Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Reklamní banner www.entershop.cz

Pokud máte nápad jak vylepšit toto fórum, podělte se o něj. Pokud to bude jen trochu v našich silách, tak budeme toto fórum vést podle Vašich nápadů a přání.

Reklamní banner na zdejším fóru

Anketa končí za 13 úno 2009 18:22

banner mi vůbec nevadí ;-)
16
70%
banner je mi lhostejný, nemám na něj názor :P
1
4%
banner mi trochu vadí, ale kdyby byl umístěný jinde, tak bych se s ním snad smířil... :roll:
2
9%
banner mi VADÍ a nechci ho tady vidět :x
1
4%
kdo je to vlastně ten pan Banner? :ugeek:
3
13%
 
Celkem hlasů : 23

Reklamní banner www.entershop.cz

Příspěvekod addam v 06 lis 2008 18:22

Dovolil jsem si na naše společné fórum umístit reklamní banner na http://www.entershop.cz
Pokud někomu vadí, tak mi to prosím na rovinu řekněte, žijeme v demokracii (i když je momentálně oranžová) :x
Vyjádřit se můžete v anketě, nebo v tomto vlákně ;)

Zároveň se chystám zprovoznit klubové slevy pro uživatele zdejšího fóra, kteří by chtěli v našem eshopu nakupovat 8-) a také už je na obzoru klubový FTP server :idea:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Reklamní banner www.entershop.cz

Příspěvekod vuvu v 06 lis 2008 22:39

Hlasoval jsem, že mi banner nevadí, ale kdyby tam šlo hlasovat " banner mi trochu vadí, ale kdyby byl umístěný na stránkách pana Paroubka ", tak bych raději zvolil toto.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
vuvu
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 383
Registrován: 16 črc 2008 14:35
Bydliště: Praha 12

Re: Reklamní banner www.entershop.cz

Příspěvekod warhead v 07 lis 2008 14:09

:lol: :lol: ja myslim ze dobry a kazdej kdo ma slusnej prohlizec si ho muze zakazat :twisted:
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech


Zpět na Vaše fórum - podle vás....

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron