Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Přepínání verzí, map, atd.

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod SvoDa v 26 pro 2008 09:49

Zkontroluj si v souboru RunMtScr.mscr, jestli tam máš správně ty zápisy, když jsi to tam přepisoval,jestli tam nemáš chybku

If (DirExists("\Storage Card\iGO8\license"))
Copy "\Storage Card\Changer_karta\sys\karta-karta\sys.txt", "\Storage Card\iGO8\sys.txt",1
Copy "\Storage Card\Changer_karta\iGO8\karta\RunMtScr.mscr", "\Storage Card\Changer_karta\iGO8\RunMtScr.mscr",1

Já jsem měl tyto zápisy, apřitom se složka v APP jmenovala Changer a v tom řádku jsem měl Changer_karta, nebo mi chybělo lomítko, jak jsem si tam uprvoval zápisy, takže jsem měl taky hlášky , abych zastrčil kartu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod Jerry v 26 pro 2008 11:01

Já tam mám toto, jinak jsem do toho vůbec nezasahoval, to je na mě příliš nebezpečné!

case 3
If (DirExists("\Storage Card\iGO8\license"))
Copy "\My Flash Disk\APP\Changer_flash\sys\karta-karta\sys.txt", "\Storage Card\iGO8\sys.txt",1
Copy "\My Flash Disk\APP\Changer_flash\iGO8\karta\RunMtScr.mscr", "\My Flash Disk\APP\Changer_flash\iGO8\RunMtScr.mscr",1
Kam = 2
Message "Cesta k celému systému iGO8 na sd-kartě připravena, pokračuj..."
Else
Message "Zastrč kartu s kompletně nainstalovaným systémem iGO8 a pak to zkus znovu !!!"
Exit
Endif

Ještě jsem zjistil s touto kartoujednu skutečnost. Když z této karty spustím dvojklikem aplikací, naskočí na zlomek sekundy a hned se vypne. Tatáž aplikace u druhé karty narmálně najede.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod SvoDa v 26 pro 2008 11:24

A jak se jmenuje ta složka na MFD v APP ve které je changer - Changer_flash nebo Changer :?:
Jinak,jestli ta karta háže chybu i při dvojkliku to nejde spustit, bude asi špatná karta. Zkoušel jsi formát tím Panasonic prográmkem?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod Jerry v 26 pro 2008 11:43

Heuréka - zdá se že karta je OK. Cesty jsou správně nastaveny, formát jsem prováděl tím Panasonic programem. Příčina nesnází byla ve mně. Aplikace jsem použil v obou kartách totožné, ale „obslužné“ složky (content aj.) byly na 1GB kartě ochuzené, na 8GB toho bylo víc. Teď už v klidu budu postupně zařazovat jednotlivé položky a uvidím, kde je zakopaný pes.

Dane, díky za rady, zase jsem o něco chytřejší, sám bych do těch souborů asi nikdy nešel. Omlouvám se, že jsem Tě svojí nepozorností okradl o vánoční čas.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod SvoDa v 26 pro 2008 11:54

Jerry, kdybych to bral tak, že mne okrádáš o Vánoční čas, tak bych se věnoval Vánočnímu času.
Když jsem začínal, byl jsem vděčný za každou radu a jsem rád, že mužu alespoň takto splácet svoje dluhy ;) .
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod Jerry v 26 pro 2008 12:17

Myslím, že jsem našel původce mých potíží. Chyběla mi v iGo složka license. Při různých přesunech souborů mi zmizela. Když jsem kopíroval po jednotlivých složkácha souborech, tak jediná složka license se nekopírovala, ale přesunula, čili v původním balíku už nebyla. a různou kombinací kopírování/zálohování vznikl (asi) můj problém.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod SvoDa v 26 pro 2008 14:12

Přesně z tohoto důvodu a taky z důvodu toho, abych nemusel u každé verze skladovat sólo složku s licencí, mám ve složce licence na MFD v MioMap a na SD v iGO8 všechny různé licenční soubory co se kdy objevily. Ty licenční soubory se jmenují každý jinak a snesou se vedle sebe.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod Jerry v 26 pro 2008 16:42

Jak ale poznáš, ke které verzi tu kterou licenci přiřadit, když jich máš takový počet? To by asi chtělo txt soubor s popisem. Já bych to určitě popletl.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod SvoDa v 26 pro 2008 16:46

Nic k ničemu nepřiřazuji, mám to všechno ve složce iGO8/licence, tedy tam, kde má licence být ;)
Mrkni se pořádně na ten screenshot, proto jsem ho sem dával, aby bylo jasné, kde přesně to mám umístěné.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přepínání verzí, map, atd.

Příspěvekod amatér v 26 pro 2008 17:30

Vlastně jde o to, že každá verze si vezme právě tu svou licenci a ostaní nechá tak jak jsou. Když jsem na ten balík licencí naratil poprvé a čelt to, moc jsem tomu nevěřil, ale funguje to. :P
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron