Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Síň slávy fóra iGo8

Zde můžete diskutovat o těch z nás,kterých si nejvíce na tomto fóru vážíme.

Moderátor: mahud

Hlasujte pro toho, koho chcete do Síně slávy fóra

Anketa končí za 06 kvě 2014 15:44

Dráček - za vylepšení hlasu TTS
14
47%
PVZ - za skvělé pořádání srazu na Slovensku
5
17%
happy66 - za aktivitu na fóru a že nevrtá do ničeho, co funguje
4
13%
mahud - za to, že nás donutí k nějaké aktivitě v anketách
7
23%
 
Celkem hlasů : 30

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod vovi v 10 zář 2008 07:12

Mě k tomu návrhu vedlo to, že hlasování na fórech je relativně snadno manipulovatelné: u sousedů má třeba jeden nejmenovaný významný člen kolem 20 nicků, které využívá k provokování i k hádání se sám se sebou; v některých vláknech je sice "bohatá diskuse", ale skoro výlučně jen a jen jeho. :lol:

Neberte si to nikdo osobně - tady se zatím víceméně známe a vůbec nechci nikoho ze stávajících členů z něčeho takového podezírat. Ale do budoucna by s tím mohl být problém. A kromě toho naše Síň Slávy nejsou žádní poslanci, které tam poslala strana; ty první si tam dáme sami a jmenovitě a asi nikdo si nedovolí pochybovat o jejich skutečných zásluhách a orientaci v oboru navigací, o dění na fóru a kolem něj jistě přehled taky mají. Tak proč jim nevěřit a srovnávat je s bandou hajzlíků a vyžírků v politice??
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod SvoDa v 10 zář 2008 07:37

Vovi, já tě nechtěl nadzvednout a už vůbec jsem nechtěl srovnávat naše pracovité členy síně slávy s politiky, ale psal jsem o systému.
Ani Nobelovu cenu, kterou pořádají neinteligentnější lidé na této planetě nenavrhují jejich nositelé, ale nezávislí odborníci a z toho bychom si měli vzít příklad nejen v politice, ale i tady.
Představte si, že by takovou královnu krásy volily předchozí MISS (mimochodem tento pořad si velice rád nechám ujít) - asi by vyhrála panenka Barbie. A aby to bylo spravedlivé a nikdo je nepodezříval z podjatosti, taky by to sem tam musela být i jiná než blondýna, nebo nejen světlé barvy kůže, atp.
Hlavně ale, aby mně teď nikdo nenapadal, že tu bandu vymatlaných a vykotlaných stvoření, pravděpodobně také nacpaných implatnáty, s humanitními ideami spasit svět a přitom se tak nějak dobře vdát, srovnávám s užitečnými lidmi na tomto fóru :lol: :lol:

Mám z toho takový pocit, že bychom se neměli moc divit tomu dohadování o funkcích v politice, když se pomalu dohadujeme tady o tom, kdo patří do Síně slávy na tomto fóru - aby se to tu pak nekomentovalo jako znevažování a znedůstojňování tohoto ocenění, to bych opravdu nerad.

Místo toho se všichni prosím zamyslete, co jsem napsal ve svém předchozím příspěvku na téma JNKopr a pokud vůbec nějaké hlasování, tak snad jen JNKopr ano/ne/zdržel se

Nepředpokládám, stejně jako vovi, že by se na tomto fóru vyskytl nějaký schizofrenik, který by hlasoval vícekrát pod různými nicky, nebo egoistický ješita, hlasující několikrát pro sebe, jelikož by nesnesl to pomyšlení, že ho ještě nikdo neocenil a že právě on by si to zasloužil nejvíc, být mezi těmi nejlepšími, ne-li úplně ten nejlepší. :lol: :lol: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Jarouš v 10 zář 2008 12:14

Dane to nebylo úmyslně,že jsem tě zařadil nakonec.Jel jsem prostě jak mě přišli na mysl ti,kteří by si zasloužili tady být a navíc každý psycholog by ti řekl,že lidem padne do oka vždy co je na začátku a konci a střed většinou čtou až potom,takže jsi vlastně ve výhodě :!: :D :D
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Ivo K v 10 zář 2008 13:11

Hlasuji:
JNKopr :arrow: ANO
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod SvoDa v 10 zář 2008 13:21

Jardo, když ty z toho všeho, co tu napíšu, a ještě k tomu to, co je evidentně myšleno s nadrázkou a ironií, bereš važně jen to, co je zrovna ta nadsázka a ironie. :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Jarouš v 10 zář 2008 15:29

@SvoDa:Já si všechno moc beru,ale naučil jsem se to od tebe :!: ;)
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Jarouš v 10 zář 2008 20:14

Tak anketu jsem zrušil a JnKopra do prvního příspěvku vložil.
Jirko,ještě jednou děkujeme :!: :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod SvoDa v 11 zář 2008 07:59

Spravedlivá "volba".
Jirko díky a těsímě se až mezi nás zase vletíš jak raketa.
Mimochodem, na Jirku Kopra si vzpomenu pokaždé, když mi číča hlásí, že signál džípíesky je v kopru :lol: :lol: :lol:

Jardo a teď sem klidně šoupni tu anketu znova s omezením do srazu a po srazu dáme další, která se bude týkat srazu, co říkáš (te) :?: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod jnkopr v 11 zář 2008 19:12

@ALL
Ahoj,děkuji všem za uznání :o :oops: .
Na skinech pro iGO8 jsem se ještě nepodílel ale slibuji,že můj čas teprve přijde ;) .
jnkopr
 
Příspěvky: 58
Registrován: 18 dub 2008 08:58
Bydliště: Koprnik

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod vovi v 11 zář 2008 19:25

To chceš říct, že všechny naše úpravy jsou k h...u, antož je budeme nuset zahodit, protože ten tvůj skin zase bude nejlepší??
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Síň slávy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků