Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GPS porodnice ;-)

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

GPS porodnice ;-)

Příspěvekod addam v 20 led 2010 12:12

Dnes jsem při čištění harddisku objevil nějaké zapomenuté fotky z jedné návštěvy továren MIO :lol:

Něco z toho jsem hodil na rajče.cz - pokud byste se chtěli podívat jak a kde se vyrábějí naše "hračky", tak odkaz je zde: http://addam.rajce.idnes.cz/Cina_MIO_2008/
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GPS porodnice ;-)

Příspěvekod vovi v 20 led 2010 12:25

A ukázals jí HO? Nemyslím dolar, ten asi viděla a lhala.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: GPS porodnice ;-)

Příspěvekod addam v 20 led 2010 16:14

Vovi, tahle nelhala!!! Tohle o ní nesmíš říkat!!! :oops: Byla to slušná a hodná dívka a pionýrka!!! Říkala že studuje na lékařku a až dostuduje, tak bude zachraňovat lidské životy, vyvíjet léky na rakovinu, atd. Dále říkala že tuhle "noční brigádu" dělá poprvé v životě, protože si potřebuje vydělat peníze na učebnice, penál a další školní potřeby :lol: Zkrátka byl jsem její první a zároveň poslední klient. Alespoň takhle nějak jsem tomu jejímu čínskému žvatlání rozuměl a nemám důvod jí nevěřit :D :lol: :D :lol:

PS: Jen je mi trochu divné, že když jsem v následujících nocích navštívil jiné zábavní podniky v jiných městech, tak i tam jsem opět narazil na dívky, které ještě dolar nikdy neviděly :lol: :lol: :lol:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GPS porodnice ;-)

Příspěvekod deusexx v 20 led 2010 16:26

Tož Adámku,kluci a cholky šikouný to sou.Aj tu šest sigmu tam převzali od těch hnusných kapitalistů jak jsem si všimnul na nástěnce proletářů :lol:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: GPS porodnice ;-)

Příspěvekod vovi v 20 led 2010 17:57

Konečně tedy vím, čemu se čínsky řekne HO! :lol: :lol: :lol:
Však u nás taky kysi děvčátka zpívala: My jsme malé pionýrky, máme ještě malé ONÉ, až budeme ženy míru, budeme mít velkou ONÚ, na výrobu pionýrů .... ale ne, tak to tam být nemůže, tam jste byli v GPS porodnici.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice


Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků