Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Ze života hmyzu a prodejců

Tady většinou popíjíme, zapíjíme a slavíme :lol:

Moderátor: deusexx

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod Tomáš Kubec v 10 zář 2008 17:44

Kód: Vybrat vše
s příslušnými deratizačními a kompetenčními prostředky


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod SvoDa v 15 zář 2008 06:04

Pasivní aktivita nováčků narůstá, už jsem byl nucen ve svém panelu nastavit 2 nepřátele a vyzývám moderátory, aby sestavili určitá základní pravidla, aby každý, kdo se zaregistruje, nežádal nelegální software, a než položí svou první otázku přes fórum, nebo přes SZ, aby si přečetl návod na obsluhu iGO8 a tomasII web. Něco kolem 100% SZ, které dostávám se týkají právě těchto věcí - pošli mi to a to, kam patří to, jak se nastaví tamto.
Jejich dotazy přikládám jejich nechuti ztrácet čas (jejich chyba a neinformovanost jak to tu chodí) a že je to vůči mé osobě přikládám mé vysoké aktivitě na fóru (moje blbost).
Já si je sice zablokoval, tudíž budou posílat SZ někomu z vás.
Ideální by bylo, kdyby např. 14 dní po registraci nemohli nováčci používat SZ, jelikož když si je zablokuji já, po té, co s nimi bezvýsledně ztrácím drahocený čas (viz předchozí citáty), budou otravovat někoho jiného, kdo je tu taky hodně aktivní (vovi, Jarouš, amatér, Jasper, IvoK,...) nebo se na fóru budou ptát, proč jim nejdou SZ.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod Jarouš v 15 zář 2008 06:13

Dane,pokud nám dáš vědět o koho se jedná,tak s tím já nebo vovi jistě něco uděláme,ale nemůžeme "vařit z vody."
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod SvoDa v 15 zář 2008 07:01

Nechci tady někoho perzekuovat nebo veřejně pranýřovat, jelikož by nejspíš začali dlouhosáhle vysvětlovat, že jsou začátečníci a že nic neví a že to mysleli dobře a že jsme tu od toho, abychom jim poomohli,atd., ale měli bychom to řešit nějak systémově. Vždyť toto fórum nemá ani žádná pravidla, jak se má kdo chovat :!: takže vlastně nic, kromě snahy porušovat autorský zákon, neporušují.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod warhead v 15 zář 2008 07:43

porusuji mirove souziti na foru jen je praskni a s jejich vysvetlovanim at si lamou hlavu oni :twisted:
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod SvoDa v 15 zář 2008 08:38

Jeden začíná na "d" a druhá na "r" a oba jsou na fóru krátce a jinak než přes SZ neaktivní, nebo jen jeden příspěvek.
Práskat je nebudu, SZ mi už posílat nemůžou, tak co :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod SvoDa v 30 zář 2008 19:58

Zase sis testoval trpělivost, co :lol: a já se ti do toho raději nemíchal ;) . jednak je to tvé téma pro přednášku na srazu a jednak bylo zajímavé sledovat vývoj z povzdálí :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod SvoDa v 09 pro 2008 11:45

Potřebuji radu, jak odpovědět na tuto SZ. Podotýkám jen tak na okraj, že v podpisu mám C520, ale to nemění nic na formě a obsahu dotazu (požadavku).
------------------
Re: Cx20 iGO8 - rady a návody

Odesláno: dnes, 11:10
Od: ...
Komu: SvoDa
Zdarec.
Nepodařilo se mi rozject igo8 na C720. Ty máš c720? .......@seznam.cz
----------------------
Konec citace.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod Ivo K v 09 pro 2008 12:02

Rada: Smaž to. ;)
(Podobné taky dostávám.)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na Vítejte přátelé ;-)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron