Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nová verze iGO8

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 lis 2008 06:42

vovi píše:my zelenáči se můžeme podívat, kdo to smazal; tohle fórum má zapnutý logování.

Ne že by to bylo důležitý, tak se mrkni, kdo mi umazává příspěvky - nebylo tam nic závadného ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 lis 2008 07:08

tomasii píše:Tak už mi běží volání libovolných programů z Media a z Extra panelu.

Napadlo mne, zdali by tyto menu nejelo i v jiné verzi iGO8.3. - když budeš mít soubor launcher.ini + ty multimediální soubory v rootu iGO8, vložíš do data.zip či co extra složky příslušné bmp těch ikon, které vezmež z data.zip multimediální verze, a dáš do sys.txt ten řádek, který to menu zobrazí,že by to mělo fungovat i v nich. Ten soubor launcher.ini vlastně jen říká jak to menu má vypadat a co v něm má být. jen by mně zajímalo, jak jsi ty tlačítka zprovoznil. Já zkoušel různě možně nastavovat cesty a bez výsledku
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod vovi v 06 lis 2008 07:16

@SvoDa: když už to teda chceš vědět - v logu je tohle:

SvoDa ... 88.146.167.53 ... 5.11.2008, 22:16 ... Odstranění příspěvku ... » Re: Nová verze iGO8 :lol: :lol:

(ono je to v tabulce, takže jsem to drobně editoval; ale žádnou informaci jsem nezměnil)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod amatér v 06 lis 2008 08:04

tomasii píše: Zatím mám problém s tím, že se za nejasných podmínek občas aktivuje MainShell, který pak vytvoří dolní úzký proužek, který pak spouští start a některé další funkce. Někam to chce dát obdobu Kill mainShell.

Mně se to stává vždy, když přes BT přijmu hovor.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod vovi v 06 lis 2008 08:18

Mně se to stane vždy, když:

- shodím iGo (53228) "na lištu" a pak ji znovu spustím tlačítkem z hlavního (MIO) menu.
- nastartuji z prostředí iGo jinou aplikaci.

Pak už se zbavím vyskakujícího taskbaru jen restartem :(

Ale pro úplnost podotýkám, že tohle se mi stávalo (i když ne tak často) i s verzemi 8.0.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Prcek v 06 lis 2008 08:32

Mně se to taky občas stane, ale u mně je to asi tím že používám unlock.
Mio C720, R02+3+9913+1018, 8Gb SDHC Class6, TMC, SE Xperia PRO,
MioMap v.3.3, Skin J+T v4.3; IGO8 v.8.3.4.117940,; Ozi Explorer; Můj upravený spouštěč + další vychytávky - vše v MFD
Sony Ericsson Xperia Pro, android 2.3.4 iGO Primo 9.6.7.235654
Prcek
 
Příspěvky: 321
Registrován: 16 čer 2008 19:11
Bydliště: Ostrava

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Ivo K v 06 lis 2008 08:33

Mně se to stává také.
Neřeším to restartem, ale ťuknu v liště na ikonku "start" pak "settings" dále "Taskbar and Start Menu..." a nakonec zruším zatrhávátko "Always on top" a potvrdím "OK".
A je pokoj! :D :D
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod vovi v 06 lis 2008 08:38

No tohle už jsem taky zkusil, ale nebylo to úplně stoprocentní - taskbar sice na pohled zmizel, ale byl, potvora, pořád aktivní. A pak stačilo kliknout na něco v dolní části mapové obrazovky skinu a byl zase na světě; zřejmě jsou tam oblasti, které jsou pro dotyk "průhledné" ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Ivo K v 06 lis 2008 08:47

Nevím kam klikáš, ale já jsem to tak řešil vždy a nikdy už nevyleze. A spodní tlačítka fungují jak mají.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 06 lis 2008 09:00

Taky to řeším zrušením "Always on top" a jak jsem psal, vždy se to objeví po "na lištu" a při spustění externích aplikací.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron