Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod addam v 02 bře 2010 10:24

Do prvního příspěvku jsem doplnil fotky z reálného používání ;-)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod Lakva v 02 bře 2010 11:01

Addame, prosím, nemáš tušení, jestli to nové zobrazení panelů (ta statická obdoba Reality View nebo Lane Guidance nebo jak různě tomu říká konkurence) půjde přepnout do původní podoby, tedy normální zobrazení 3D silnice s případným sklopením a nad ní panely?
Moc díky!
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod a.mroz v 02 bře 2010 11:02

Pekne Addame existuje nejakej seznam vylepseni a pridanych funkci kterym se chlubi iGO Primo oproti iGO8? Moc se na tenhle soft tesim,..
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod addam v 02 bře 2010 11:25

@ to LAKVA - myslím si že to vypnout půjde ;) Navíc celé PRIMO je koncipováno tak, aby si jednotliví výrobci mohli navigační prostředí personifikovat dle svých požadavků, takže předpokládám že je jen otázka krátké doby, než vzniknou "retro_iGO8" skiny pro PRIMO...

@to a.mroz - takový seznam zatím neexistuje - respektive určitě existuje, ale nebyl zatím zveřejněn ;) Slovy výrobce by se mělo jednat o 30 nových funkcí a stovky vylepšení - ale to je klasická marketingová omáčka :lol:

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale třeba jedna věc mne docela šokovala - pokud jsem to pochopil správně (nebyl jsem úplně provozu schopný :roll: ), tak PRIMO by mělo umět přímo při zadávání adresy současně pracovat s čísly popisnými z externí databáze CEDA spolu se standardními čísly orientačními z mapových podkladů TA :idea: Ale to jsem nemohl vyzkoušet, protože verze kterou jsem testoval, neobsahovala mapu ČR.

Další zajímavá novinka je "SMART", což znamená že PRIMO by mělo umět vypočítávat trasy také na základě konkrétního dne a denní doby, kdy cesta probíhá - podobně jako to má TOMTOM.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod Lakva v 02 bře 2010 12:33

Díky za odpověď :-)
addam píše:...Další zajímavá novinka je "SMART", což znamená že PRIMO by mělo umět vypočítávat trasy také na základě konkrétního dne a denní doby, kdy cesta probíhá - podobně jako to má TOMTOM.

Ale tohle už přeci umí iGo 8.3.4 pod názvem HitSpeed, ne? Akorát u nás na to ještě nemáme data, ale třeba v Německu na mapách NQ to už někdo potvrzoval...
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod vovi v 02 bře 2010 13:11

Já bych podle těch všech střípků tipoval, že verze 8.3.4 byly takové pokusné alfy nového PRIMO, kde se právě některé z těch věcí ověřovaly (HISTSPEED, DA, ...).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod addam v 02 bře 2010 13:17

také mám ten pocit...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod addam v 02 bře 2010 14:48

Tak oficiální informace jsou již zde:
Kód: Vybrat vše
http://igomyway.com/primo/index.php
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod cetko v 02 bře 2010 16:11

Takže to bude především pro nějaké novější krabičky ?
HW akcelerace 3D prostředí v OpenGL.
Navon 560 - 8.3.2.116645
cetko
 
Příspěvky: 27
Registrován: 31 pro 2009 14:48

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod addam v 02 bře 2010 16:52

Já jsem PRIMO testoval v naprosto průměrných krabičkách (400 MHz CPU / 64 MB RAM) a zdálo se mi to svižné, takže neměj strach ;-)
Samozřejmě je možné že některé grafické "fičury" budou náročnější, ale případě malého HW výkonu stávající navigace, si je prostě v nastavení vypneš...

V každém případě nové modely navigací NAVON (ve kterých se bude PRIMO prodávat) budou mít minimálně 128 MB RAM a minimálně 500 MHz CPU.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron