Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

e-kouření

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Re: e-kouření

Příspěvekod SvoDa v 31 kvě 2012 11:47

Já na to ovoce moc nejsem, ale objednal jsem a vyzkoušel již zmiňovanou bázi obsahující již příchuť tabáku (Základ již z výroby tvoří 50% PG + 50% VG + tabákové aroma) a velkým překvapením pro mne bylo, jelikož chuť není vůbec špatná, že se to dá hulit i bez dalšího dochucování. :?
Pro mne, který jsem zvyklý na mentolky, to má pro mne vynikající chuť, takže mám za 209Kč 100 ml "chutného" paliva :o
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: e-kouření

Příspěvekod SvoDa v 08 čer 2012 07:17

V Olomouci rostou kamenné prodejny a prodejničky e-kuřiva (nejen výdejní místa e-shopů) jako houby po dešti, už je jich tu asi 6 (jen ty co vím), přičemž před 3/4 rokem, kdy jsem s tím začínal, tu nebyla ani jedna.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: e-kouření

Příspěvekod Jarouš v 13 čer 2012 05:57

Soudruzi, pokud někdo hulíte tak,že už máte v hajzlu jednu baterii a nevyhodili jste ji, byl bych rád, kdyby jste ji darovali Jarouškovi.(oslovuji tímto soudruhy, kteří přijedou do Koles).Potřebuji z ní jenom to plastové tlačítko.V Tatrách se mi totiž v kapse rozložila (nechápu, proč to není uděláno na závit, ale je to tam jenom nasunuto) a přes usilovné hledání jsem ten plastový dílek nenašel.
Všem potencionálním soudruhům - dárcům děkuji :!: :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: e-kouření

Příspěvekod dusan137d v 13 čer 2012 06:35

BINGO Jarouší mám jednu elektroniku komplet aj s tlačítkom.
C520FT R02+3+9911+1018, PRIMO 9.6.13.267029,FMilan & Amatér, všetko na 16GB Storage Card;
SAMSUNG GALAXY S2 GT-I9100 nav. 9.6.7.270570 FMilan & Amatér
Tablet 9.6.29.597461
Autorádio: 9.6.7.235654
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
dusan137d
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 456
Registrován: 02 črc 2008 08:49
Bydliště: Žiar nad Hronom, SK

Re: e-kouření

Příspěvekod hladik2 v 13 čer 2012 07:57

Také mám doma zbytky,včetně tlačítka,dovezu :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: e-kouření

Příspěvekod SvoDa v 13 čer 2012 08:25

Když už jsme u té vzájemné výpomoci, pokud má někdo zájem, dovezu na sraz téměř plné 10 ml lahvičky čokolády a jahody, oboje má 18mg. Nezachutnalo mi to.

Co se týče HW, baterky mám od září dvě, pravidelně je střídám a stále jedou bez ztráty kapacity, ale rád se zbavím dosud nepoužitého 1ks atomizéru eGO-T (válcový) a 4 ks netknutých (dosud zabalených) bílých Smokymizerů CE3.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: e-kouření

Příspěvekod deusexx v 14 čer 2012 05:36

Ono to jde nějak rozebrat? Přitelkyni to tlačítko na baterce nějak zaskočilo dovnitř a nevím jak ho vydolovat.Když si z toho chcu já popotáhnout, tak abych si vzal nějaký párátko. :(
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: e-kouření

Příspěvekod SvoDa v 14 čer 2012 07:11

na e-cig fóru jsou obrázky a třeba i videa, např. tady nebo tady rozborky a sborky baterky - Někdo dokonce nekupuje novou baterku, když stará odejde, ale jen monočlánek a přepájí si to.

eGO baterek jsou dva typy . U jedné svítí dioda pod tlačítkem (viz video) a u druhé plastový kroužek mezi tlačítkem a tělem baterky - u těch druhých se ta chomovaná část se závitem a tlačítkem často povysune a přervou se drátky nebo zapadne tlačítko (dostane se mimo mikrospínač pod ním).

V každém případě může to průhledné plastové tlačítko "zapadnout" tím, že se na něj moc tlačí a mikrospínač pod ním (není tam plíšek, co by se moc přihnul) se s celou elektronikou zatlačí (propadne) níže, nebo se ulomí ta opěra toho průhledného plastové tlačítka o mikrospínač.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: e-kouření

Příspěvekod deusexx v 14 čer 2012 07:17

waw, díky Dane.Možná se na to kuknu i když je to ještě v záruce.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: e-kouření

Příspěvekod Jasper v 02 črc 2012 09:27

Tak mám novou úchylku. Hroznové víno (Liqua) je naprostá pecka. :P
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

PředchozíDalší

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků