Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

OZI explorer

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

OZI explorer

Příspěvekod SvoDa v 10 črc 2008 09:44

Jdou v OZIm vypnout zvuky?
Já to tam nikde v setting nenašel. Nepomůže ani úplné ztlumení úrovně zvuku Mio.
Asi by šlo audio soubory v OZIm nahradit "prázdnými" zvuky, le to mi připdá příliš kostrbaté.


EDIT: dovolím si sem dát odkat na OZImapy od Tomáše Kubce z vlákna viewtopic.php?f=13&t=62
Naposledy upravil SvoDa dne 25 črc 2008 15:10, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: OZI explorer

Příspěvekod vovi v 10 črc 2008 13:04

Jo, jde to, ale je to dobře schovaný:
Hlavní menu -> Konfig -> Obecné ... záložka Systém, v ní jsou tři položky: Systémový font, Název (asi má být velikost fontu?) a Regulace. Tak je to ta "Regulace", nastav ji na nulu a je hotovo.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: OZI explorer

Příspěvekod SvoDa v 10 črc 2008 16:03

Díky moc, jsi jako obvykle nejlepší, na to bych nepřišel ani ve snu. Líná huba, holý neštěstí :D :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: OZI explorer

Příspěvekod Jerry v 10 črc 2008 22:21

Vovi, mě to vypne hlas, např. "Satelity nalezeny" jen nastavením tlač. Hlasitost na minimum v základní obrazovce Mia. Nastavením Regulace na 0 v záložce System se mi vypne zvuk stisknutí tlačítka. Oziho mám od Tomáše.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: OZI explorer

Příspěvekod vovi v 11 črc 2008 06:01

@Jerry - to sice jde taky, ale já zase potřebuju, aby na mě iGO8 mluvilo a OZI mlčel. A pokaždé přepínat systémovou hlasitost se mi nechce.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: OZI explorer

Příspěvekod Jerry v 11 črc 2008 17:13

Vovi, mě při tom nastavení Číča na MioMapu i iGo8 normálně mluví a Ozi je zticha, jen mám povolenou zvukovou kontrolu stisku tlačítka. Tak nevím, já se vtom čerta vyznám, ale jsem spokojen.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: OZI explorer

Příspěvekod SvoDa v 11 črc 2008 19:10

Vovi, já si taky myslím, že hlasitost v iGO nebo v MioMap nesouvisí s hlasitostí přístroje, ale nevím jestli má vliv na OZIho.
Když říká Jerry, že při ztlumení hlastitosti Mio neslyší hlášení satelitů v OZI, pak hlasitost Mio maá na OZIho vliv. Klávesy má OZI asi vlastní.
Nemám to teď jak vyzkoušet, po aplikaci hlasu P.Lišky a nového realase unlocku mi Mio kleklo a přes různé pokusy se trošku nadzvedává, ale zcela ještě nevstalo, takže se na něj zlobím, nemluvím s ním a trucuji. :D :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: OZI explorer

Příspěvekod deusexx v 11 črc 2008 19:52

@SvoDa Ty trucuješ chlape?To si děláš srandu.Někde jsem psal,že mě to chodí.Tak Liška v tom "prsty"asi nemá.Ale dneska jsem rostl.Včera jsem dal Lišku kamošovi(kartu jsem dávál do jeho hračky) A dneska,pokud jsem překliknul z mapy do čehokoliv a vrátil se,tak to skočilo do 2D pohledu,čož mě šíleně drásalo nervy.A to podotýkám,že jsem nic neupravoval ani neměnil!!!!Nakonec jsem si našel v SAVE složce *.ini soubor(nic jsem v ní nemazal,věděl jsem co by mě čekalo) a tam byl řádek,že má mapa startovat ve 2D pohledu.Máznul jsem to a byl klid.Ovšem jak a kde se to tam vzalo netuším.Ale jedna věc je jistá.2D pohled už nevidím :!: :D Pouze a jen můj oblíbený 3D.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: OZI explorer

Příspěvekod SvoDa v 11 črc 2008 19:58

Včera se mi to sice podařilo zprovoznit a bylo to tím hlasem, to vím 100%, bo po jeho smazání, hart resetu, formátu karty a nahrání SD ze zálohy, to jelo. Pak jsem to na noc uspal a ráno to samé - kazdé kliknutí mělo odezvu až po cca 1O vteřinách. Tak se s ním nebavím, včera jsem tomu věnoval cca 8 hodin (zbytečně). Zítra zkusím všechno z jiné karty, dnes už to trucování vydržím.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: OZI explorer

Příspěvekod deusexx v 11 črc 2008 20:07

Dane,mě to prostě nedalo a nainstaloval jsem to,tomu kamošovi to taky chodí.Dej tam ten soubor,co jsem ti poslal.Možná ho máš .........špatnej :!: Fakt se mě to nezdá.Ale vím,že co mio,to originál.Takže ..může se vloudit chybička
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Další

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků