Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Síň slávy fóra iGo8

Zde můžete diskutovat o těch z nás,kterých si nejvíce na tomto fóru vážíme.

Moderátor: mahud

Hlasujte pro toho, koho chcete do Síně slávy fóra

Anketa končí za 06 kvě 2014 15:44

Dráček - za vylepšení hlasu TTS
14
47%
PVZ - za skvělé pořádání srazu na Slovensku
5
17%
happy66 - za aktivitu na fóru a že nevrtá do ničeho, co funguje
4
13%
mahud - za to, že nás donutí k nějaké aktivitě v anketách
7
23%
 
Celkem hlasů : 30

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod SvoDa v 14 říj 2008 06:34

@Jarouš: Já blbec jsem ten kartónek se Svijanským zapomněl v Kosticích pod stolem :( Jardo promiň, moje škoda.

@ALL: Jak už jsem tady kdysi psal, v Síni slávy by si zasloužili být všichni, kteří se svou "prací" na MioMapu či na iGO8 zasloužili jakýmkoliv užitkem pro ostatní, takže je opravdu těžké se rozhodovat, komu dát přednost. každý se zasloužil jinak, někdo více, někdo méně, ale to není měřitelné, jelikož se každý zabývá něčím jiným.
Kdyby bylo na mně, změnil bych Síň slávy na Síň pochval a když bude chtít někdo něčí práci "vyzdvihnout", tak se tu o tom může zmínit.

Asi zase plavu proti proudu, ale jak už jsem mnohokrát ve svém životě poznal, buď je člověk přímý a upřímný a nebo má spoustu přátel :(

Děkuji vám za hlasy v anketě. Koho by netěšilo, když si někdo jeho práce váží a dokonce se o tom zmíní, anebo mu dá hlas v anketě. To samo o sobě, alespoň pro mne, je dostatečnou odměnou, a nemusí mít zádný materiální základ či "cílovou" prémii :D .Ještě jsem nikdy nic pro MioMap či iGO8 nedělal proto, abych za to něco očekával (ještě jsem nikdy neodeslal žádnou fakturu :lol: ). Sami jste si mohli počíst ve vlákně o hmyzu, čeho se spíš aktivní blbec dočká.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Jarouš v 14 říj 2008 06:56

Dane,já bych si nikdy nedovolil zpochybňovat tvé zásluhy,které bezpochyby máš.Ale opravdu si myslím ( a taky jsem to ve předešlém příspěvku napsal ),že by se také mělo datumově přihlédnout k tomu,kdo co pro nás udělal a někteří hodl začali dříve.Takže "nezavěšuji,jsi v pořadí",ale třeba má někdo jiný názor než já (jsme přeci demokraté) a vyhraješ s přehledem.Pokud to tak bude,tak mi věř,že budu první kdo ti bude gratulovat a bude ti to přát.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod SvoDa v 14 říj 2008 07:03

Jardo, pokus jsi si z mého příspěvku vyčetl, že si myslím, že mám větší zásluhy než ostatní, nebo že snad porovnávám své záslusy s ostatními, tak jsi špatně četl a doufám, že jsi jediný.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Jarouš v 14 říj 2008 07:06

Ale já jsem to špatně nečetl,já jsem se tady jenom snažil vyjádřit své pocity.Nic víc,nic méně.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Jarouš v 14 říj 2008 13:21

SvoDa píše:@Jarouš: Já blbec jsem ten kartónek se Svijanským zapomněl v Kosticích pod stolem :( Jardo promiň, moje škoda.


Dane,samozřejmě i ty ty Svíjany dostaneš zpětně.Já jsem je sice tam pod stolem nehledal a nenašel,tedy ani nevypil :!: :lol: :lol: Až se uvidíme,rad ti ten kartón znovu koupím a přivezu,samozřejmě zdarma.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod vovi v 14 říj 2008 13:27

Aspoň máš, Jarouši, vystaráno s odměnou, až se Dan dostane do SS :lol: ;)

A hele, není ta anketa přece jen moc dlouhá? Já myslím, že by konec října jako konečný termín docela stačil. Kdo bude chtít hlasovat, ten si to buď už našel, nebo si to rychle najde. A je asi zbytečný, aby to tu viselo dlouho...
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Jarouš v 14 říj 2008 13:37

Dane neboj,to bude mimo vítězství v SS,To budeš mít jenom ode mne z vděčnosti.
@vovi:A ty ho nestraš :!: :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod tomasii v 14 říj 2008 17:10

Jen pro odlehčení tématu: Když jsem pracoval u Siemens, tak jsme z jistých důvodů zkratku SS nesměli vůbec používat. Ona i dnes (jako mnoho jiných zkratek) stále vyvolává divný pocit. :o
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod amatér v 14 říj 2008 17:42

To už přeci bylo diskutováno na začátku, mám ale pocit, že pokud to není psáno runovým písmen, nemělo by se o nic tak závažného jednat. Pro ty, co si Sín slávy chtějí zkracovat navrhuji tvar Ss ;)
Vždyť i svastika je v Indii uznávána jako symbol štěstí, a pro Indy ztělesňuje světlo, život, energii a Slunce.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod tomasii v 15 říj 2008 22:33

Nebyla v Indii ta svastika zrcadlová? Budu se muset kouknout na net, jak to vlastně je.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na Síň slávy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků