Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mapové schema Jasper

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Mapové schema Jasper

Příspěvekod Dopi v 24 srp 2008 12:36

Možná to píšu do špatného vlákna, ale mám dotaz? Jak změním navigační šipku na autíčko? A ještě jeden dotaz: Jak docílím viditelnosti ikon POI i z větší vzdálenosti? Abych tam místo teček měl symboly. Funguje to stejně jako u Miomapu? Za schémata Jasperovi moc dík, něco takového jsem hledal.
SilverGuide 4000 (displej 320x240) - iGO 8.3.2.64873 Gurjon
Dopi
 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 srp 2008 07:06

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod amatér v 25 srp 2008 01:18

Máš pravdu, sem to nepatří, ale budiž, skin s autíčkem najdeš na tomto odkazu: http://www.i-go8.com/2008/07/skin-micsan-trans-digital-v4.html
než se do něj ale pustíš, tak si přečti toto vlákno:http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=12&t=70
Co se týče druhé části dotazu - viditelnost ikon nastavíš v menu, spáva dat, POI,vybereš skupinu bodů zájmu, kterou chceš zobrazovat a dáš Edit, pak označíš vzdálenost při které se mají ikony zobrazit. Někdy se ale stává, že pokud je v daném místě více POI, pak se nejprve zobrazuje ikona neutrální, to by mohla být ta tečka, o které píšeš.

Prosím moderátora o přesun do patřičného vlákna.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod Dopi v 26 srp 2008 14:23

Tak budu pokračovat v OT, pak se to přesune celé ;) Autíčko jsem tam nakonec dostal podle návodu zde: http://artwork-igo8.blogspot.com/search ... collection
A s těmi ikonami jsme si asi nerozuměli, zobrazují se mi jak mají podle nastavené vzdálenosti, ale ve 2D pohledu z vyšší výšky vidím ikony POI jen jako špendlíkové hlavičky, velikost tuším 6x6 bodů. V miomapu šlo přepsání config.ini ve schématu nastavit konstantní velikost ikon 26x26, tady se mi to zatím nepovedlo.
SilverGuide 4000 (displej 320x240) - iGO 8.3.2.64873 Gurjon
Dopi
 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 srp 2008 07:06

Re: Mapové schema Jasper

Příspěvekod amatér v 26 srp 2008 16:41

Mám pocit, že jsem to již pochopil. Zkus si u některých POI, které chceš aby se ti zobrazovaly nastavit satelit, potom se ti budou zobrazovat i ve 2D, ty co mají nastavenu menší vzdálenost se budou zobrazovat jako ty špendlíkové hlavičky, jak píšeš
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků