Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Přípitek

Tady většinou popíjíme, zapíjíme a slavíme :lol:

Moderátor: deusexx

Re: Přípitek

Příspěvekod Jarouš v 27 dub 2015 06:13

Jo Tomáši, kdyby to šlo.Veškeré alkoholické, ale i bublinkové nealkoholické nápoje jsou přísně zakázány!Takže si nemůžu dát ani pivečko ( a to ani to nealkoholické ). Takže piju balené čaje z Lídlu, kefíry a acidofilní mléka ( ještěže to mám docela rád, takže s tím nemám problém ). Ovšem stále mám pro okamžitou pomoc při sobě domácí fyziologický roztok ( na jeden litr vody dvě kávové lžičky soli a jednu lžičku rostlinného oleje ), který jako jediný dokáže okamžitě utlumit bolest na snesitelnou hranici, ale má se kloktat i tak 6x denně, protože podporuje hojení.
Samotný zákrok byl celkem v pohodě.Ještě jsem si na klinice ani nesedl a už běžela setra s injekcí proti slinění, za pul hodky jsem byl na sále a do huby mi stříkli umrtvovací sprej, což bylo na celém zákroku asi to nejhorší, protože během několika vteřin jsem měl stuchlou úplně celou hubu, pak nastoupila asi dvaceticentimetrová injekce ohnutá nahoru a ještě se mi huba asi 8 vpichy umrtvovala, no a pak nastoupil laser.To bylo naprosto v pohodě, až na pár pocitů pálení(ale opravdu mírných, které hned ustupovaly ), to bylo paradoxně to nejlepší s celého zákroku.Asi za 10 minut bylo hotovo a přestože mi bylo doporučeno, ať si chvíli v čekárně sednu , byl jsem stále na nohách a naprosto v pohodě.Byl jsem primářem Sabotinovem pochválen,že jsem byl do toho času toho dne nejlepší pacient, který držel ( bodejť bych nedržel, cuknu sebou a mám kus huby, který nechci v hajzlu ), ale vím, že jeden s předcházejících pacientu jim třikrát zkolaboval, protože špatně snášel ty injekce do krku (bylo to nepříjemné, protože to při aplikaci dost tlačilo, ale dalo se to po tom spreji vydržet bez problémů ).
Celou cestu z Prahy jsem v pohodě odřídil ( přestože se mnou byla Hanka, jako přítel v nouzi ), protože ještě jsem to měl umrtvené a nebolelo to.Ozývat se to začalo až v obchodě, kde jsem si byl nakoupit výše uvedené pochutiny.
Nejhorší na tom je, že při jakýchkoliv bolestech je v bodu 0 bolest největší a postupem času se snižuje, ale v tomto případě je to přesně naopak a nejvíce by to mělo bolet někdy mezi 6 až 8. dnem.Dnes už mě to docela bolí ( zvláště při polykání ), ale je to v pohodě, protože jsem narvanej Brufenem a sem tam si mezi to mrsknu Trepfen,ale stále je to lepší, než jsem si myslel, protože to, co popisuje ten soudruh tady : http://www.kinosal.cz/odstraneni-chrapani-vlastni-zkusenosti/ je přímo odstrašující a na jaké jídlo se či pití se on nemohl ani podívat, mě nedělá naprosto žádný problém.Je to tedy hodně individuální, takže pokud by jste o tom někdo přemýšlel a bolelo vás to více než mě, ne že mi budete nadávat!
A poslední vec.Chrápat by se mělo přestat až po zhruba 14 dnech, kdy je ta rána už zahojena a hlavně stažena.Na to jsem byl upozorněn a také na to, že než se to zahojí, budu chrápat ještě více než dosud,což mi Hana potvrdila.
Takže Vojto, bylo to lepší, než jsem čekal, bolest se také nechá vydržet ( přestože jsem fakt posera )a včera už jsem měnil starter u Octavie, takže to člověka ani moc neomezí v běžné činnosti.Takže Vojto, JDI DO TOHO :!: :!: ( To se mi to kecá, když už to mám za sebou ) :) :)
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Přípitek

Příspěvekod tomasii v 27 dub 2015 11:57

Jarouši, tohle bys měl napsat na nějaký fórum o těchto laserových operacích. Je to tak detailně popsané, že potenciální pacient ví, do čeho jde.

Jen nevím, jestli by ho to neodradilo, i když ta následná práce na Oktávce zase ukazuje, že se to dá přežít. :idea:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Přípitek

Příspěvekod Jarouš v 27 dub 2015 13:07

Tomáši, chtěl jsi, abych se podělil se svými zkušenostmi, tak jsem to udělal...I když trochu obsáhleji.To víš, nudím se :!: A proto připíjím podmáslím všem, co do toho půjdou jako jsem šel já a na příštím setkání utvoříme diskuzní kroužek, kde si budeme líčit své zážitky. :)
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Přípitek

Příspěvekod tomasii v 27 dub 2015 13:40

A už jsi mluvil se známými potenciálními adepty o následování :?: :idea:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Přípitek

Příspěvekod Jarouš v 28 dub 2015 05:32

No, věděl bych o pár soudruzích u kterých by to jejich soudružky manželky jistě přivítali.
Samozřejmě jsem jako pokusný králík všem k dispozici se zkušenostmi.Pražáci to mají nejjednodušší, protože tam je těch laser center více, ale také to více stojí (předoperační vyšetření 1000 Kč a samotný zákrok od 10 000 - tam jsem byl já, ale vzhledem k tomu, že ten, co má tu ordinaci v Litoměřicích, je zároveň primářem v té pražské ordinaci a měl rozbitý v Litoměřicích laser, tak jsem to měl za litoměřickou cenu, tedy 500 a 7 000,- Kč - do 14 000,-Kč. Předoperační vyšetření je tak na 10 - 15 minut a samotný zákrok je půl hodinky v čekárně (injekce ) a cca 10 minut " v ohni". Nevím, jestli se Pražákům vyplatí zajet do Litoměřic (pokud nemají služební auto a kartu na PHM ) protože se jedná o čtyři cesty ( předoperační prohlídky, samotný zákrok a ještě dvě pooperační prohlídky po týdnu a 14 dnech ).
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Přípitek

Příspěvekod tomasii v 28 dub 2015 13:20

No potenciální adepti se zatím neprojevují, asi mají tolerantní manželky. :) Jo mrtví brouci... ;-)
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Přípitek

Příspěvekod vovi v 28 dub 2015 18:06

Žena si koupila voskové špunty a tak jsme ušetřili na nové kolo pro dceru ;-)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Přípitek

Příspěvekod Jarouš v 29 dub 2015 05:53

No uvidíme, jak dlouho to ze špunty tvoje manželka vydrží.Hana po pár týdnech tvrdila, že jí že špuntů šíleně bolí uši a nakonec i hlava a musel jsem se přestěhovat do obyváku ( což mi mimochodem zase tolik nevadilo :) ) a nemyslím si, že by to byla taktika, jak mě na tu operaci dostat, protože jsem ji to slíbil už před lety a to, že na ní teď půjdu, bylo čistě moje rozhodnutí, které samozřejmě uvítala.
Jen tak mimochodem zjišťuji, že se mi teď spí podstatně lépe, než před zákrokem a to ještě není vše vyléčeno a zahojeno, tak jak má být.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Přípitek

Příspěvekod Jarouš v 08 kvě 2015 07:07

Dnes připíjím na zdraví německým silničářům protože ještě v pul deváté večer v Regensburgu makali na silnici na plné pecky a za hodinku a půl se totéž dělo v Mnichově, zatímco v Čechách za Berounem v pět hodin odpoledne nebyla ani noha a stál jsem v koloně 45 minut :!: :sad:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Přípitek

Příspěvekod Jarouš v 09 bře 2016 19:55

Docela by mne zajimalo,jestli me Jasper dnes nepredjizdel na nemecke dalnici asi 80 km pred Mnichovem.Predjizdelo me totiz presne to auto, co ma Tomas, vcetne barvy dole na zadnim blatniku byla reklama jeho zamestnavatele (tedy pokud tam jeste dela).
Ze by Tomas jezdil za nejakou fesnou Bavorackou? :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

PředchozíDalší

Zpět na Vítejte přátelé ;-)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků