Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mio C725

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Re: Mio C725

Příspěvekod Ivo K v 25 kvě 2009 08:59

Ta C725 je moc pěkná a celkem vybavená. Cena by mohla být nižší, ale když nekouřím, tak ušetřím :lol: .
Ještě tam potřebuji DVB-T tuner, aby se to dalo používat i jako TV. Já se sice na televizi moc nedívám, ale byla by to dobrá "páka" pro rodinnou radu, proč koupit další navigaci. :D :D
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Mio C725

Příspěvekod mkb v 25 kvě 2009 09:01

Ano TV je potřeba. Když se nesmí v autě telefonovat, tak alespoň koukat na televizi. Co má člověk za volantem pořád dělat. :lol: :lol: :lol:
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Mio C725

Příspěvekod Ivo K v 25 kvě 2009 09:17

Vždyť jsem psal, že se na televizi moc nedívám(tedy, že je v navigaci na ho.no), ale potřebuji ji na přesvědčení rodiny, že je potřeba další navigace. A když má i TV, tak má i jné využití! A to zabírá!
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Mio C725

Příspěvekod humbuk v 25 kvě 2009 10:01

Jestli navigaci se vším všudy, tak jedině http://www.clarion.com/cz/cs/products/2 ... 74479.html
tady jsem ji našel v nabídce, ale nejsem si úplně jist, jestli by to rodinný rozpočet snesl :)
http://www.audioplaneta.cz/d/clarion-max983hd/
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Mio C725

Příspěvekod vovi v 25 kvě 2009 10:09

Pěknýýý!

Copak rozpočet - papír snese všechno. Ale prachy bych na to asi nesehnal :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Mio C725

Příspěvekod Ivo K v 25 kvě 2009 10:33

Tak to by mi doma asi taky neprošlo.... Ani kdyby to mělo PIPku.

Navíc tam píšou: "CLARION MAX983HD - Spojení špičkového videa a zvuku a výkonné navigace otevírá dveře motorismu příští generace" , tak to vlastně ani není pro mne, když je to pro příští generaci. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Mio C725

Příspěvekod mikels v 25 kvě 2009 15:28

Hm ten Clarion je moc pěkný... Je to de facto 2din radio ale ta cena... To tady je lepší a o hooodně levnější navigačak s DVB-T http://evolve.mironet.cz/evolve-navigac ... +dp88878/Už jsem viděl cenu okolo 6000,- Kč
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Mio C725

Příspěvekod warhead v 26 kvě 2009 08:57

aale 4,3 to je mala televize ;)
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: Mio C725

Příspěvekod ClonyXXL v 18 čer 2009 17:40

Ivo K píše:Vždyť jsem psal, že se na televizi moc nedívám(tedy, že je v navigaci na ho.no), ale potřebuji ji na přesvědčení rodiny, že je potřeba další navigace. A když má i TV, tak má i jné využití! A to zabírá!


Hele Ivo, dá se koupit extra DVB-T tuner a připojit ho k tomuto MIO jen jako k zobrazovači!
Chtěl jsi argument? - tady je!

Kluci, IGO8 na tom jede naprosto v pohodě. Obsahuje to vlastního průzkumníka a dá se to spustit bez jakéhokoli zásahu.
Jenomže já nejsem jen slepej, jsem ještě blbej, protože bych na tom chtěl rozchodit i Tomtom (který jede taky naprosto v pohodě - až na jeden důležitý fakt, že ZATÍM se mi nechytlo GPS, jelikož kolečko v okně Stav GPS se netočí a netočí)
a taky bych tam chtěl rozhýbat Navigona, který se jednak dost polepšil, a jednak - jsem přece slepejš, ne? :lol:
Ale u toho zase nevím jak s rozlišením - pro tak velký displej se nedělá, a já to teda upravit neumím.

Kuci, kupte si to taky někdo, ať je nás víc. S addamem se na ceně domluvíte, já to bral taky od něj. Ceny už přece jen spadly - viz. http://gps-navigace.heureka.cz/mio-c725/ .

Budu se těšit na další nové uživatele tohoto MIO.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2009 17:59
Bydliště: Olmik

Re: Mio C725

Příspěvekod Ivo K v 18 čer 2009 20:20

Já jsem už psal, že mám velký cukání ji koupit. Ale 10klacků už jsem jednou zaplatil. No, uvidíme.
Je dobrý, že už ji máš aspoň ty a můžeš nám tady poreferovat. ;) :D
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků