Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vaše fórum - podle vás ...

Pokud máte nápad jak vylepšit toto fórum, podělte se o něj. Pokud to bude jen trochu v našich silách, tak budeme toto fórum vést podle Vašich nápadů a přání.

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod vovi v 21 kvě 2014 06:41

Měl bych další nápad na vylepšení:

Když sem vlezu přes Patlatalk a nepodívám se v něm do přijatých SZ, stejně se mi označí jako "nenové" - prostě při další návštěvě z PC vidím v záhlaví "(0 nových zpráv)" a tím pádem mě nenapadne zprávy zkontrolovat a občas mi tak unikne nějaká nepřečtená, kterou najdu až když přijde další nová zpráva. Na některých jiných fórech v takovém případě vyskočí pop-up okénko, kde je napsáno zhruba toto: "Čeká na vás X nepřečtených zpráv".

Nešlo by to udělat i tady, Milane? Pokud by šlo o pracný zásah nebo to dělalo potíže při aktualizaci, tak na to nijak netlačím; ale je to IMHO docela užitečná fíčura ;-)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod oltcit v 01 lis 2014 15:13

namet na doplnenie funkcii fora:
som zvyknuty z inych for,ze ked prezeram forum ako neprihlaseny a chcem reagovat,tak po nutnom prihlaseni ma hned prepne do konkretnej temy a mozem rovno odpovedat.Tu sa prihlasim a prepne ma do uvodnej stranky,odkial si musim vyhladat konkretnu temu a az potom mozem reagovat.Robim nieco spatne,alebo to je fakt vlastnost fora? :?: diiiky :)
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod SvoDa v 01 lis 2014 15:27

Už jsem se na to ptal zde viewtopic.php?p=45792#p45792 ale nějak to vyšumělo, nicméně mám na toto fórum aktivované trvalé přihlášení, takže tyto problémy už nemám
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod oltcit v 01 lis 2014 15:51

OK,tak dam trvale prihlasenie,i ked mi je to proti zasadam :sad:
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod amatér v 02 lis 2014 00:44

@ vovi, také bych měl jednu připomínku k tomu Patlatalku. Psal jsem to už několikrát. Mně zase vadí, že mi při prohlížení přes telefon, stále dokola tuhle hovadinu nabízí, při každém přechodu na jinou stránku. Když to někdo chce, ať si to má, ale proč to musí otravovat ty, kdo to nechtějí?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod Mio-Treo.info v 02 lis 2014 02:34

Míro, to způsobuje skript, který je umístěn v kódu pro záhlaví každé stránky a který detekuje operační systém uživatele - a pokud zjistí, že používá například Android nebo iOS, tak mu automaticky "nabídne" instalaci Tapatalku. Asi zkusím Tapatalk mod aktualizovat a tu detekci OS vypnout - ale zase to bude mít tu nevýhodu, že se noví uživatelé nedozvědí, že mohou chodit na fórum přes Tapatalk - jedině že by poctivě četli a dozvěděli se to třeba z tohoto tématu, což je asi celkem nereálné...

________________________________________________
Odesláno ze Sony Xperia Z1 pomocí Tapatalk Pro
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod vovi v 02 lis 2014 15:15

Míro, ale já měl na mysli něco jiného - v zobrazení jiného fóra (jde o "pHpBB skin" jménem ARTODIA; náš "skin" se jmenuje PROSILVER) na PC je nahoře v záhlaví vidět kromě počtu nových zpráv (u nás v závorce nahoře vlevo) ještě počet nepřečtených zpráv ... jde o SZ a příslušná hláška se objeví jen v případě, že zprávy už nejsou "nové", ale zatím jsem si složku zpráv neprohlédl (tzn. už jsem na fóru byl, ale nečetl jsem je).

Tohle se ostatně stane i bez Patlatalku, když si z nějakého důvodu nepřečtu zprávu hned - při příští návštěvě už mi to zase ukáže "0 nových zpráv".

Nicméně podle výzkumů, které jsem podnikl, to zase tak úplně jednoduché není - muselo by se povolit "skinování" (pak se dá vzhled fóra navolit v položce "Nastavení"), do všech skinů aplikovat naše vlastní "fíčury", ...
A navíc i ten skin ARTODIA má své mouchy - např. při čtení příspěvků u nás vidíme dole tlačítko "Obsah fóra", u Artodie tam není a to docela otravuje, když si na něj zvyknete.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod vovi v 23 lis 2014 20:49

Bug v přihlašování?

Před chvilkou jsem zase po dlouhé době vlezl na fórum tak, že jsem v mailu avizujícím SZ klikl na odkaz k přečtení. Chtělo to po mně přihlášení, abych měl právo lézt do uživatelského panelu. Po přihlášení to hodilo hlášku "Byl jste úspěšně přihlášen...", ale pak mne to hodilo na hlavní stránku zase jako nepřihlášeného. A znovu a znovu...
V prohlížeči (IE) mám přitom nastavené trvalé přihlášení a to funguje. I teď, když jsem IE zavřel, znovu otevřel a vlezl na hlavní stránku fóra "klasicky", byl jsem automaticky přihlášen bez problémů.

Mohli byste otestovat, jestli to zlobí i u vás? Kliknout na link v mailovém avízu soukromé zprávy ...
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod Mio-Treo.info v 23 lis 2014 21:10

Ve Firefoxu jsem byl přihlášen, následně přesměrován na hlavní stranu a tam jsem zůstal - ale ani se mi nezobrazila nepřečtená SZ, to však může být následek trvalého přihlášení z mobilu.
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod dusan137d v 24 lis 2014 09:58

Pri vstupe na fórum cez link na e-mail tiež vyžaduje prihlásenie, po prihlásení zostanem prihlásený.
Používam CHROME.
C520FT R02+3+9911+1018, PRIMO 9.6.13.267029,FMilan & Amatér, všetko na 16GB Storage Card;
SAMSUNG GALAXY S2 GT-I9100 nav. 9.6.7.270570 FMilan & Amatér
Tablet 9.6.29.597461
Autorádio: 9.6.7.235654
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
dusan137d
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 456
Registrován: 02 črc 2008 08:49
Bydliště: Žiar nad Hronom, SK

PředchozíDalší

Zpět na Vaše fórum - podle vás....

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků