Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vtipy

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:15

Šéf si chtěl užít se sekretářkou která ale měla přítele.
Jednoho dne se šéf cítil tak bídně, že se před ní postavil a řekl: "Dám Vám 1000 dolarů když mi dopřejete chvilku potěšení."
Ona odpověděla "V žádném případě! "
Šéf řekl: "Budu rychlý. Hodím Vám peníze na zem, Vy se ohnete a než je stačíte zvednout tak budu hotov."
Dívka se na okamžik zamyslela a nakonec řekla, že by se chtěla poradit se svým přítelem.
Tak večer vše vyprávěla svému příteli a on ji řekl: "Řekni si o 2000 dolarů a zvedni ty peníze tak rychle, aby nebyl schopen si stáhnout kalhoty !"
Dívka tedy druhý den souhlasila s návrhem.
Přes půl hodiny čekal přítel na telefon od své milé. Nakonec po 45-ti minutách zavolal on a zeptal se: "Co se kruci děje ?"
Dívka odpověděla: "On použil drobný!"
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:16

Říká jeden vysokoškolák druhému:"Člověče, když si uvědomím, jací my jsme inženýři, tak mám strach jít k doktorovi!". :)
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:16

Staříčkovi bylo 160 roků když za ním přišli z Televize.
A tož jak jste to dělal, že jste se dožil tak vysokého věku. Dieta? Žádný alkohol?
Ále gdepak, zežeru na co dondu, vypiju všecko, enem po petroleju škytám, a ještě aji děvčice možu.
No to snad ne? Ve vašem věku můžete myslet tak leda na smrt.
Jóó počkajte Smrt u mne byla když mi bylo 130 roků, já jí tak sjel dí... , že tu nechala kosu a od tej doby se nevokázala.
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:17

Žije běloch kousek od černocha a furt se mu honí hlavou jak to, že černoch má všechny děti černý, zatímco ty jeho jsou jenom bílý. Jde teda za sousedem a ptá se: "Poslouchej, černochu, ty máš všechny děti takový pěkně opálený a já furt nic, já je mám všechny takový vybledlý, jak to pořád děláš?"
Černoch se usměje, nakloní se k bělochovi a říká: "Podívej, máš ho pětadvacet centimetrů dlouhýho?"
Běloch zavrtí hlavou: "No, to asi ne..."
Černoch pokračuje: "A máš ho tak šest centimetrů v průměru?"
Běloch na to: "To bych taky neřek..."
Černoch se plácne do kolen a se smíchem zvolá: "No tak to je jasný, to ti tam jde světlo!"
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:18

Jede jeptiška ve vlaku a přistoupí dáma v nádherném kožichu.
Jeptiška, zbloudivší z cest Páně a střídmosti, se osmělí a zeptá se: "Promiňte, ale prosím Vás, kolik stál ten krásný kožich?"
Dáma se lehce pousměje: "Jednu noc lásky..."
Dáma o něco později svlékne kožich a objeví se Nádherný briliantový náhrdelník.
Jeptiška, zvědavá, zase nevydrží pokušení, které jí Bůh přichystal a zeptá se na jeho cenu.
"Dvě noci lásky...", odpoví dáma.
Pak si stáhne i rukavičky a na ruce má nádherný prsten.
Jeptiška se zase ptá. "A tohle byly tři noci lásky, co?" Dáma tiše přikývne.
Večer jeptiška rozjímá ve své cele a ozve se zaťukání. Jeptiška se zamyslí a řekne k zavřeným dveřím: "Víte co, otče...., jděte do prdele s těma svýma karamelkama!!!"
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:19

Jede Trabant po dálnici D1 a najednou mu dojde benzín. Řidič zastaví a čeká, až ho někdo vezme do vleku. Zastaví mu řidič se Škodovkou 120 a chvíli ho vleče. Po chvíli se však na Škodovce něco porouchá a musí také zastavit. Po nějaké chvíli čekání zastaví řidič s Volvem, zhodnotí situaci a říká: "Jak to vidím, tak Vás klidně vezmu na lano oba dva."
Řidič Trabantu jen jemně poznamená: "Ale kdybyste jel moc rychle, tak já na vás zatroubím a vy zpomalíte, ano?"
"Spolehněte se", odvětí řidič Volva.
Tak tedy vyjedou. Na dálnici D1 u radaru, kolem kterého právě projeli, šťouchne jeden policista podřimujícího kolegu a s vyjeveným obličejem se ho ptá: "Ty vole, viděl si to?"
Druhý odpoví: "Ne."
"Představ si, že tu teď projelo Volvo sto osmdesátkou!"
"No a? Kvůli tomu mě snad nemusíš budit."
"No jo, ale za ním jela úplně stejnou rychlostí škodovka stodvacítka!"
"Fakt, jo?"
"A to ještě není všechno: Za nima lítal trabant od jedné strany silnice k druhé a troubil, že je chce předjet!"
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:20

Tomu se říká duchapřítomnost:

Lupič vyloupí banku, vezme dva muže jako rukojmí a ptá se prvního: "Viděl jsi mě, jak vykrádám banku?"
Muž odpoví: "Ano."
Lupič jej okamžitě zastřelí ranou z pistole do hlavy.
Potom se ptá druhého muže, zda viděl, jak vykrádá banku.
Muž odpoví: "Já ne, ale moje manželka tě viděla!"
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:20

Test přátelství:

Zavři svého psa a svou ženu na hodinu do kufru auta. Když otevřeš kufr, uvidíš, kdo je šťastný, že tě vidí...
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:22

Pošťačka zvoní u dveří. Otevře jí malý, snad sedmiletý chlapec s pivem v ruce a zapáleným doutníkem v puse. Otřesená pošťačka se ptá: "Ehmm... Ahoj, jsou rodiče doma?" Chlapec potáhne z doutníku, kouř vyfoukne směrem k pošťačce, odklepe popel na koberec a znuděně prohodí: "Co myslíš? Jsou?"
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:22

Pár starých důchodců se vydal na výlet na místo kde se kdysi dávno poprvé potkali. Sedí v kavárně a hovoří:
"Pamatuješ si jak jsme se tu před 50 lety setkali? Následně jsme odešli z kavárny, zahnuli do boční uličky a zezadu jsem tě přetáhl?
"Samozřejmě, pamatuji si na to velmi dobře, zlato." Odpověděla babka.
"Nu, kvůli památce na staré časy, pojďme tam znova a já tě opět zezadu přehnu."
Pár zaplatil účet a opustil kavárnu. Mladý muž sedící blízko nich celou debatu slyšel, smál se a pro sebe si pomyslel, že by mohlo být vtipné sledovat, jak si to důchodci rozdávají. Vstal a šel za nimi. Za chvilku je již z rohu sledoval.
Babka si vyhrnula šaty, sundala bombarďáky. Dědek stáhnul nohavice, chytil babku za boky a ta se opřela o plot. Co následovalo dalších 40 minut, byl nejlepší atletický sex, jaký kdy mladý muž viděl. Stařec přirážel jako o život a babka fenomenálně vrtěla pánví. Všude lítaly končetiny, pohyby byly rozmazané a ani na sekundu se nezastavili. Nakonec zkolabovali a hodinu se nepohnuli.
Mladík stál v úžase. Ještě nikdy nic takového neviděl, ani ve filmu, ani od kamarádů, ani z vlastní zkušenosti. Kvůli tomu co viděl, si řekl, že musí zjistit to tajemství, že i on by se chtěl budoucích 50 let takto hýbat.
Důchodci se zatím zotavili a oblékli se. Mladík nabral odvahy a šel za nimi.
"Pane v životě jsem neviděl takovou jebačku a už vůbec ne u lidí Vašeho věku. Jaké máte tajemství? Souložili jste takto i před 50 lety?"
Dědek odpovídá: " Synku, před 50 lety v tomhle zkurveném plotě nebyla elektřina!!!"
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

PředchozíDalší

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků