Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

igo8 becker z 201

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

igo8 becker z 201

Příspěvekod burek v 28 led 2010 14:46

zdravim vas .. mam takovy problemek, mam navi becker z201 s mapami navteq a sw igo8 a dnes jsem jel do pardubic a zmizela me sipka ktera me na silnici ukazovala smer mistot toho je tecka.. nevite prosim jak to opraVIT? je to takove divne jet a nevedet smer jizdy.... mnohokrate Vam vse m za rady dekuji
burek
 
Příspěvky: 27
Registrován: 28 pro 2009 15:16

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod amatér v 28 led 2010 15:48

Becker Z201 - jakou verzi sw iGO8 používáš? (8.3.x, 8.5.1 ???) Nehrál sis před tím náhodou s nějakým nastavením?
:lol: ..."je to takove divne jet a nevedet smer jizdy"... :lol: umyj si čelní sklo :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod burek v 28 led 2010 15:56

NO NEVIM JAKOU MAM VERZI JSEM V PRACI TED TAK TO ZJISTIM HNED JAK DOJDU DOMU, JE MOZNE ZE JSME TAM NECO POSRAl jelikoz jsem tam chtel dat nejake auto napr. skodu octavii ale mam pocit ze jsem se k tomu tehdy nedostal nebo jsem nevedel jak to kam kopcit... je mozne ze to je zpusobeno tim ze je v sys.txt nejaky ten prikaz aby si to natahnul? celni sklo mam umyte :D byl by jsem rad kdyby to zase jelo jako ma ... jo jeste jsme tam davAL NEJAKE 3D BUDOVY NAVIC ALE TY SE ZOBRAZOVALY SPATNE TAK JSEM TAM NAHRAL ORIGINALNI ALE TO JSME JEN KOPIROVAL NIC NIDKE NEPREPISOVAL... MOC DEKUJIZ A RADU
burek
 
Příspěvky: 27
Registrován: 28 pro 2009 15:16

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod deusexx v 28 led 2010 16:17

Máš někde zazálohovanej původní sys.txt?Pokud ano,nahrej ho zpět do krabičky a mělo by se to rozběhnout.Někde se ti asi tluče to 3D auto s šipkou.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod burek v 28 led 2010 16:22

ANO NASTESTI TO BYLO PRVNI CO SJEM DELAL ZALOHA.... ZKUSIM TO TAM NAHRAT ALE TY AUTAM SE MAJI NAHRAT DO DATA.ZIP MYSLIM A JA NEVEDEL JAK TO DO ZIPU NAHRAT TAK JSEM TAM NIC NEDAVAL MOZNA JSEM TAM ENCHAL PRIKAZ K TOMU SKINU TE OCTAVIE, DOUFAM ZE TO BUDE TIM..POKUD BY NEKOHO NAPADLO NECO DALSIHO BUDU RAD KDYZ SEM PISNE...

MYSLITE ZE KDYZ DAM DO SYS.TXT TEN PRIKAZ A NENAHRAJU TAM TEN SKIN TOHO AUTA ZE TO MUZE UDELAT TO CO ME ZE TO UAKZE TECKU MALOU CERNOU?NEBO TO JE JEN TEORIE? DIKY MOC
burek
 
Příspěvky: 27
Registrován: 28 pro 2009 15:16

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod deusexx v 28 led 2010 16:39

Auta do data.zipu?????Tam raději moc neexperimentuj pokud jsi začátečník a nech ho volně dýchat.Spousta věcí se dá na tvrdo nastavit v sys.txt počti si tady:
Kód: Vybrat vše
http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=11&t=168
Ty auta se dávají tuším do složky cars nebo dřív do 3DCARS.Ale to nevím přesně bo to nepoužívám.Ale je tu na to vlákno.No a pokud bys šipku neviděl ani po nahrání starýho sys.txt,tak se kukni tady na ty hodnoty:
3d_scale_carmodel=1
3dcarsizemin=4000
3dcarsizemax=6000
3dcarsizemul=10000
Mohl sis ju zmenšovat aby se schovala pod auto a nebyla vidět.Těma čísilkama změníš velikost té šipky.
A prosím tě, vypni si CapsLock.Díky předem.
Naposledy upravil deusexx dne 28 led 2010 16:49, celkově upraveno 1
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod Ivo K v 28 led 2010 16:42

Pokud se snažíš dostat auto místo navigační šipky a uděláš v postupu chybu, tak je celkem jisté, že se ti může povést šipku buď zmenšit nebo úplně odstranit.
Ta malá tečka, může být i kurzor skutečné pozice na mapě. Tato tečka tam bývá normálně.

Prosím, nepiš vše velkými písmeny, špatně se to potom čte. Děkuji.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod burek v 28 led 2010 16:51

omlouvam se za psani velkymi pismeny jsem v praci a v tom programus e da delat jen pri zapnutem capslocku.... ihned jsk dojdu domu vse zkusim ... jeste se chci optat kdyz tam chci dat to auto kam ho zkopiruji>/ nebo ja si proctu vlakno co jste mi sem poslali a kddyztak se na Vas obratim ... jsem totiz zacatecnik a nerad by sjem enco pokazil.... moc dekuji za Vase rady
burek
 
Příspěvky: 27
Registrován: 28 pro 2009 15:16

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod deusexx v 28 led 2010 17:03

Až dojdeš dom,testni ten starej sys.txt a pak se kukni sem:
Kód: Vybrat vše
http://www.forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=9&t=838&p=38799&hilit=car_day#p38799

Taky se to tu řešilo.Snad ti to pomůže.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod burek v 28 led 2010 18:10

tak je to vyreseno... opravdu v souboru sys.txt jsem nechal prikazy takove ty co tu nekdo daval do prispevku kde se nastavuje velikost..vse jsem smazal a je tam sipka..nyni jdu badat jak tam dat octavii :D mnohokrate Vam dekuji
burek
 
Příspěvky: 27
Registrován: 28 pro 2009 15:16

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků