Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Přepínání verzí, map, atd.

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod SvoDa v 26 pro 2008 17:55

No v jednoduchosti je síla. Já to tak používám od doby, ro se rojily verze a musel bych si pro jejich přehazování hlídat i licence ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod a.mroz v 03 led 2009 09:03

Existuje neco jako Stopword kde by stejne jako v jednoduchym unlocku od Tomasii slo prepinat iGO a Miomap?
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod SvoDa v 03 led 2009 09:40

A co takhle vyzkoušet soubor ppath.txt, který se nakopčí do MFD/Program Files a který ti přemapuje tlačítka, takže pak MioMap můžš spuštět tlačítkem MioMapa iGO8 pak tlačítkem třeba sluchátka ;)
Postup naje v sekci návody na www.tomasii.cdc.cz

Jak spustit místo Miomapu iGO8 ve flash paměti Cx20 bez sd-karty?
Jak spustit místo Miomapu iGO8 ve flash paměti Cx20 se složkou content na sd-kartě?
Jak spustit místo Miomapu iGO8 na sd-kartě v Cx20?

a úplně nejlepší je použít:
Jak mít současně k dispozici různé verze iGO8 a spouštět je v Cx20 místo Miomapu? (Changer)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod a.mroz v 03 led 2009 10:26

Ano to o tom changeru jsem cetl ale zajimala me ta alternativa Stopwordu pac bych na karte mel svuj svet a v pripade pujcovani Mia bych kartu vyjmul a nehrozilo by ze by se v nem nekdo neznali veci vrtal. :) Stopword byl fajn bylo tam spousta veci a hlavne ten programek neco jako total comander.
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod SvoDa v 03 led 2009 10:32

Dýmka, žena a MIO se nepůjčují :lol: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod a.mroz v 03 led 2009 14:46

ještě jsi zapoměl motorka ;) ta se taky nepujcuje :D apropo kdyz uz jsme u toho ted asi dostanu klackem prez kule ze to patri jinam ale kdyztak pardon me vymazte nebo presunte,. Casto jezdim v lete s Miem na motorce tak ze na nej moc nekoukam a jezdim podle hlasu ve sluchatkach v helme,. Co by ale docela byl zajimavi pocin je udelat takovou verzi prave pro motorkare aby se to lepe ovladalo v rukavicich zatim jsem nenasel jedinej skyn kterej by prave todle ovladani ulehcoval :D No pokud se me podari do sveta programovani skynu proniknout rad se o to pokusim,. Je to dira na trhu :lol: Na nas cestovni mototuristy nikdo nemysli :D ale bylo by to fajn,. verim ze by se jizde na motorce dalo prizpusobyt v iGO8 hodne veci. Pardon ze jsem to tu zasypal pismenkovim bordelem ale muselo to ven.. ;)
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod amatér v 03 led 2009 15:10

Až se dostaneš k tomu programování, jdi cestou hlasového ovládání :lol: , to by bodlo i mně :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod SvoDa v 03 led 2009 15:13

No vovi už tu kdesi věšel odkaz na rukavice s výstupky na prstech pro ovládání dotykového displaye.
Pro motorkáře a brejlovce jsou na www.tomasII.cdc.cz skiny rady BIG.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod deusexx v 03 led 2009 15:34

a.mroz píše:Ano to o tom changeru jsem cetl ale zajimala me ta alternativa Stopwordu pac bych na karte mel svuj svet a v pripade pujcovani Mia bych kartu vyjmul a nehrozilo by ze by se v nem nekdo neznali veci vrtal. :) Stopword byl fajn bylo tam spousta veci a hlavne ten programek neco jako total comander.

Nevím přesně o co usiluješ,ale napadá mě jedno.Pouštět několik verzí igo popř jiný soft z karty.Nebo se pletu?Píšeš stopword "byl"fajn.Proč byl?Na jejich stránkách je pořád.Nebo ti nevyhovuje?Nejdou tam nastavit cesty na různá spouštění?Tak pak ti poradím to,co používám já.Kukni do podpisu.Pak není problém mít na kartě mraky softu(navigačního) a spouštět to,co tě zrovna napadne.Každý si dáš do jiného adresáře a pak už jenom v unlocku přiřadíš cestu.U Igo8(více verzí)ještě navíc upravíš sys.txt,aby ta která verze věděla kam hrábnout a nespouštěla se jen jedna.Někde se tu popisovalo,co se se kterou verzí na kartě snese.Navíc není problém si pustit filmeček nebo oblíbenou mjuzic do sluchátek na motorce :D Popř dítěti v autě pohádku.Pokud budeš chtít,písnu víc a nebo poradím.Já to používám pěknou řádku měsíců a zatím jsu spokojenej.Pravda,každému soudruhovi vyhovuje něco jiného,ale řešení jsou mraky. :D
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod a.mroz v 03 led 2009 16:16

No stopworda jsem smazal pac jsem nahral ten jednodussi unlock co me umoznuje v menu prehazovat Miomap a iGO. Musim rict ze tunenim tohodle softu jsem zacal pred 3 dny a tak zbiram informace co a jak,. Nesmirne si vazim vasich rad a tohodle fora. zkusim vic zjistit o tom tvem unlocku a o tom co jsi tady napsal. ;)
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron