Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jak přeskakovat v iGO8?

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Jak přeskakovat v iGO8?

Příspěvekod pani_Nemcova v 20 lis 2009 21:47

Dobrý den, bohužel nevím, kam by tenhle dotaz měl patřit:
Tady http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovk ... 9&CAI=2097 je v druhém videu ukázka simulace na iGO Amigo, přičemž pán přeskakuje mezi povely, aby to netrvalo dlouho (Raději jsem přeskakoval mezi jednotlivými křižovatkami, abyste se nemuseli dlouho dívat, jak simulace jede rovně.). Já mám doma iGO8 a marně hledám na displeji i v nastavení nějaké tlačítko, které by mi umožnilo při simulaci taky přeskakovat, stejně jako to vidím na videu u iGO Amigo. Jsou tam jen tlačítka na přepínání vzdálenosti pohledu a přepínač 2D/3D. Dá se to někde najít a zapnout, nebo tahle funkce v iGO8 zcela chybí?
pani_Nemcova
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 lis 2009 18:13

Re: Jak přeskakovat v iGO8?

Příspěvekod amatér v 20 lis 2009 21:59

B, je správně, touto funkcí iGO8 nedisponuje.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Jak přeskakovat v iGO8?

Příspěvekod vovi v 20 lis 2009 22:16

Ještě doplním - v některých skinech je možné během simulace ovládat rychlost pohybu a tím celkovou dobu "jízdy" zkrátit; nejde to ale skokově, vždy je nutno projít celou trasu (pokud to ovšem člověk vydrží a netípne to dřív ;) ).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Jak přeskakovat v iGO8?

Příspěvekod SvoDa v 21 lis 2009 10:12

Ještě si dovolím poznamenat, že jde o to, proč chceš "skákat" po trase. Kdyby to bylo z důvodu, že se chceš proskákat na trase někam dál, třeba až kousek před konec trasy a nechce se ti čekat, než tam doletíš, lze naplánovat pouze závěr tvé plánované trasy. Konec necháš tam kde má být a začátek trasy zadáš tam, odkud si chceš trasu proletět, tzn. samozřejmě někde na "původní trase", ale do místa mimo tvou aktuální pozici GPS a realizovat průlet jen toho konce trasy. Stačí vypnout signál GPS. Máš-li zapnutý signál GPS, pochopitelně každá trasa se počítá od tvé aktuální pozice=začátek trasy.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Jak přeskakovat v iGO8?

Příspěvekod pani_Nemcova v 23 lis 2009 00:28

Díky všem za podněty. Je to skutečně proto, když chci projet trasu někde dál, protože od místa výjezdu ji většinou znám a nechci ji vidět. Takže asi jen posunu začátek někam dál, to bude nejjednodušší.
pani_Nemcova
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 lis 2009 18:13

Re: Jak přeskakovat v iGO8?

Příspěvekod tomasii v 24 lis 2009 00:59

Já to dělám tak, že v oblasti, která mě nezajímá, dám v průletu/simulaci vysokou rychlost a před příjezdem do "zajímavé oblasti" ji zase snížím.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Jak přeskakovat v iGO8?

Příspěvekod SvoDa v 24 lis 2009 06:32

To řešení sice je, ale u dlouhých cest zdlouhavé.
Ideální je naplánovat trasu, vypnout GPS, cíl nechat tam kde je, někam do trasy, odkud si chci trasu proletět píchnout start, trasa se přepočítá k cíli pouze z tohoto místa, dát průlet a je to.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků