Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Micro SD

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Re: Micro SD

Příspěvekod Jasper v 28 srp 2013 14:18

Tak ani DOS nepomohl. Po hodině formátování skončil a zeptal se zda chci přidat jmenovku svazku. Po potvrzení napsal že je karta vadná. Takže to vypadá na reklamaci. Nějak ty Sandisky poslední dobou zlobí. Já moji reklamoval minulý týden. Místo ní jsem vzal Adata 64GB a zatím v pohodě.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Micro SD

Příspěvekod vovi v 28 srp 2013 17:28

No, nevím, jestli DOS zmákne 64GB v jedný partition :-o

Já bych spíš sázel na nějakej ten Partition Manager / Hard Disk Manager (kdybys potřeboval, doma to mám ... od Paragonu). Já si takhle na mobilový kartě vyráběl druhou partition, aby bylo kam přesouvat aplikace ze zaplněný interní paměti.
A/nebo zkusit tu kartu naformátovat na nějakou linuxovou EXT2 (Ext3, Ext4) místo FAT32. Vzhledem k tomu, že android je v podstatě linuxovej systém, by to mělo chodit taky. A vzhledem ¨k současnýmu stavu se tím asi nic nedá zkazit ;-)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Micro SD

Příspěvekod bird1 v 29 srp 2013 18:28

Zdravím, když to tady tak čtu , tak mi vždycky s formátem pomohl EASEUS Partition Master Home Edition.Pokud si s tím už tak dlouho hraješ tak by se dal vyzkoušet .Tady je ještě návod co a jak s ním a co všechno umí .
Kód: Vybrat vše
http://extrawindows.cnews.cz/easeus-partition-master-rozdeleni-disku-ve-windows-zdarma

amatér píše:Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.
Naposledy upravil amatér dne 29 srp 2013 22:04, celkově upraveno 1
Důvod: Pravidla fóra
bird1
 
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2010 17:32
Bydliště: Lipník n.B

Předchozí

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron