Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

e-kouření

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Re: e-kouření

Příspěvekod Jarouš v 22 kvě 2012 14:19

On by taky měl snad něco prodávat Adam :!: U něj to asi bude pro nás cenově dobré, ale nevím, jestli už se vrátil ze svých cest po rumunských horách.Ale jinak ten odkaz je dobrý i cena.
Já mám tady nedaleko soudruha, který má internetový obchod a jezdím tam.Má 30 ml za 270 Kč.Nevím, jestli je to malá a nebo vysoká cena, ale v každém případě jsem viděl asi v před 14 dny v jednom zdejším hypermarketu nějakou předváděcí akci, kde to měli ještě podstatně dražší.
Ale po přečtení jsem začal přemýšlet nad tím, že si kuřivo začnu míchat sám.Teď právě kouřím třešeň a já na můj vkus bych si to udělal aromatičtější.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: e-kouření

Příspěvekod vuvu v 22 kvě 2012 14:42

Já bych nevybíral podle ceny, ale podle origo nebo neorigo. Mnoho internet. obchodů prodává liguidy stáčené do vlastních většinou plast. lahviček a původ je všelijaký. Od pašovaných i nepašovaných z Číny, až po vlastních namíchaných. Co v těchto většinou sračkách je, je otázkou. Již jich bylo dost závadných. Já bych se raději soustředil na orig. dovoz z USA. Tam jsou tyto výrobky již několik let hlídány. Jsou sice o něco dražší, ale stačí si vyzkoušet jednu stejnou chuť z neorig. stáčených a stejnou origo. Je to jako Malboro a Partyzánka.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
vuvu
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 383
Registrován: 16 črc 2008 14:35
Bydliště: Praha 12

Re: e-kouření

Příspěvekod Jarouš v 22 kvě 2012 15:04

To co prodává je výrobce "Dekant"(nebo tak nějak )a když mi to dává, tak tu lahvičku vytahuje přímo z krabice - má obchod ve 3 plus 1 v paneláku.Myslím, že to po večerech ve stovkách nerozlévá, protože těch krabic tam má hafl.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: e-kouření

Příspěvekod vuvu v 22 kvě 2012 15:13

Nejde o to, zda to rozlévá on. Ale zda to rozlévají číňani, nebo zda je to originál.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
vuvu
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 383
Registrován: 16 črc 2008 14:35
Bydliště: Praha 12

Re: e-kouření

Příspěvekod Tomáš Kubec v 22 kvě 2012 18:09

Osobně mi US Liquidy moc nejedou. Orignál Dekan není zase až tak drahý (přímo u výrobce). U Adama i u mne je samozřejmě originál a pro klubáky mám i jiné ceny. Nechci mluvit za Adama, ale určitě připraví také zajímavé ceny, až se vším prohrabe :mrgreen:
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: e-kouření

Příspěvekod deusexx v 23 kvě 2012 06:03

Tome, tak to mě zajímá. Máš to někde na stránkách?Kuknul bych. Teď zrovna řeším koupi nějakýho toho VPG a cca 8 příchutí na vlastní míchání.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: e-kouření

Příspěvekod Tomáš Kubec v 23 kvě 2012 11:56

Je mi líto, ale samotné neprodáváme a abych řekl pravdu, tak asi ani nebudeme.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: e-kouření

Příspěvekod SvoDa v 23 kvě 2012 18:13

Už jsi tu Radku někde psal o trpaslíkových bázích a příchutích. Já tam ještě nenakupoval, mám zásoby ještě na měsíc, ale mám to v plánu a je to fakt za babku (např. báze 12 mg tabák - 100ml už není za 250Kč jak v únoru, ale za 209Kč ;) )
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: e-kouření

Příspěvekod deusexx v 25 kvě 2012 05:07

Tak už mám objednáno a jsu zvědavej, jakej bude rozdíl v tom, co mám doma a co dojde.Doufám, že podstatnej :)
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: e-kouření

Příspěvekod deusexx v 28 kvě 2012 20:05

Tak dnes došly ingredience.Jenom sem namíchal, tak nevím,jestli to stačí dozrát.Mix višeň, jahoda, malina je prostě bomba.Hulím ,jak indiánská stařena :lol:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků