Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Přípitek

Tady většinou popíjíme, zapíjíme a slavíme :lol:

Moderátor: deusexx

Re: Přípitek

Příspěvekod SvoDa v 02 črc 2008 16:39

Adam je tak skvělej, že mi fakt veze ještě dnes mou objednávku z Entershopu až domů pod nos a prý ještě stihne ve 21.00 přípitek. Takže pokud to fakt stihne, přenechávám mu 5 litrů Špičkového burče, co mi pořád bůhvíproč vnucuje Mahud, právě Adamovi - a za odměnu to nebude muset vypít hned na srazu :D :D :D , jak mi to pořád bůhví proč vnucuje Mahud. Asi chudák Mahud neví čeho jsem schopen - teď nemám na mysli chlast, ale nějakou kulišárnu :D :D :D )

@ALL: bez ohledu na Adamovu obětavost a schopnosti udrřet si zákazníky, jsem rád, že jsme se konečně všichni rozhoupali a vyhouplo nás to na tento web. Za sebe můžu říct, i slíbit, že podobně, jako se nechali slyšet i ostatní, budu psát už jen sem. Mimoto, Miomap jsem neměl spuštěnej od 9.května co vylezlo iGO8, takže u Miomapu hrubě zakrňuji a iGO8 bude lepší rozvíjet tu, než tam.

jak už jsem psal, na přípitek tu ale nebudu, bo mladej si svůj PC přede mnou dokonale chrání, když je doma. proto mi Adam veze router a snad už zítra večer budu konečně na svém NB taky onlajn-aspoň doufám, že mi operátor MAC adresu v průběhu zítřka vyladí :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přípitek

Příspěvekod addam v 02 črc 2008 17:17

SvoDa píše:Adam je tak skvělej, že mi fakt veze ještě dnes mou objednávku z Entershopu až domů pod nos a prý ještě stihne ve 21.00 přípitek.


Dane, když budeš hodnej, tak Ti v autě ukážu něco co jsi ještě neviděl - dnes poprvé budu testovat novou (zatím tajnou) navigaci od nejmenovaného výrobce, která má iGO8 + 5,5" displej + zobrazování informací (projekci) na čelní sklo auta.
Jen je mi trochu líto, že Tě následně budu muset zabít, abys to nikde nevykecal :roll: :)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Přípitek

Příspěvekod SvoDa v 02 črc 2008 17:22

Neboj, já to nevykecám, ono už si to tu mezitím několik lidí přečte. Ale už se na tu tajnost moc těším.
Spíš mám ale v plánu tě ukecat, abys nám to rozdal na burčákovém srazu jako pozornost Entershopu za naši přízeň tomuto fóru :D :D :D :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přípitek

Příspěvekod jnkopr v 02 črc 2008 17:37

Ahoj, s přípitkem se také rád přidám a doufám,že již brzy přispěji s nějakou úpravou skinu pro iGO8.Bohužel jsem musel trochu vysadit, doháním rok života, který jsem věnoval Miomapu.
jnkopr
 
Příspěvky: 58
Registrován: 18 dub 2008 08:58
Bydliště: Koprnik

Re: Přípitek

Příspěvekod SvoDa v 02 črc 2008 17:50

Jirko, abych pravdu řekl, tobě mně je právě kvůli MioMapu hrozně líto, ale zároveň jsem ti hrozně vděčný, co jsi pro MioMap udělal a netrap se tím, bo ti můžu (nejen já) říct, že nebýt tebe a tomasIIho, tak bychom všichni celou dobu jezdili na tovární nastavení. Rozhodně to nebyla a není a nikdy nebude hodnocena jako zbytečná práce. Užívali jsme a bavili se tvými skiny skvěle. ještě mnoho lidí je bude používat dost dlouho.
Kromě toho jsi si udělal na MioMapu svým obrovským přínosem obrovské zkušenosti, které teď můžeš zúročit.
Takže tvé vysazení a odpočinek plně chápu a za všechny ti upřímně říkám, že tvůj přínos ke skinům už ti nikdo nikdy neodpáře a jsme ti všichni vděční. Ale jak tě znám, nebudeš odpočívat dlouho a vyrobíš skin iGO+ultra_extra_prima_speciál_mega_giga_hyper_9 :D :D :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přípitek

Příspěvekod jnkopr v 02 črc 2008 18:00

@SvoDa
loučení s Miomapem bude těžké ,stále je dost uživatelů,kterých s přechodem na iGO8 nepočítají a bombardují mě dotazy,zda budu pokračovat v rozvíjení skinu J&T.To bohužel ale nebudu stíhat a byla by to práce tak napůl a to by nebylo ono.
Ještě je pro mě zdrcující,jak jste již daleko s iGo8 a na mě to teprve čeká. :shock:
jnkopr
 
Příspěvky: 58
Registrován: 18 dub 2008 08:58
Bydliště: Koprnik

Re: Přípitek

Příspěvekod SvoDa v 02 črc 2008 18:15

Jirko, ty mluvíš jak na pohřbu, nebo jako by ti ulítlo mládí. S iGO8 už jsme sice daleko, ale máš tu výhodu, že nemusíš objevovat Ameriku, tak si toho užívej (hlavně života), nakopči si nějaký skin iGO8 a s MioMapem se neluč, jsi na to machr. Myslím, že J&T4.3 je tak dokonalý, že nejen, že na něj nikdy nezapomeneme, bo z něj spoustu lidí spouští osmičku a je to skvělá alternativa unlocku, ale ani nepotřebuje další inovace a těm kdo ho používají a používat budou nabízí nadstandartní věci.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přípitek

Příspěvekod SvoDa v 02 črc 2008 19:14

Chlapci, s tím přípitkem budete muset na Adama chviličku počkat, právě teď vyjíždel od mého domova a na 21.00 to určitě nestihne. mějte se. já tu ve 21.00 taky nebudu, bo tu bude u netu mladej, který se vrátí z treninku a jen tato skutečnost mi umožnila strávit pár chvil odpoledne a v tento podvečer tu brouzdat a přesypat sem spoustu věci "odjinud". na zdraví :D :D :D :!: :!: :!:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přípitek

Příspěvekod deusexx v 02 črc 2008 19:20

Adame,co to máš v autě za novou hračku?S tím promítáním na sklo si děláš doufám srandu :D Pokud ne,tak mě "naštveš"bo já to viděl v autech trochu jiné cenové kategorie :D .Nedokážu si to představit v Oktávce :D Pánové,jinak já už jsu nachystanej na tu dnešní show.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Přípitek

Příspěvekod deusexx v 02 črc 2008 20:02

Pánové,kde to vázne?Je 21:02 a tady je 6 lidiček.Jediný co by vás mohlo omluvit z neučasti,je čekání na Adama.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na Vítejte přátelé ;-)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků

cron