Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Ach ta Čeština

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Re: Ach ta Čeština

Příspěvekod american v 18 lis 2010 15:49

jo jo , s češtinou a halvně s náma s čechama to ej fakt těžký. Rád cestuju, a tak se setkávám dost čas to s čechama v cizině. A občas je to ostuda Nedomluvíme se zkrátka nikde s češtinou a problém je v tom, že anglicky moc neumíme. taky jsem se setkal s lidmi, kteří by jeli rádi někam jinam, ale díky neschopnosti mluvit anglicky byli nudeni jezdit jen do chorvatska To si myslim, že už je docela extrém :) ale bohužel je to pravdivý případ.
american
 
Příspěvky: 5
Registrován: 15 lis 2010 12:02

Re: Ach ta Čeština

Příspěvekod Jasper v 18 lis 2010 16:15

Příteli nějak postrádám logiku Tvého příspěvku a odakzů v něm uvedených takže jsem Ti je smazal. Pokud to měla být reklama cestovních kanceláří tak to sem opravdu nepatří. Jen tak mimochodem přečetl jsi si pravidla fóra ? Pokud budeš příště vkládat odkazy související tak vždy do "code". Závěrem si neodpustím jednu poznámku. Zrovna tento Tvůj příspěvek stojí právě za to povzdechnutí: "Ach ta čeština". Jestli nevíš proč tak si ho pořádně přečti. Těch chyb je tam až dost.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Ach ta Čeština

Příspěvekod Miroš v 18 lis 2010 18:22

Já mám dojem, že ten american vytáhne nějaké staré téma a reaguje na první příspěvek, i když je to dva roky staré. Podívej se na jeho příspěvky, všechno je to mimo, ty poslední prokládá ještě reklamou.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: Ach ta Čeština

Příspěvekod Jasper v 23 lis 2010 09:26

Čeština mnoha uživatelů fóra je fakt hrůzostrašná ale už mě přestalo bavit to jakýmkoliv způsobem konetovat. Nicméně doma se snažím aby se moje holky češtinu pořádně učil. Ovšem to co mi jedna z dcer včera předvedla mě sice pobavilo ale taky trochu nadzvedlo ze židle. Omlouvá ji jen to že je teprve ve druhé třídě.
Za domácí úkol měli číst a pak několik vybraných slov rozdělit. Mimo jiné slova myši a hraboši. Když mi úkol přinesla ke kontrola zježily se mi hrůzou všechny chlupy na těle. Rozdělila to správně ale vypadalo to takhle: MI-ŠI a HRA-BO-ŠY. Tak že jsem ji řekl že tam má chybu a ať mi ji najde. Správně ukázala inkriminovaná slova a já spokojen jsem rodičovsky vysvětlil že po š se vždy píše měkké i a poslal ji ať to opraví a přinese. Za chvíl přišla a přinesla tohle:
HRA-BO-ŠI a MI-ŠY :? Musela zasáhnout moje drahá polovička protože mě málem kleplo. :roll:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Ach ta Čeština

Příspěvekod Miroš v 23 lis 2010 09:36

Třeba jí příště napadne komentář, že to je přesmyčka a že zkouší, zda to vyluštíš. :lol:
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: Ach ta Čeština

Příspěvekod vovi v 23 lis 2010 09:49

Jojo, RIBI NEPLAVALI VE VODĚ. Protože kdyby PLAVALY, bylo by tam tvrdé Y, neboť ryba je rodu ženského... :lol: :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Předchozí

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků