právě proto jsem se ozval že pořád čtu že to je vázaný na kartu.Ono kdo ví jak to taky mají Číňani obejitý. Ale třeba to bude tím že mám vác štěstí jak rozumu :lol:

Ještě bych měl jeden dotaz: Je v ní baterie jen 850mA, tak by mě zajímalo jestli nemá někdo přehled a neexistuje za ni nějaká silnější náhrada.Díky za odpověď ať je jaká koliv .
bird1
 
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2010 17:32
Bydliště: Lipník n.B

Re: IGO8 ZALOHA

Příspěvekod tomasii v 09 zář 2010 21:18

Obrať se sz na Tomáše Kubce, to je expert na baterky. :)
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: IGO8 ZALOHA

Příspěvekod Tomáš Kubec v 24 zář 2010 17:45

Musel bys tu navigaci otevřít a vyfotit baterii včetně konaktů či konektoru kterým je k navigaci připojena.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice


Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků