Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Pokud máte nápad jak vylepšit toto fórum, podělte se o něj. Pokud to bude jen trochu v našich silách, tak budeme toto fórum vést podle Vašich nápadů a přání.

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod SvoDa v 17 bře 2014 08:19

OK, šel jsem příkladem a ve svém Uživatelském panelu -> Přehled -> Přílohy si filtroval text "SZ", fajfkoval je a dole klikal na "Odstranit označené".
Nutno to dělat po jednotlivých stranách, fajfky netrží při přechodu na další stranu.
Celkem (jak k příspěvkům - ty jsem nemazal, tak k SZ) jsem měl 44 stran seznamu svých příloh a za cca 15 minut mám už všechny přílohy k SZ pryč (byly jich 4 strany).

Když nás to udělá víc, ... ;-)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod xroman v 17 bře 2014 09:12

Já udělal čistku také, ale obávám se, že to nemůže stačit bude nutný nějaký brutálnější zásah a nebo zvětšit prostor pro přílohy. To by snad pro Adama neměl být problém. :)
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod amatér v 17 bře 2014 10:15

Tak já jsem zatím v roce 2011. Odstranil jsem cca 170 příloh v SZ. Už mi z toho jdou oči kolem, on tem můj seznam obsahoval 142 stran příloh, nyní zredukováno na 135, dám si pauzu. :D
Jo, s tím voláním po "nějakém brutálnějším zásahu" bych byl zatím opatrný. Já tam našel i věci, které jsem dávno odepsal, tak bych chtěl trochu času, abych si je mohl zazálohovat.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod SvoDa v 17 bře 2014 10:32

S ohledem na to, že jsme začali v r.2008, tak jsi za půlkou (nebo mezi půlkama :?: :lol: )
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod dusan137d v 17 bře 2014 10:41

Ja som zmazal všetky moje prílohy :-|
C520FT R02+3+9911+1018, PRIMO 9.6.13.267029,FMilan & Amatér, všetko na 16GB Storage Card;
SAMSUNG GALAXY S2 GT-I9100 nav. 9.6.7.270570 FMilan & Amatér
Tablet 9.6.29.597461
Autorádio: 9.6.7.235654
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
dusan137d
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 456
Registrován: 02 črc 2008 08:49
Bydliště: Žiar nad Hronom, SK

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod SvoDa v 17 bře 2014 10:44

Doufám, že jen ty ze soukromých zpráv :!:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod amatér v 17 bře 2014 10:46

Zatím ne, mezi půlkama budu, pokud někdo vyslyší volání, toho radikála z Přelouče. :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod xroman v 17 bře 2014 10:53

Jakého radikála? On je tady z Přelouče ještě někdo jiný? :) Myslím si, že zvětšit prostor pro přílohy by neměl být pro Adama problém. Ale jinak takový "řez na pařez" má také své výhody :lol: :lol:
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod SvoDa v 17 bře 2014 11:35

Stále se držím myšlenky, která je synem přání, že by se k právé vkládané příloze k soukromým zprávám objevil nějaký "timing" (expiračka), že příloha bude platná např. pouze 6 měsíců a pak bude automaticky smazána. Nevyřeší to odmazání příloh z SZ zpětně, ale do budoucna. Lze to nějak v php vůbec řešit, nebo je to utopie ?

Což o to, pár zodpovědných si (nyní zpětně a do budoucna čas od času) promaže své přílohy v SZ, ale umím si představit, kolik příloh lítalo, lítá a bude lítat bez promazávání mezi ostatními uživateli fóra a proto proč (o to víc) navyšovat (i v budoucnu) kapacitu.
Navyšování by se tak mohlo týkat jen příloh k příspěvkům a když bude omezena velikost přílohy na nějakých již zmíněných 5 - 10 MB, nemusela by se kapacita úložiště zvyšovat nějak dramaticky.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod Mio-Treo.info v 17 bře 2014 17:58

Dane, v php by jistě taková funkce šla vytvořit, ovšem v phpBB je to něco jiného - jakmile začneš do tohoto uceleného systému přidávat své vlastní skripty a podobně, podřezáváš si pod sebou větev a připravíš se například o aktualizace, které začnou vyhazovat nejdříve různé chyby a později již ani nepůjdou automaticky sestavovat opravné balíčky Obrázek Takže budeme muset zvolit řešení, které phpBB umožňuje - pro začátek jsem změnil velikost přílohy na 10MB u příspěvku a 10 MB v soukromé zprávě.

Jinak po vymazání příloh uživateli se uvolnilo nějakých 250MB, takže jen tak dál :bravo: Adam se zatím asi nikomu neozval, takže možnost zvětšení prostoru musíme prozatím odložit :nevim:



Jinak jsem zařadil "do oběhu" nový tag HR - vodorovná čára

Obrázek

Pokud tedy v jednom postu řešíte odpovědi na více problémů nebo více uživatelům, můžete od sebe jednotlivé části snáze odlišit (viz rozdělení tohoto postu) ;-)
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

PředchozíDalší

Zpět na Vaše fórum - podle vás....

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník