Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Britská kočka

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Britská kočka

Příspěvekod addam v 29 dub 2009 16:43

Kluci, možná se mi budete smát že se lezu s takovýmhle tématem, ale mám problém - včera jsme museli nechat utratit našeho britského kocourka Satánka (onemocněl smrtelným virem). Hanku to totálně sebralo a přiznávám se že i já jsem uronil více než malé množství slz, protože Satánek byl něco jako naše dítě.

Teď se snažíme sehnat nové koťátko, obvoláváme chovné stanice a během víkendu je začneme objíždět. Napadlo mně,jestli čistě náhodou někdo z vás britské kočky nepěstuje, nebo nemá někoho známého kdo je prodává. Ale chceme výhradně s PP....

Kdyby ano, tak se mi prosím ozvěte sem, nebo SZ. Díky!
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Britská kočka

Příspěvekod Mio-Treo.info v 02 kvě 2009 23:05

2 addam:

Nevím proč, ale vždy, když čtu něco takového, nechybí mi moc k tomu, aby mi také nějaká ta slza ukápla Obrázek Nejsem sice "kočičkář", ale dlouholetý "pejskař", nicméně rozhodně vím, co to znamená ztratit takového člena rodiny - sám jsem to zažil již několikrát a pokaždé je to těžší a těžší.. .Obrázek Takže jsem také "rozhodil sítě" a pokud se někdo objeví, dám Ti vědět... Obrázek
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Britská kočka

Příspěvekod addam v 04 kvě 2009 17:49

to MioTreo a ostatní co mi psali, nebo volali - díky moc za účast a i za snahu!!! Včera jsme konečně sehnali nového miláčka - dali jsme mu jméno Jogurt :)
Jen když se na něj podívám, tak se těším až přijdu z práce domů :P
Ještě jednou díky všem!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Britská kočka

Příspěvekod deusexx v 04 kvě 2009 20:24

Jogurt.Adame,krásný jméno.Ta kočka je k sežrání.Škoda,že není dvounohá.Asi bych se ti nacpal do rodiny :D
Naposledy upravil deusexx dne 04 kvě 2009 20:34, celkově upraveno 1
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Britská kočka

Příspěvekod jnkopr v 04 kvě 2009 20:31

Ahoj Adame,vím o čem mluvíš.Tento krasavec nás také opustil.Hned jsme sháněli jinou číču.Nahradit se ale nedá,každá číča má jinou povahu.
http://www.sih.estranky.cz/fotoalbum/vr ... g-nf-33-04
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jnkopr
 
Příspěvky: 58
Registrován: 18 dub 2008 08:58
Bydliště: Koprnik

Re: Britská kočka

Příspěvekod Prcek v 04 kvě 2009 21:16

Adame je moc pěknej. Jsem rád že se ti ho podařilo sehnat. ;)
Mio C720, R02+3+9913+1018, 8Gb SDHC Class6, TMC, SE Xperia PRO,
MioMap v.3.3, Skin J+T v4.3; IGO8 v.8.3.4.117940,; Ozi Explorer; Můj upravený spouštěč + další vychytávky - vše v MFD
Sony Ericsson Xperia Pro, android 2.3.4 iGO Primo 9.6.7.235654
Prcek
 
Příspěvky: 321
Registrován: 16 čer 2008 19:11
Bydliště: Ostrava


Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků