Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

OziExplorer

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Re: OziExplorer

Příspěvekod vovi v 14 čer 2011 20:13

Jasper píše:Povídej mi o tom. ;) Kdyby bylo Primo pro Android tak jdu do tohoto HTC :P
Kód: Vybrat vše
http://www.htc.com/cz/product/sensation/overview.html

Jenže i kdyby Primo pro Android bylo, tak tahle "Senzace" má drobátko netypický rozlišení QFullHD (960×540). Ale ty už jseš na předělávky rozlilšení docela zvyklej, co?
Já bych spíš bral tohle (přinejmenším to má displej čitelnej i na slunci):
Kód: Vybrat vše
http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=228
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: OziExplorer

Příspěvekod hladik2 v 14 čer 2011 20:26

Tak na to že je čitelný displey na slunci zapomeň.Minulý týden mi to předváděl kamarád s tím že to má super osvětlení dispeje na slunci.No a byl sám zklamán,zázrak se nekonal,viděli jsme na displeji tak akorát sebe ale o něco lépe,to je pravda.Nová technologie Samsungu nic zázračného
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: OziExplorer

Příspěvekod vovi v 14 čer 2011 20:42

Já to viděl taky v reálu - v držáku na palubce za plného slunce. A jel na tom ten Sygic. Sice bych tam taky s brejlema na dálku nepřečetl názvy ulic, ale základní mapa a kontrastní údaje v obdélníčcích vidět byly nesrovnatelně líp, než v mým MIU, který jsem držel hned vedle toho Samsunga (a tam nebylo vidět skoro nic).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: OziExplorer

Příspěvekod Jasper v 15 čer 2011 04:48

vovi píše:Já bych spíš bral tohle (přinejmenším to má displej čitelnej i na slunci):
Kód: Vybrat vše
http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=228

No nevím. Tenhle jsem v ruce neměl ale předchůdce jo a přišel mi takovej děsně "bakelitovej". To HTC je opravdu bytelný a navíc přes displej je sklo. A předělat rozlišení už opravdu umím. :lol:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: OziExplorer

Příspěvekod mahud v 15 čer 2011 15:28

Sensation je zvláštní do ruky, taky o něm přemýšlím. Ale je takový nějaký divně tvarovaný a vyvážený. Displej to má super a docela byl vidět i na tom slunci. Měl ho na srazu Chucky, tak kdyžtak dotazy na něj, ať si užije. 8-)
MIO C520FT R02+3+9911+1018... iGo8 8.3.2.93112
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mahud
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 02 črc 2008 14:46
Bydliště: Praha 4

Předchozí

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků