Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Síň slávy fóra iGo8

Zde můžete diskutovat o těch z nás,kterých si nejvíce na tomto fóru vážíme.

Moderátor: mahud

Hlasujte pro toho, koho chcete do Síně slávy fóra

Anketa končí za 06 kvě 2014 15:44

Dráček - za vylepšení hlasu TTS
14
47%
PVZ - za skvělé pořádání srazu na Slovensku
5
17%
happy66 - za aktivitu na fóru a že nevrtá do ničeho, co funguje
4
13%
mahud - za to, že nás donutí k nějaké aktivitě v anketách
7
23%
 
Celkem hlasů : 30

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Jarouš v 11 zář 2008 19:42

Nevím jak Addam,ale já jsem se rozhodl alespoň nějakým malým dárkem oba dva oceněné obdarovat :!: Stane se tak na srazu.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod amatér v 13 říj 2008 19:47

Říjnový sraz se vydařil. První dva členové Síně slávy slavnostně vyhlášeni. Dovoluji si tedy vložit svůj návrh, zachovejme dvouměsíční cyklus, tak jak to bylo u prvních dvou vyhlášených a v tomto duchu pokračujme, tak abychom dalšího mohli vyhlásit v měsíci listopadu.
Moji kandidáti jsou:
Jasper - vovi nebo vovi - Jasper

Jasper - za mravenčí práci, srovnatelnou se schopností Radara O' Reilly
vovi - za schopnost vymačkat z nesrozumitelného sys.txt srozumitelné příkazy

Pokud se bude hlasovat jsem zalogován pouze pod jedním nickem :lol: :lol: :lol: - To má být fór :oops:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Jarouš v 13 říj 2008 20:08

Amatér byl rychlejší.Já když jsem byl před chvíli ze psem venku,tak jsem si zrovna říkal,že musím udělat novou anketu,Akorát jsem SvoDu dal na začátek,protože posledně brblal,že byl až na konci a anketu jsem prodloužil na 90 dní,protože chci trochu šetřit chudáka Adama,aby si obchod nevybílil s dárky pro nás.Ostatně napadla mě taková kacířská myšlenka,že by se klidně mohl utvořit nějaký fond,s kterého by se to platilo,ale to by asi bylo dost složité.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod amatér v 13 říj 2008 20:12

Nebylo, já jsem pro, chceme Síň slávy, tak proto něco udělejme, chtít aby to všechno táhl Addam je sobecké.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Jarouš v 13 říj 2008 20:16

Tak já něco vymyslím a promluvím s Adamem,protože u něj by ten fond měl být.Já bych to prohýřil v domech s červenou lucernou. :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod tomasii v 13 říj 2008 21:03

Stal jsem se nestorem v síni slávy, jak za společný přínos řadou skinů j&t s Jirkou (jnKopr), za úpravu řady dalších skinů, hlasů, unlocků, fontů, radarů, návodů, faq, atd. a vedení webu pro MioMap, tak za úpravy skinů PlusPlus, prvých Riksů a dalších udělátek pro iGO8 a rozšíření webi i na iGO8. Děkuji tímto za ocenění mého přínosu. :D

V letošním roce jsem se orientoval už především na navigaci iGO8 a zde stejné, ne-li větší množství práce, udělal Dan (SvoDa) a proto navrhuji především jeho do síně slávy. Nejde jen o podíl jeho práce na skinech diMka, PlusPlus a Riks, ale především o jeho "pedagogickou" práci v oblasti iGO8. Jen se podívejte na množství a kvalitu jeho příspěvků. To, že se občas vyjadřuje dost kriticky k práci druhých, si podle mě vzhledem k přínosu pro uživatele iGO8 může dovolit. A to, že nějaká úprava 100% nechodí a Dan vzápětí připraví následnou opravu, je snad lepší, než nedělat nic. :)

Na druhé straně je pravda, že kdo nic nedělá, nic nezkazí. :?:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Tomáš Kubec v 13 říj 2008 21:07

Přesně z těchto důvodů jsem hlasoval pro SvoDu.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod PVZ v 14 říj 2008 01:29

Myslím si že založenie fondu nie je zlý nápad.
Prestigio GV 5850HDDVR Android s PRIMOM 2, 9.6.29.365016; skin fmilan & amater v. 2.4,1_a a BE-ON-ROAD EUROPA; iPhone 5 s Navigonom
Usporiadateľ klubových zrazov na Slovensku
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
PVZ
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 960
Registrován: 16 čer 2008 19:50
Bydliště: Pezinok

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod vovi v 14 říj 2008 05:59

Pánové, neblázněte. Ne, že by to dušičku nehřálo :oops: , ale SS by měla být za zásluhy a ne jen souboj emocí. Podle mého by z navržených měli mít největší nárok Mike a Sstopar; jediný problém mám s tím, kterého dřív ;) A já do SS před nimi rozhodně nechci!
Vždyť si vzpomeňte, kam jste si ve svých začátcích chodili pro mapy. A kdo z vás si bez přečtení Ivovy přednášky vzpomene, jak se vůbec jmenovaly ty neskutečně ukecané tovární hlasy. A o všechno tohle se postarali dva výše jmenovaní v době, kdy já jsem ještě tahal MIO za sebou na provázku kolem bloku!
A kdyby šlo "jen" o iGo8, pak souhlasím s volbou Tomášů II. a K. - Dan.

Proto jsem - autor Jarouš se snad zlobit nebude - přidal do ankety možnost změny hlasu. A prosím vás, abyste odměňovali skutečný rozsah zásluh a odvedené práce.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Síň slávy fóra iGo8

Příspěvekod Jarouš v 14 říj 2008 06:01

Aby jste mě nekamenovali za první příspěvek na této straně,kdy jsem napsal,že oba dva i já drobně odcením.Já jsem se totiž nakonec rozhodl že odcením všechny kdo přijedou a proto jsem nakoupil ta malá balení Svíjanského piva a rozdal to všem.Nemohu si vzpomenout,jestli jsem Tomášovi po Vaškovi ten kartónek poslal,pokud né,tak ho má,ač na sraze nebyl TomasII u mě a při nejbližším setkání mu ho předám :!:

Souhlasím s vovim,že do Síně slávy moc nepatří osobní sympatie či antipatie a že by se zde měli objevit především lidé,kteří pro nás všechny něco udělali,ač jsou nám sympatičtí nebo ne.Proto by jste měli potlačit emoce a opravdu pečlivě vážit komu dáte svůj hlas.Navíc tato anketa samozřejmě není poslední a váš favorit může zvítězit v té další.je třeba také trochu datumově přihlédnout k tomu,co kdo pro nás a jak dlouho dělá.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

PředchozíDalší

Zpět na Síň slávy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků