Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Různé dotazy.

Tady většinou popíjíme, zapíjíme a slavíme :lol:

Moderátor: deusexx

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod SvoDa v 09 kvě 2009 18:58

Tome, nebudeme se tu pouštět do nějakých ekonomických rozborů, ale myslel jsem to tak, že kdo nic nemá (např. akcie, hotovost), tak o to, co nemá, nepřijde. Je na druhou stranu jasné, že krach státu (a v Argentině to byl krach především v důchodovém a sociálním systému, kdy státu narůstaly mandatorní výdaje, což pokrýval narůstajícím deficitem, což již pak ekonomika neunesla) by se projevil nejen u majetných, ale i u těch chudých (natož u těch nesmírně chudých :D ).
Já osobně se hrozím toho, jestli kdy vůbec budu dostávat nějaký důchod (jednak jestli se ho vůbec dožiji a druhak, jestli dožiju, tak zdali mi bude stačit alespoň na inkaso a léky :o )
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod tomasii v 09 kvě 2009 19:42

No já jako důchodce bez akcií, bondů, dluhopisů a dalších imaginárních peněz se právě obávám soc-dem snah dovést nás k té Argentíně. Jediným pravidelným zdrojem peněz je právě ten sociální systém. No a ještě k tomu zdravotnictví, to čím dál víc potřebuji. Takže ta budoucnost není nic moc, nakonec, jak tak nějak napsal pan Jakubisko "Je lepší být zdravý a bohatý, než chudý a nemocný" - čím dál víc se mě bohužel týká právě ta druhá část věty. No a to "konečné" řešení - znárodnění - také není extra perspektiva.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

ZDRAVÍM

Příspěvekod cico26 v 21 čer 2009 13:52

Jsem tu noví a tak bych měl pár dotazů,může mi někdo poradit?Koupil jsem si svoji první navigaci Mio Moow 200u.
Jako první mě zarazilo že po spuštění mi nejde tlačítko domů,nevíte proč?To tam nic není?Mapi jsem si zaktualizoval,ale dočetl jsem se zde o iGO8,já tam mám iGO6? A ještě jakou paměťovku koupit ?Díky za radu a pomoc s prvními kroky ;) .
cico26
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 čer 2009 13:42

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod amatér v 21 čer 2009 14:03

V Mio Moow 200u je SW MioMap 2008, pokud jsem se díval dobře na web.
Tlačítko domů, pokud tam nějaké je, si musíš nejprve navolit, tzn. zadáš adresu bydliště, pak po každém kliknutí navolí navigace trasu právě tam.
Pro komplet sw iGO8 stačí SD o kapacitě 2GB.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod cico26 v 21 čer 2009 15:16

amatér píše:V Mio Moow 200u je SW MioMap 2008, pokud jsem se díval dobře na web.
Tlačítko domů, pokud tam nějaké je, si musíš nejprve navolit, tzn. zadáš adresu bydliště, pak po každém kliknutí navolí navigace trasu právě tam.
Pro komplet sw iGO8 stačí SD o kapacitě 2GB.

Dík moc ,zatím se stím učím ale moc tam toho není.
cico26
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 čer 2009 13:42

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod amatér v 21 čer 2009 16:00

To není možné, MioMoov najde i Elvise :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Předchozí

Zpět na Vítejte přátelé ;-)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků