Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Support NNG

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Support NNG

Příspěvekod amatér v 10 črc 2016 08:45

Stále sleduji recenze a odpovědi vývojářů na googleplay k sw. iGO Navigation. Připadá , mi že je to stále dokola "Děkujeme, řešíme, bude, sledujte ..." Konkrétního nic. Tak jsem se rozhodl napsat přímo na support NNG, a to česky, abych zjistil zda se češtinou vůbec zabývají.
Dotaz"
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Kód: Vybrat vše
Vážení,
Zakoupil jsem si navigaci iGO Navigation 9.18.27.655384
Stále dokola, na googleplay, čtu: Děkujeme, bude, sledujte ...
Mne by ale zajímalo kdy. Kdy budou ke stažení nové mapy? Také bych uvítal informaci o tom, co který balík obsahuje, proč mám zaplatit balík VoiceGuidance, abych teprve potom zjistil, že neobsahuje podporu pro ČR, proč musím nejprve zaplatit balík On-line Traffic, abych zjistil to samé? Zaplatil jsem si tuto verzi, protože je to první možnost, jak tuto navigaci používat legálně na svém zařízení. Věřím, že takových lidí je mnoho. Tím spíše nechápu přístup NNG, po internetu koluje spousta nelegálních verzí, které toho umí podstatně více, než NNG nabízí v současné době.  Opravdu chce NNG přijít o lidi, kteří sw. kopí legálně, ale potom jsou nespokojeni s přístupem NNG, a raději zase přejdou k nelegálnímu sw. z netu? Proč, pokud, legální verze pro Israel obsahuje On-line počasí, ASR, podporu rastrových map. Proč to neumožňuje i tato verze?  Opravdu je Vám to jedno? Opravdu jde jen o to plaťte, a neztěžujte si?
S pozdravem XY

Odpověď:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Kód: Vybrat vše
Dear Customer,

Thank you for your inquiry. This is an automatically generated response to notify you that we have received your message. We will try to provide a response as soon as we are able to, please allow a few days for this.

In the meantime, please check out our FAQ at http://www.igonavigation.com/

Thank you for your understanding and patience.

Best regards,

NNG Support

Počkám tedy několik dní na odpověď. Snad se dočkám, konkrétní informace.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Support NNG

Příspěvekod freewall v 11 črc 2016 14:05

Já jsem se jich ptal mailem na český Voicedance Guide balíček - momentálně prý s tím nepočítají. Když jsem zjistil že nefunguje TMC, tak aspoň, že vrátili peníze, ale třeba ty mapy, proč nenabízí Q1/2016 když existují, to nevím.
A když TMC umí TomTom, tak proč to nejde jim.... komunikace fakt žádná sláva.

Na odpověď na tvůj dotaz jsem zvědavý, protože je to naprosto jasný, srozumitelný a konkrétní
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: Support NNG

Příspěvekod freewall v 12 črc 2016 18:51

...vývojáři o problémech ví a pracují na tom :zed:

2016-07-12_194920.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna


Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků