Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod mickielli15 v 06 bře 2010 12:25

super! Díky Addame. Míra nedočkavosti nebezpečně bobtná :D
Svoda - Ty ještě nespíš? :lol:
PPC MIO P350, 320x240, iGO 8.3.2.71348, Gurjon 6.9.1p L&T, Dimka by Tomsoft 1.1.11.8 s dark patch a "červenozelenéšipky-patch"
nově - Mio P560 - krááásně chytá signál, jak rychle, tak i houževnatě :-)
mickielli15
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 úno 2009 11:07
Bydliště: České Budějovice, Brno

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2010 12:27

nemůžu usnout a mám hlad :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod mickielli15 v 06 bře 2010 12:31

to je mi jasný. Chlapi, závidím Vám ty šochtle plné nového poznání. Teď už jen čekat. Sledovat stránky skinařů a čekat a čekat a .... čekat sakriš ... čekat. ...
PPC MIO P350, 320x240, iGO 8.3.2.71348, Gurjon 6.9.1p L&T, Dimka by Tomsoft 1.1.11.8 s dark patch a "červenozelenéšipky-patch"
nově - Mio P560 - krááásně chytá signál, jak rychle, tak i houževnatě :-)
mickielli15
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 úno 2009 11:07
Bydliště: České Budějovice, Brno

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2010 12:35

Taky nám se skončením CEBITu skončí licence, nutno vrátit karty s ID a pak budem čekat i my a chvilku to asi potrvá, než se do dostane až ke skinařům
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod addam v 06 bře 2010 12:48

Já jsem si tam zatím češtinu nedal ... asi je to tím že jsem konzervativní (mobilní telefon, windows na PC a většinu další spotřební elektroniky mám radši v angličtině) ;)
Ale s ohledem na čtenáře, si tam ten CZ lang asi šoupnu ;-)

Udělal jsem ještě pár foteček z dálnice a půjdu už taky domů (začínám být ospalý) :lol:

41.jpg
43.jpg
44.jpg
45.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2010 13:12

Ještě krátká poznámka k tomu REAL VIEW, které se u Primo jmenuje JUNCTION VIEW ("křižovatkový" pohled) -
Při reálné jízdě jsem to nezkoušel, ale pustil jsem si průlet ve velikosti povolené rychlosti.

Chová se to tak, že v okamžiku, kdy se objeví návěští, začne tento JUNCTION VIEW vystřídá běžnou navigační mapu a až místě manévru (zbývá 0m) se vrátí navigační mapa :o Není to tak špatná funkce, kdyby byla v té animaci vidět i navišipka nebo ta animace se s navimapou alespoň nějak střídala (problikávala). Uvidím až jak to bude vypadat v reálu, jestli je to na škodu nebo ve prospěch orientace v křižovatce.

Problém pro ty, co to budou používat je jen v tom, že se to objevuje jen tam, kde jsou návěští, na tom je dobře mapa CEDA i TA, ale ty zas nemají DA,které PRIMO taky podporuje a ty jsou zase jen v Navteq, kde je návěští pramálo. Takže je nutný (prozatím) kompromis
Naposledy upravil SvoDa dne 06 bře 2010 13:20, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod Jerry v 06 bře 2010 13:17

Mládenci, je to perfektní... Připomíná mi to situaci před 1.srazem v Kosticích, kdy jsme přecházeli z Miomapu na iGO8. Mám takové divné šimrání v břiše...
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod addam v 06 bře 2010 15:46

Volal mi kolega, který před chvílí s iGO PRIMO přejel hranice mezi Německem a ČR a řekl mi, že při přejezdu hranic se ho PRIMO samo zeptalo, jestli chce zobrazit informace a když zvolil "ANO", tak se mu na displeji objevily informace z CountryInfo o specifikách státu do kterého právě vjel ;-)

Já jsem si zkusil na emulátoru v PC nasimulovat několik přejezdů mezi státy a CountryInfo se mi nezobrazilo :cry: , takže tato funkce je asi závislá na skutečné poloze podle GPS satelitů...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod amatér v 06 bře 2010 16:59

Je to tedy úplně stejné jako u Beckera :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2010 17:15

díky Mirkově fotce pořízené na MIOC720 a jeho radám fakčí i navigování na fotku s atributy GPS
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků