Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Ze života hmyzu a prodejců

Tady většinou popíjíme, zapíjíme a slavíme :lol:

Moderátor: deusexx

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod SvoDa v 08 zář 2008 14:42

U těch mladých bych to ještě pochopil, když je odmalička cpeme umělecky hodnotnou "západní" a hlavně "zámořskou" kulturou, a pořady typu Big Brother a vůbec vším možným, založeným většinou na egoismu a systému hamty hamty, ať mám víc než tamty a já, já, já, jenom já. Na žebříčku hodnot jsou dneska jen peníze (ty jsou vždycky až na prvním místě), vlastní prospěch, umění proplouvat životem bez námahy a snahy, urvat co se dá hlava nehlava, atp. Co si budem povídat.
I dle toho prvního příspěvku, slohu a znalosti povahy Mirka Dušína je však bohužel jasné, že to nemohou být náctiletí nebo čestvě dospělí lidé, ale lidé střední generace a z toho je mi zle nejvíc.
U těch mladých se má šanci jejich povaha a osobnost do jisté míry šanci ještě zformovat a vyvinout k lepšímu, většině frajírků sklapne, až dostanou první facku od života, ale 40-ti letého idiota už pravděpodobně nepolepší nic.
Po každé z podobných komunikací s takovými lidmi si připadám jako ten, který ve svém volném čase a zdarma sbírá v lese odpadky a turisti, kteří tam ten bordel udělali mu vypustí gumy u auta, protože parkuju u lesa a oni museli zaparkovat jinde. Dobře mi tak, to je daň za přemíru veřejné aktivity, na kterou většina lidí kašle a jen sbírá plody.
Nejsem typ, který by se podobnými zážitky nechal rozladit, ale přemýšlím podobně jako tomasII napsal, mám-li to vůbec zapotřebí.
Teď jsem se díval, mám téměř osum příspěvků za den a to už je dost na to, abych přibrzdil a mrknul se taky na to, jak vypadá moje žena, a jestli už mi děti nezačaly chodit :lol: (do školy) :lol:

@Jarouš: na sraz zvu každého, u kohož si myslím, že by mu to prospělo, ale nikdo z těch a jim podobných, které jsem zde publikoval (bylo jich o mnoho víc než ti 3,ikdyž komunikace s těmi ostatními nebyly tak pestré), by na sraz nikdy nepřijeli, protože oni se nechtějí něco naučit a rozvinout své duševní možnosti a schopnosti, ale jen získat něco materiálního, hmotného a hmatatelného, např. iGO8 s kompletníma nejnovějšíma mapama a perfektníma skinama a kvůli tomu přece nemusí obětovat tolik času a jezdit půl republiky na sraz kde bude banda chytrolínů vysvětlovat něco, co je nezajímá a když budou chtít něco zkopčit, tak nemají jistou, že jim to zkopčí.
Jak píše tomasII už vůbec nikdy niko z nich nebude zajímat, že jsi tomu obětoval desítky a stovky hodin na úkor své rodiny a svého volného času. Jednou už to máš, tak mi to šoupni a nedělej ofuky.

Jeden mi dokonce napsal, to bylo ještě u sousedů, kdy u nás iGO8 běželo asi měsíc, bylo těsně před srazem a začínalo nám všem být jasné, že sraz bude asi hlavně o iGO8 a ne oMioMap. Už si přesně nevzpomínám, tak budu parafrázovat:
"Já jsem ochotný na ten váš sraz přijet a vysolit vám tam těch vašich 650 Kč za to občerstvení, spát tam nemusím, ať si trošku vyděláte, ale jen pod tou podmínkou, že mi to funkční igo nakopčíš. Mimochodem, proč ten sraz neděláte u Zlaté Husy na Václaváku, to by bylo levnější. Vy ale asi chcete, aby vám hodně peněz zbylo, že?".
Odepsal jsem mu: "Velmi lituji, že jsem tě kdy zval. U Zlaté Husy se špatně parkuje. 650 to stojí proto, že se tam budou zdarma rozdávat od sponzora navigace a musíme mu z Taiwanu zaplatit letenku. Mimo to, ty bys tam stejně umřel hladem, jelikož banány se tam nepodávají."

Raději obraťmě list, vlastně jej neobracejme, hrozím se toho, co bude na druhé straně :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod Jarouš v 08 zář 2008 15:41

No ještě že mě nikdo nic podobného nenapsal,až na toho exota,který nechtěl nic platit,protože nic nechtěl,ale to byl proto tomuhle "čajíček".Ostatně komu se to dá drahé,tak tam opravdu nemusí jezdit a navíc ceny neurčuji ani já,ani ty,ale standardní ceník ubytovny a Franta.Já to jenom spojím a předhodím vám to.Ale ať se na mě někdo klidně zlobí,ale jestli 1000 kč,za dvě noci a za to super pohoštění u Franty je moc,tak ať jde do prd...le :!: A ať si klikne na Zámecké vinařství ve Valticích,kteří je schopno pojmout více než standardních 10 - 15 lidí a podívá se,kolik tam chtějí za malinké pohoštění s ochutnávkou.A to je prosím bez ubytování.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod Expander v 08 zář 2008 15:53

SvoDa: no to jsem se při pracovním dnešku prima pobavil :D Upřímnou soustrast :D
Uživatelský avatar
Expander
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 srp 2008 11:01

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod SvoDa v 08 zář 2008 17:03

No právě, mně se nezdá 650 Kč za celodenní pohoštění s kvalitním vínem - co se do něj vleze, moc, to, jak jsi psal, že někde nechce platit nic, protože si vše vezme vlastní jsem zaregitroval až když jsi to tu napsal před pár dny na fóru a taky jsem tomu nechtěl věřit.

Tento si asi nejspíš myslel, že tam bude pár chlebíčků a místo Špičkova špičkového vína tam budou rozlejvány druháky a třeťáky v hodnotě ceny sladké vody.

Každý, kdo dělá něco pro ostatní dostane vždycky od nějakého blbce nějaký malý či velký kopanec. Taky to Jardo nemáš s organizováním srazu jednoduchý, ale to už jsme ti mnozí psali i před prvním srazem, abychom tě potěšili, politovali, povzdudili a motivovali pro přípravu dalšího srazu - a jak je vidno, ten už je za dveřmi - stříhám 32.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod Prcek v 08 zář 2008 18:42

Nechce se mi ani věřit jaké dokážou být lidi hov..a, ale bohužel je tomu tak. Taky to poznávám v práci. A 650Kč za tak skvělý sraz opravdu není moc. Kdo tam nebyl neví oč přišel a nebo přijde. ;)
Mio C720, R02+3+9913+1018, 8Gb SDHC Class6, TMC, SE Xperia PRO,
MioMap v.3.3, Skin J+T v4.3; IGO8 v.8.3.4.117940,; Ozi Explorer; Můj upravený spouštěč + další vychytávky - vše v MFD
Sony Ericsson Xperia Pro, android 2.3.4 iGO Primo 9.6.7.235654
Prcek
 
Příspěvky: 321
Registrován: 16 čer 2008 19:11
Bydliště: Ostrava

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod amatér v 10 zář 2008 11:55

To je tedy síla. Ale není se co divit, anonimně někoho urazit je přeci tak jednoduché. Ono přeci vůbec nezáleží na tom, co mohu nabídnout ostatním, ale na tom, že ostatní mají něco co nutně potřebuji, tak proč s tím dělají takové caviky. Je jen škoda, že tento človíček vyzobe, co ho zrovna zajímá a už vůbec si nepřečte, že ten "Mirek Dušín", což se mi zdálo jako nejmíň urážlivé, byl první kdo navrhl, že by bylo dobré vyčlenit na srazu trochu času pro začátečníky, kde by k podobným informacím přišli zdarma.
Proto se držme hesla "Kdo nepřijde neodejde" a nenechme si pokazit náladu Tydýty.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod Jarouš v 10 zář 2008 12:07

Možná,že by nám Dan ml přeci jenom odtajnit nicky těch volů,abychom si na ně dávali pozor :!: :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod amatér v 10 zář 2008 12:15

:o To by asi nebyla ta správná cesta, mohli by přejít do útoku přímo, bez SZ, na to bys potom nestíhal mazat :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod vovi v 10 zář 2008 13:24

To mazání je hned hotový, je to rozhodně rychlejší, než odpovídat ;)
A moderatizátoři mají i řadu účinnějších nástrojů - třeba dočasně zakázat přístup 8-)
Stačí komukoliv ze "zelených" poslat SZ s upozorněním a nickem toho, kdo nadává ostatním do "Dušínů" a když se to bude opakovat, tak se s tím nějak popereme. Ostatně jako národ máme pestrou minulost - viz třeba větu z dotazníku (už nevím, jestli to bylo něco pro vojenskou správu nebo na devizový příslib): "Udejte své sousedy za posledních deset let" a u toho políčko zvíci formátu A6 :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod SvoDa v 10 zář 2008 13:35

Mazání jsem taky zkoušel a pak už jen přijde SZ s nadávkami, že SZ jsem si vyzvedl, "prosbu" vyslyšel a ignoroval a že mu nestojím ani za odpověď, něco o namistrovancích a anatomii.

Zatím se však, musím to zaklepat, nikdo z podobných neozval (asi to tu četli), takže to možná splnilo svůj účel, proš jsem to sem kopčil a ani nikdo z těch, kteří se tu museli poznat, bo jsem to kopíroval ze svých SZ, takže se poznat museli, mi "zatím" nevynadal" :D .
Taky nechci nikoho veřejně pranýřovat a začnu pravděpodobně konečně využívat ve svém uživatelském panelu i seznam "nepřátelé" od kterých mi pak nemohou chodit SZ a tím to vyřeším (pokud nezmění nick).
Takže pokud u mne někdo z vás neuvidí okonku SZ, jste to Vy :lol:

Kdyby měnili nicky, pak už požádám o pomoc deratizátory moderátory s příslušnými deratizačními a kompetenčními prostředky, ale snad k tomu nebude muset dojít.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Vítejte přátelé ;-)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron