Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Pokud máte nápad jak vylepšit toto fórum, podělte se o něj. Pokud to bude jen trochu v našich silách, tak budeme toto fórum vést podle Vašich nápadů a přání.

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod Mio-Treo.info v 16 bře 2014 21:59

Možná by stálo za úvahu omezit velikost příloh. V současnosti je to 50MB, což se mi zdá zbytečné - pouze 50 příloh z celkových více jak 12 tisíc přesahuje 10MB, kde bych viděl novou hranici a větší soubory by se mohly uploadovat přes Ulož.to a podobně. Co vy na to, pánové?
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod Jasper v 17 bře 2014 05:32

Já jsem pro. A klidně bych to omezil víc. Já jsem zatím odstranil nepřiřazené přílohy. Odhadem jich bylo 15MB.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod SvoDa v 17 bře 2014 06:28

A co přílohy v SZ ?
Všiml jsem si, že v seznamu přílohy, které jsem přikládal jak k příspěvkům, tak k SZ (Uživatelský panel -> Přehled -> Přílohy) figurují i přílohy, které jsem poslal přes SZ, přestože tyto SZ jsem si již smazal.

Nešlo by to také nějak administrátorky pročistit ?
Příloh v SZ, kdy takovéto SZ už autor a pravděpodobně i adresát dávno smazal, musí být za ty leta mraky a je zbytečné, aby ještě byly na serveru.
Promazat si to sice každý může smazat sám (Uživatelský panel -> Přehled -> Přílohy -> zaškrnout a odstranit označené), ale to je šílené práce a navíc nevím, jestli se příloha smaže jen v přehledu příloh nebo i ze serveru.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod Mio-Treo.info v 17 bře 2014 07:39

Dane, přes administraci se k přílohám nedostaneš vůbec, můžeš je akorát nastavovat. Takže jedině přes FTP a to by znamanalo všech 12 tisíc stáhnout a pak je prohlížet. A stejně nijak nepoznám, k čemu která příloha patří, takže by mohlo dojít ke smazání i těch, co by pak mohly chybět.


_______________________________________________
Odesláno ze ZOPO ZP980 pomocí Tapatalk Pro
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod SvoDa v 17 bře 2014 07:41

Rozumím tomu tak, že ani administrátor nemůže smazat přílohy u SZ ?
Bylo by asi ideální nastavit nějaké automatické mazání třeba po měsíci nebo půlroce. Za tu dobu měl adresát šanci si přílohu stáhnout.
Naposledy upravil SvoDa dne 17 bře 2014 07:46, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod Mio-Treo.info v 17 bře 2014 07:45

Jsme u stejného problému - jak je mazat? Zase bych je musel všechny stáhnout a probírat je ručně a zase bych nevěděl, která příloha k čemu patří... :-(

_______________________________________________
Odesláno ze ZOPO ZP980 pomocí Tapatalk Pro
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod SvoDa v 17 bře 2014 07:50

Nevím co vidíš kolem příloh jako admin, ale každý uživatel vidí v tom uživatelkém panelu, jestli se jedná o přílohu příspěvku na fóru, nebo o přílohu k SZ
Uzivpanel.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil SvoDa dne 17 bře 2014 07:55, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod Mio-Treo.info v 17 bře 2014 07:54

Já v administraci nevidím nic, jen celkovou velikost všech příloh. Musel by si je každý mazat sám přes Uživatelský panel, jak to popisuješ.

_______________________________________________
Odesláno ze ZOPO ZP980 pomocí Tapatalk Pro
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod SvoDa v 17 bře 2014 07:58

Pamatuji si, že Adam kdysi psal o tom, že měnil max. velikost příloh přikládaným k SZ (dokonce jinak pro členy Klubu a jinak pro ostatní), takže nějak se zde musí přílohy k SZ dát identifikovat a pak by se mohly ručně nebo automaticky mazaly třeba ty starší půl roku.
Popř. nedá se tam při vkládání přílohy k SZ nastavit platnost přílohy (po určitém čase se smaže sama) ?

Pokud ne, tak pak nezbude nic jiného, než to, o čem se psalo (omezení velikosti příloh, popř. zvýšení kapacity úložiště), nebo prozatím požádat všechny o to, aby si promazaly své přílohy k SZ z uživatelkého panelu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nedostupnost stránek fóra - poruchy

Příspěvekod Mio-Treo.info v 17 bře 2014 08:03

Velikost přílohy nastavit jde a i jejich počet pro soukromé zprávy a příspěvky zvlášť - ale to nic nemění na skutečnosti, že v administraci nejsou vidět a přes FTP nerozeznám k čemu která patří.

_______________________________________________
Odesláno ze ZOPO ZP980 pomocí Tapatalk Pro
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

PředchozíDalší

Zpět na Vaše fórum - podle vás....

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník