Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

rada při koupi nové navigace.

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

rada při koupi nové navigace.

Příspěvekod milmag v 11 led 2011 15:58

mohl by mi někdo poradit chci si koupit nějakou navigací zamlouvají se mi 2 ten garmin mě zaujal stou doživotní aktalizací ,nevím jestli je to pravda ale píšou o tom že má.jsou to tyto 2 typy Navon N750 Kč 5.480,- s DPH nebo Garmin Nüvi 1690 Lifetime Kč 7.480,- ,,,nebo kterou by jste mi doporučili jezdím málo ale když si něco koupím radějí si nechám poradit at mám takový lepší střed. doufám že komunikují v českém jazyce .Předem moc děkují za každou radu.
milmag
 
Příspěvky: 1
Registrován: 05 pro 2010 08:24

Re: rada při koupi nové navigace.

Příspěvekod vovi v 11 led 2011 17:37

Záleží na tom, co od navigace chceš. Garmin je uzavřený systém, pokud si chceš s navigací hrát, pak to není to pravé. "Doživotní" aktualizace je marketingový trik - je vázána na konkrétní stroj; až doslouží, máš smůlu.
Navon je klasická "krabička" s Windows CE, přístupná úpravám a SW NavnGo se dá relativně snadno přizpůsobovat vlastním potřebám.

Mapy pro oba systémy pocházejí ze stejných zdrojů - v nich tedy rozdíl není.

A na závěr si neodpustím rýpnutí - proč má komunikovat v češtině? U navigací je to dnes samozřejmost; u řady členů fóra jejich psaní jako čeština moc nevypadá... ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: rada při koupi nové navigace.

Příspěvekod fmilan v 11 led 2011 19:14

Taky si neodpustím rýpnutí a navíc budu rýpavější než vovi: proč chceš v navi češtinu, když už tvůj příspěvek má k češtině hodně daleko.
Co se týká přístroje -- N750.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko


Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků