Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Přepínání verzí, map, atd.

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod Ivo K v 03 led 2009 19:55

Jen Radka(Deusexx) doplním. :D
Sám Radek :D zložil vlákno s odkazy na web s unlocky zde: viewtopic.php?f=13&t=18
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod SvoDa v 16 úno 2009 10:43

Mám MIO C520, které má jen 1GB HDD a tudíž nepřipadá v úvahu, abych měl komplet iGO8 na MFD (My Flash Disk), takže mám na SD jednu verzi igo8 s komplet content a verze na MFD si do této content "śahá".
Nicméně, abych mohl používat igo8 na MFD i bez vložené karty, mám v content na MFD malý .dem, 1 skin, 1 voice, mapu ČR a SK a k nim POI a building. Funguje to dobře.

Nicméně zkoušel jsem různá chování verzí iGO8 na MFD se zasunutou kartou s jiným iGO8:
Když mám v MFD verzi 8.3.1.53558 tak ignoruje všechno, co je v content na MFD a pro všechno si chodí na SD, kde mám momentálně iGO8.3.2.64873. (např. v nabídce skinů jsou všechny skiny, co jsou na SD, stejně tak mapy jsou k dispozici ty, co jsou na SD)

Když mám ovšem v MFD verzi 8.3.2.71348 bere si přednostně to, co má ve své content, a teprve potom to, co tam nemá bere z content na SD, tzn. že v tomto případě se chová jako MioMap.
Poznal jsem to dle toho, že např. v nabídce skinů je jen jeden skin - ten co je v content na MFD a ne všechny, co jsou v content na SD a taky mám na MFD jinou mapu SK, než na SD a bere to tuto mapu z MFD - teprve všechny ostatní mapy to bere z SD, nejsou-li na MFD (tu jinou SK mapu, co je na SD to pochopitelně neukazuje - mapa SK na MFD je v tomto případě pro verzi 71348 na MFD na rozdíl od 52558 prioritní (pro 53558 na MFD je prioritní mapa na SD).
Zajímavé je, že v tomto případě vidím všechny ostatní mapy, POI,... co jsou na SD, ale nikoliv všechny ostatní skiny, co jsou na SD.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Předchozí

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron