Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vaše fórum - podle vás ...

Pokud máte nápad jak vylepšit toto fórum, podělte se o něj. Pokud to bude jen trochu v našich silách, tak budeme toto fórum vést podle Vašich nápadů a přání.

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod SvoDa v 24 úno 2009 18:19

Tak pánové firefox šel definitivně do kytek, přes něj jsem to nerozchodil, a to ani s Adamovou pomocí.
IE mi nevyhovuje, tak zkouším na Adamovo doporučení prohlížeč google chrome, který je mozille podobný.
Vypadá to dobře a navíc to umí stáhnout záložky, hesla i historii, co jsem měl v Mozille, takže přechod na jiný prohlížeč není tak bolestivý.
Adame díky za pomoc.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod amatér v 24 úno 2009 18:23

Napiš prosím jakou si tam měl verzi toho firefoxu? Jinak to musí být podobné oba tyto prohlížeče mají základ v netscape.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod SvoDa v 24 úno 2009 18:32

Tu nejaktuálnější - 3.0.6.
Provedl jsem i přeinstalaci, vše bezvýsledné. Jediné, co jsem ještě je neprovedl, je odinstalace a nová instalace.
Teď, co mám ten chrome i se záložkami, hesly a historií, které jsem měl v mozille, tak už se toho tak nebojím.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod amatér v 24 úno 2009 18:37

Právě jsem se díval na Google Chrome, a vypadá moc zajímavě. Už ho taky sosám abych si ho mohl odzkoušet. Pokud budeš firefox odinstalovávat, použij nějaký lepší nástroj, než je klasické odebrat program ve win, firefox nechává v počítači spoustu balastu, a při nové instalaci si ho znovu nabere.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod SvoDa v 24 úno 2009 18:39

No, napoprvé jsem zkusil klasiku přes odebrat... a po nové instalaci zůstali záložky,... ale starý problém s nepřihlášením na fórum.
Kromě toho se mi ten chrome líbí, so bye bye Mozilla.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod addam v 24 úno 2009 19:31

Tak podle informace od Dana, je záhada vyřešena - Dan vymazal cookies v Mozille a fórum už mu běhá...

Takže problém byl s koláčky.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod amatér v 24 úno 2009 19:42

Na druhou stranu, díky tomu vím o prohlížeči, který je opravdu rychlý :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod Jarouš v 24 úno 2009 20:29

Já "lišáka"zatím měnit určitě nebudu,neb jsem na něj zvyklý a zvyk je železná košile a já jsem navíc dost konzervativní.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod amatér v 24 úno 2009 21:01

Také ho nezavrhuji, ale měl jsem třeba problém s odesíláním pošty z mojenavigace.cz, musel jsem přepínat na IE, který nesnáším. Tady to jede úplně samo, bez přepínání a bez pluginů. Jinak tento prohlížeč doporučuji používat všem eSeMeSkářům, ale i ostatním, je zde totiž kontrola pravopisu, takže hned vidíte, kde je v textu chyba :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Vaše fórum - podle vás ...

Příspěvekod Jarouš v 24 úno 2009 21:05

Ale Mirku,ve Firefoxu si můžeš stáhnout pluginy,které ti také kontrolují pravopis.Já to mám nainstalované a spokojenost mimořádná :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

PředchozíDalší

Zpět na Vaše fórum - podle vás....

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků