Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vtipy

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Re: Vtipy

Příspěvekod mahud v 07 říj 2008 18:10

Vovi a že některé ty vtipy nebudeš večer vykládat přítomným dámám na srazu. :D :lol: :D :twisted:
MIO C520FT R02+3+9911+1018... iGo8 8.3.2.93112
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mahud
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 02 črc 2008 14:46
Bydliště: Praha 4

Re: Vtipy

Příspěvekod PVZ v 07 říj 2008 20:52

Vtip roka :-))))))
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Prestigio GV 5850HDDVR Android s PRIMOM 2, 9.6.29.365016; skin fmilan & amater v. 2.4,1_a a BE-ON-ROAD EUROPA; iPhone 5 s Navigonom
Usporiadateľ klubových zrazov na Slovensku
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
PVZ
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 960
Registrován: 16 čer 2008 19:50
Bydliště: Pezinok

Re: Vtipy

Příspěvekod vovi v 10 říj 2008 11:29

Chlap byl na vyšetření kvůli hemoroidům.
Večer v hospodě se kamarádi ptají, jak to probíhalo.
"No, doktor mě chytil levou rukou za levé rameno a ukazovák pravé ruky mi strčil do zadku, ... né, počkejte, já z toho byl nervózní, ... pravou rukou mě chytil za pravé rameno a ukazovák levé ruky mi strčil ... taky né, počkejte, takhle to bylo - oběma rukama mě chytil za ramena a ...
Tý vole, to je ale hajzl!!"
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Vtipy

Příspěvekod Ivo K v 10 říj 2008 12:32

Muž a žena se srazí v autech.
Bouračka je ošklivá....
Obě jejich auta jsou úplně na maděru, ale ani jednomu z nich se nic nestalo... Když se vysoukali z aut, povídá žena muži: "Tak vy jste muž,
to je zajímavé. Já jsem žena. Hmm, podívejte na naše auta! Nic z nich
nezbylo, ale my jsme zraněni nebyli. To musí být znamení od Boha. Měli
jsme se setkat,stát se přáteli a žít spolu až do smrti."
Muž přitakal: "To jo, to muselo být určitě znamení od Boha"
Žena pokračovala: "A podívejte se na tohle, další zázrak. Moje auto je totálně na mraky, ale tahle láhev vína je naprosto v pořádku. Bůh si určitě přeje,abychom toto víno vypili a oslavili tím naše štěstí." Potom podala láhev muži. Ten souhlasně přikývl, otevřel láhev a polovinu vypil. Pak ji podal zpět ženě. Ta vzala láhev, zavřela ji a vrátila muži do rukou. Ten se jí zeptal: "A vy nebudete?" Načež mu odpověděla: "Ne. Já počkám na policii."
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Vtipy

Příspěvekod vuvu v 10 říj 2008 13:36

Inspektor přijde do třídy na inspekci, sedne si do poslední lavice za Pepíčka a sleduje cvrkot.
Mladá, ztrémovaná učitelka píše na tabuli německou větu, přitlačí, křída se zlomí a tak se pro ni ohne. Když dopíše, tak se žáků ptá, co to znamená.
Hlásí se jenom Pepíček a řekne: "Překlad zní: To je ale krásná prdelka!" Učitelka se rozhořčí a posadí Pepíčka s pětkou a poznámkou.
Pepíček se otočí na inspektora a vynadá mu: "Když to neumíš, tak nenapovídej, kreténe!"

Rady pro šťastné manželství:

1. Moje žena a já chodíme dvakrát týdně na večeři do nějaké dobré restaurace. Nejdřív si dáme nějaký aperitiv a potom obvykle místní specialitu. Přitom si užíváme příjemné společnosti. Ona chodí v úterý, já v pátek.
2. Máme oddělené ložnice. Její je v Brně, moje v Praze.
3. Beru svou ženu všude. Ona však vždycky najde cestu zpátky.
4. Když jsem se zeptal své ženy, kam by chtěla jít na výročí naší svatby, odpověděla, že někam, kde dlouho nebyla. Tak jsem jí navrhl kuchyni.
5. Vždycky se držíme za ruce. Kdybych ji pustil, šla by na nákupy.
6. Má elektricky vyhřívanou postel, elektrický mixér, elektrický opékač topinek, elektrickou kulmu, elektrickou troubu, elektrickou myčku nádobí. Jednoho dne povídá: "Všude spousta technických vymožeností a já si přitom nemám kde sednout." Tak jsem navrhl, že jí koupím elektrické křeslo.
7. Moje žena mi řekla, že ji zlobí auto. Prý má vodu v karburátoru. Vzal jsem tašku s nářadím a zeptal se, kde je auto. Odpověděla, že v rybníce.
8. Nechala si dát v salonu krásy pleťovou masku z piešťanského bahna. Dva dny vypadala skvěle. Pak bahno opadalo.
9. Ráno běžela za popelářem a volala: Stihla bych ještě odvoz? Popelář se jen vyklonil z okénka a řekl: Ale jo, naskočte si!
10. Podle statistik je manželství jednoznačně číslo jedna v příčinách rozvodu.
11. Nemluvil jsem se svou ženou dva měsíce. Nechtěl jsem ji přerušovat.
12. Poslední hádku jsem zavinil já. Když se mě žena zeptala, co je v televizi, odpověděl jsem, že tištěné spoje, obrazovka a prach.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
vuvu
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 383
Registrován: 16 črc 2008 14:35
Bydliště: Praha 12

Re: Vtipy

Příspěvekod vovi v 10 říj 2008 13:46

Je statisticky prokázáno, že ženatí muži se dožívají významně vyššího věku, než muži svobodní. Ale mnohem častěji si přejí umřít.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:12

Zajíc běží po lese a uvidí velkou jámu, přihopsá k ní a v jámě uvidí vlka.
Zajíc: Vlku, ty jsi takovej zmrd, já na tebe flusnu!... a plivl na něj.
Vlk: Zajíci, až se dostanu odsud, tak tě zabiju!
Zajíc: Poslouchej ty sráči, koho chceš tady zastrašit? Já tě klidně pochčiju... a počůral ho.
Vlk: Zajíci!!! , tos přehnal!
Zajíc: Čum ty debile, já se na tebe klidně vyseru... zajíc začal srát, smekla se mu ale noha a spadl k vlkovi do jámy.
Zajíc: Poslouchej vlku, ty tomu nebudeš asi věřit, ale já se ti přišel omluvit...
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:13

Vlkovi se narodil syn. Když mu ho v porodnici ukazovali, vlk se přímo rozplýval:
"To je krásné děťátko, ta očka, to jsem celý já! A ten čumáček taky!
A ty uši... ty uši... TY UŠI! Jen počkej, ZAJÍCI!!!"
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:13

Kykyryký!!, ozvalo se ze křoví....
... jde kolem liška a říká si: "Kohoutka bych si dala!" I vtrhne do křoví. V křoví divný šum a za chvíli se vynoří medvěd.
"Kdybych neznal cizí řeči, ani bych se nenajedl."
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášF v 11 říj 2008 11:14

Archimedes, Pascal a Newton hrají v nebi na schovávanou. Archimedes piká.
Pascal se rozhlédne a hbitě se schová do křoví. Newton vezme klacek, do hlíny vyškrábne čtverec metr na metr a postaví se do něj. Nijak se neschovává.
Archimedes dopiká, rozhlíží se kolem sebe. Samozřejmě, že ihned vidí Newtona a volá "Piky piky Newton!" Newton v klidu řekne: "Tak to teda pěkný hovno! Jeden Newton na metr čtvereční je přece jeden Pascal!"
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

PředchozíDalší

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků