Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Firefox 27.0 a WinxP

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Firefox 27.0 a WinxP

Příspěvekod amatér v 08 úno 2014 16:54

Včera jsem aktualizoval Firefox z 26.0 na 27.0, aktualizace příšerně zpomalila načítání webových stránek. Musel jsem v. 27.0 komplet odinstalovat a nainstalovat zpět v. 26.0. Teď už je vše zase v pohodě.
Má někdo podobnou zkušenost?

S Win8 Firefox 27.0 běží úplně v pohodě.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Firefox 27.0 a WinxP

Příspěvekod SvoDa v 08 úno 2014 16:57

Mám XP s FF 27.0 a bez problémů
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Firefox 27.0 a WinxP

Příspěvekod happy66 v 08 úno 2014 17:10

Pokud chcete zrychlit načítání stránek ve Firefoxu, tak sem našel na jednom fóru kam chodím tohle:
Kód: Vybrat vše
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=11&t=47245

Vyzkoušeno na WIN7 a funguje na 100%....... :bravo: :lol:
Jen je potřeba číst i na straně 3 vlákna, je tam doplnění postupu..... :cti:
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Firefox 27.0 a WinxP

Příspěvekod amatér v 08 úno 2014 17:23

Díky, to vypadá zajímavě.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Firefox 27.0 a WinxP

Příspěvekod SvoDa v 05 kvě 2014 12:45

Využívám tohoto existujícího vlákna s prosbou o pomoc. Včera jsem aktualizoval Firefox z 28.0 na 29.0.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek
Já si za čas zvyknu na ledasco, ale hrozně mne sejří, že se nedá jedním klikem myši vyvolat postranní panel záložek nebo historie. :roll:
V předchozích verzích se klikem na tlačítko button záložky nebo historie automaticky zobrazila jejich postranní lišta. Nyní se po kliku zobrazuje rolovací seznam přes aktuální stránku a tak zavazí.
Vím, že existují pro vyvolání postranního panelu záložek nebo historie klávesové zkratky a taky že v oné rolovací "zavazející" nabídce je i položka "Zobrazit v postranní liště", ale to pak jsou pro vyvolání záložek nutné kliky dva a zavřením postranní lišty a opětovným klikem na záložky se stejně zase otevře ta rolovací.
Nemluvě o tom, že button záložek je vlastně dvojbutton, kdy ten druhý je pro rychlé vložení aktuální stránky do záložek.

Prostě ani zkoumáním nápovědy jsem nenašel způsob takového přizpůsobení, jak do lišty buttonů navolit button pro zobrazení záložek na jeden klik a totéž pro historii na místo kliknutí dvojnásobného nebo použitím klávesových zkratek.

Mohl bych ještě downgradovat zpátky na v 28.0, ale pak bych u ní musel na věky zůstat. :zed:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Firefox 27.0 a WinxP

Příspěvekod Mio-Treo.info v 05 kvě 2014 13:43

Dane, záložky zobrazíš jediným klikem na ikonu, kterou vidím i ve Tvém screenu, viz obrázek

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

      Obrázek


A pokud jde o historii, stačí si její ikonu přesunout třeba vedle záložek - stačí v té vysouvací nabídce dát dole Přizpůsobit a ikonu si můžeš myší přetáhnout, kam bude libo ;-)
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Firefox 27.0 a WinxP

Příspěvekod SvoDa v 05 kvě 2014 17:15

Milane, oba buttony v liště samozřejmě mám, ale na jeden klik se zobrazí rolovací seznam záložek, resp. historie překrývající okno prohlížeče
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

rolovací.jpg
, ale nikoliv postranní lišta, o kterou mi jde a které je vedle okna prohlížeče.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

postranní.jpg

Aby se mi zobrazila postranní lišta musím kliknout v rolovací nabídce ještě na "zobrazit v postranní liště" (červeně jsem orámoval) a to pokaždé, nebo na Ctlr+B, resp.H.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Firefox 27.0 a WinxP

Příspěvekod vovi v 05 kvě 2014 18:08

Ale když si to necháš poprvé "zobrazit v postranní liště", tak ta lišta už je tam potom pořád (pokud ji nezavřeš) a vydrží tam i po ukončení a opětovném nastartování FF. Aspoň teda na mých XP SP3 se takhle ten nový Firefox chová.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Firefox 27.0 a WinxP

Příspěvekod SvoDa v 05 kvě 2014 18:14

To je pravda, ale semtam ji potřebuji zavřít a pak zas "rychle" (na jeden klik jak tomu bylo u předch. verzí) otevřít a tak nějak si nemůžu zvyknout použít k tomu dva kliky, resp. rychlou klávesu.
P.S. taky mám (stále) XP SP3
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Firefox 27.0 a WinxP

Příspěvekod amatér v 08 kvě 2014 09:46

Je úplně jedno, jaká je verze Win. stačí jen stáhnout správný doplněk. Funguje v XP, Win7 i Win8.
historie.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Další

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků