Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Polnav v5 full version

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Polnav v5 full version

Příspěvekod amatér v 15 bře 2009 01:25

Další zajímavá navigace. Umí to, co mi na iGO8 v.8.3.2 zatím pořád chybí, a SR se pořád nemůže rozhodnout pro ano nebo ne, navádí do cíle podle fotky :D
ObrázekObrázek

Více informací: ZDE
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Polnav v5 full version

Příspěvekod amatér v 15 bře 2009 10:36

Po prvním menším testu této navigace, která obsahuje mapy MAVTEQ s označením Q2 datáž 2008.10.17
display_1.jpg

se mně osobně nejvíce zamlouvá možnost v nastavení trasy
Vyhnout se menším cestám
display_2.jpg


Je to opravdu perfektní nástroj k eliminaci polních, lesních a ostatních cest, kde jízda autem není zrovna výhodná. Pokud by tato možnost byla zakomponována do iGO8, do map byly ještě přidány rychlostní limity i pro silnice nižších tříd, mapy NAVTEQu by bylo možné třeba i používat i jinak než pro pobavení a pouhé testování.

Záporem tohoto sw je nepřítomnost TMC.
Jen taková zajímavost, nevím zda je zakomponováno i sluníčko, ale marky (i hvězdy v noci) se na obleze pohybují mění svůj tvar, a to dokonce i když jste na místě. Je to stejný efekt jako když pozorujete oblohu a fouká mírný vítr :)
Pokud by někdo chtěl testovat doporučuji :arrow:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Polnav v5 full version

Příspěvekod deusexx v 15 bře 2009 11:45

Ty nás nenecháš chvilku v klidu :lol: Za chvilku se do toho pustím.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Polnav v5 full version

Příspěvekod amatér v 15 bře 2009 11:59

Jo pusť, a doporučuji i ostatním, udělal jsem další zkušenost. Ono to vypadá, že nezáleží jen na samotné mapě (vydavateli), ale i na tom, co který sw dokáže z mapy vyčíst. Můj povzdech nad tím, že by bylo dobré, aby mapy NAVTEQ obsahovaly i rychlostní limity mimo hlavní tahy byl zavádějící. Tento sw s výše popisovanou mapou na mne začal ječet při rychlosti 41 km/h na příjezdu do naší dědiny, že překračuji povolenou rychlost (v obci je 50km/h), začal jsem nad tím lámat hůl (zase nějaký podraz), ale ouha, v naší dědince je omezená rychlost na 30/km/h, při této rychlosti vše OK neřval, neblikal a nechal mě v klidu bez zbytečného stresu z pokuty řídit. ;)

A ještě něco, je to zatím první mapa, která už obsahuje ten kruhový objezd v Litoměřicích, o kterém pořád píšu a je v provozu už dva roky.
display_1.jpg

Na druhou stranu mám pocit, že chybí nový obchvat Jihlavy směr Znojmo, Vídeň. Ten už na posledních mapách TA je.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Polnav v5 full version

Příspěvekod deusexx v 15 bře 2009 20:25

Miro,je to pěkný,ale to ovládání je takový neohrabaný.Než jsem zjistil jak nastavit trasu někam...to byl porod :lol: Možná je to daný překladem.Ale to "navigování" z fotek a že to šlape z karty a ne jenom z GPS je dost dobrý.A po uspání se nerestartuje :roll:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov


Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků