Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod hladik2 v 06 bře 2010 07:59

Addame vstávej!!!, :D :D :D už jsme v očekávání ;)
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2010 08:00

data.gro je 100% jen pro rozlišení 480x272
struktura je velic podobná se stávajícím data.gro či data.zip k amigo či iGO8, jen adresář s .ui a .bmp soubory se nejmenuje ui_igo_easy jak u amigo či ui_igo8 jak u iGO8, ale u Primo je to ui_igo9 :lol:
data_gro.jpg

adresář ui_iGO9 je úsměvný, Adam to, že se to bude jmenovat iGO9 trefil a už to tu měl dávno v názvu fóra, ale obchodní název tomu dali nakonec Primo (asi aby ta devítka neevokovala loňský rok 2009).

funguje i i TMC, musí tam být ty knihovny .dll z iG08 a taky hlavně tmceventlist.csv bež něhož to stanice neladilo.

navigační obrazovka je strohá jako u Amigo. Přibylo zde však volání Rychlého menu, jehož obsah si lze uživatelsky nastavit

Další dojmy kromě toho, co už jsme víme od Adama:
- komplet kompatibilní content (vč. lang, kde samozřejmě chybí některé výrazy, map, 3D, POI, speedcam,...) - vše jsem nasměroval na stávající content v iGO8
[folders]
app="\Storage Card\mobilenavigator" ; aplikace iGO8 primo
content="\Storage Card\igo8\CONTENT" ; cesta ke content

a jen do content v iGO8 dohrál adresář global_cfg, který to při startu vyžadovalo.

-u radarů jde jen nastavit on/off + toleranci.

- mnoho uživatelských funkcí (převodník, kalkulačka, evidence tankování vč. výpočtů spotřeb, a připomínek na údržbu (např. po ujetí kolika km dolít vodu, benzín nebo olej, nebo řidiče, lze tam nastavovat cokoliv, co souvisí s ujetou vzdáleností od okamžiku zadání)

- desítky dalších vylepšení - jsou intuitivní, každý si jich všimne a kdybych je měl popisovat, trvalo by to moc dlouho

- zobrazuje s mapou NQ i DA alerty jako 8.3.4

- v info o trase zobrazuje zcela přesně graficky které úseky dálnic jsou placené či se na nich platí mýto
atd atd
atd

ochutnávka screenů:
(pozn. obloha na mapě je tmavá, bo jsem dělal screeny v noci, byť s denním režimem. ve dne je obloha modrá i s obláčky. Nyní již nemám sílu pokračovat a jdu spát :D )
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2010 10:54

další
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2010 10:56

další
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2010 10:57

další
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil SvoDa dne 06 bře 2010 11:13, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod addam v 06 bře 2010 11:09

Teda Dane, já jsem právě TEĎ zprovoznil iGO PRIMO v emulátoru na PC a začal jsem vytvářet screenshoty a teď koukám že jsi mě (dnes již podruhé) předběhl :lol: :lol: :lol:

Ale musím říci, že fotky se Ti povedly!!! A ušetřil jsi mi hromadu práce :D
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2010 11:15

Vždyť jsem ti slíbil, že na tom budu pracovat, když jsi byl na mne tak hodný ;) a jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá, nebo ještě lépe, neptej se co může udělat Adam pro tebe, ale ty pro Adama :lol: :lol: :lol:
Teď už jdu ale opravdu chrápat :lol: :lol:
Naposledy upravil SvoDa dne 06 bře 2010 12:07, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod mickielli15 v 06 bře 2010 12:04

bravo! Do tohoto až se pustí ti skinaři, tak nevím nevím. Jen pořád doufám, že bude verze pro PDA, jinak bych si musel kupovat kvůli novému iGO nové železo :lol:
PPC MIO P350, 320x240, iGO 8.3.2.71348, Gurjon 6.9.1p L&T, Dimka by Tomsoft 1.1.11.8 s dark patch a "červenozelenéšipky-patch"
nově - Mio P560 - krááásně chytá signál, jak rychle, tak i houževnatě :-)
mickielli15
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 úno 2009 11:07
Bydliště: České Budějovice, Brno

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod addam v 06 bře 2010 12:19

Tak já také přidám svoji trošku do mlýna :lol:

Neznalé čtenáře upozorňuji na to, že fotografie se zobrazují pouze registrovaným uživatelům tohoto fóra !!!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
29.jpg
30.jpg
31.jpg
32.jpg
33.jpg
34.jpg
35.jpg
36.jpg
37.jpg
38.jpg
39.jpg
40.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2010 12:24

Adame, šoupni si do contentu český lang - např. viewtopic.php?p=10926#p10926 a ledasco bude přeloženo ;)
Vím, že máš státnice ze 4 jazyků a že tě jako tlumočníka doporučuje 5 ze čtyř vydavatelství :lol: :lol: a že se domluvíš i Číně, ale někteří čtenáři angličtině neholdují a chodí na ty screeny se slovníkem ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků