Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Internet v MIO 720(520)

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Internet v MIO 720(520)

Příspěvekod deusexx v 17 pro 2008 21:02

Tak jsem se konečně dočkal.Kdo má zájem o internet v GPS přes BT v telefonu,tak tady je odkaz.Opravdu to šlape.Mám SE K800i a operátor Vodafone.Stačí jenom nastavit dle návodu.
http://www.gpspassion.com/forumsen/topi ... hichpage=1

A tady je návod(v angličtině),ale s obrázkama.
http://www.gpspassion.com/upload/ste_Mi ... nSetup.zip
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Internet v MIO 720(520)

Příspěvekod Ivo K v 17 pro 2008 23:09

Zkoušel jsem to nastavit dle návodu a zarazil jsem se na hlášce: "Remote Networking. The port is not available: another program may be using it." :(
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Internet v MIO 720(520)

Příspěvekod deusexx v 18 pro 2008 07:35

Mě se toto stalo,když jsem to chtěl připojit přes BT u počítače.Skus tvrdej restart, spárovat telefon a po kontrole toho nastavení připojení sítě(to cos vytvořil)se připoj znovu.Nevím jak se připojuješ a přes co ale já mám v unlocku,který používám operu.
Tady k tomu něco málo píšou.Ovšem moje angličtina......doufám,že to vysvětlují.
After that I always get the error message "The port is not available.Another program may be using it"
If you could let me know the secret of opening such port MIO is looking for, I would appreciate very much.
A Odpověď:
You may also want to try my cell operator's recomendation for Samsung phones: *99**1*1# instead of original *99***1# (my Samsung SD-G500E accepts "original" and I've never tried the recomendation, but yours is more modern and may have change).Zatím to je na druhé stránce toho fora dole.
Mě se tady ty hvězdičky a čísla podařilo napoprvé napsat špatně(místo křížku jsem dal F) a šlapalo to.Tak fakt nevím.K "hračce" se dostanu až pozdě večer,tak otestuju večer nebo až zítra. :(
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Internet v MIO 720(520)

Příspěvekod Ivo K v 18 pro 2008 08:37

Připojoval jsem to jen přes TC a v něm jsem si spustil "control panel".
Myslím si, že dokud se nespojím s "sítí O2", tak žádný internetovský prohlížeč nepotřebuji.

Připojoval jsem dříve již několikrát notebook přes mobil na internet a úspěšně(to byl ale mobil Nokia 6310, nyní mám N73). Nejprve jsem se připojil na síť O2 a potom jsem teprve spouštěl internetový prohlížeč.
Vím, že v tom připojovacím čísle(*99***1#) je u O2 problém, některé fugují a některé ne. Když jsem připojovan tem noťas, tak jsem měl čísla dvě a jedno fungovalo a druhé ne. Pokusím se to správné číslo někde najít.

Podle té hlášky co mi to teď ale háže, se domnívám, že je prodlém ve správném nastavení modemu mobilu v Miu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Internet v MIO 720(520)

Příspěvekod deusexx v 18 pro 2008 10:59

Tak tady s tím ti asi moc neporadím.O2 nemám a o těch "číslech" jsem do včerejška neměl ani tušení.Asi to bude chtít si s tím pohrát.Můžu to testnout s tím jak to spouštíš ty a uvidím.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Internet v MIO 720(520)

Příspěvekod Ivo K v 18 pro 2008 13:52

Tak už jsem se připojil. :D :D :D

Nejprve jsem to připojení k síti rozchodil na PC(tedy mobil+PC), abych si ověřil, že to vůbec s tímto mobilem(N73) a s těmi připojovacími čísly(*99***1#) funguje a potom jsem to "rozchodil" i na Miu.

Ale mám zase problémek. A to s Operou. Tu co mám mi háže nějakou chybu, že něco chybí.
Ty jsi použil unlock co máš v podpisu? Kde se dá k němu dostat? Podívám se k tomasiimu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Internet v MIO 720(520)

Příspěvekod deusexx v 18 pro 2008 14:59

S operou jsem problém neměl.Jinak to co používám a mám v podpisu je tady:
http://www.gpspassion.com/forumsen/topi ... hichpage=1
Teď by to chtělo testnout ten mio map 2008 nebo jak se ten soft jmenuje a POI,který údajně při kliknutí na cokoliv stáhnou fotku a můžeš si to prohlídnout.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Internet v MIO 720(520)

Příspěvekod Ivo K v 18 pro 2008 15:08

Jj. Díky, už jsem na ty stránky taky narazil. Testnu to. Ještě jednou dikec! ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Internet v MIO 720(520)

Příspěvekod deusexx v 18 pro 2008 15:14

Nemáš za co.Já dneska trochu popiju a zítra testnu ty POI.Na to jsu fakt zvědavej :D
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Internet v MIO 720(520)

Příspěvekod Ivo K v 18 pro 2008 22:34

Tak mi už chodí Opera v ulocku i s připojením na internet přes BT telefonu N73. :D :D

Tetoval jsem Operu i bez ulocku přímo přes TC a vyhodí to hlášku: "opera.dll The specified module could not be found."
Je to divné, že ta Opera chodí jen v prostředí unlocku. :?
Ta hláške je nějaká divná. Knihovna "opera.dll" je hned vedle exáče opera. Tak to nechápu, proč ji nemůže najít?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Další

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků