Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

igo8 becker z 201

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod deusexx v 28 led 2010 19:59

Nebádej a kukni na ten příspěvek,co jsem dal v 17:03.Tam najdeš vše.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod burek v 29 led 2010 07:25

uz jsem se na to dival,ale jsem z toho zmateny jako vidle nejak :D jeste si to poradne proctu, nerad by jsem neco pokazil...
burek
 
Příspěvky: 27
Registrován: 28 pro 2009 15:16

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod Ivo K v 29 led 2010 11:22

Hlavně si před pokusy vše zazálohuj na PC a pak můžeš testovat. Když se ti něco nepovede, vrátíš zálohu zpět a vše bude zase fungovat.
Takže heslo pro každý den: "Zálohovat, zálohovat a zálohovat."
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod burek v 29 led 2010 11:39

ano zalohy jsem duelal hned jak jsme ji spustil.... to bylo prvni co jsem delal ... ale mockrat jeste jednou dekuji...


zkousel jsem tam nahrat tu octavii a nejde me to proste..asi na to nemam bunky.. chapu ze to amm nahrat do gfx s priponou md neco.... jenze me to pise malo mista i kdyz tam to misto mam.. preci nemuzu neco nahravat do zipu.... no mam v tom bordel nejak...
burek
 
Příspěvky: 27
Registrován: 28 pro 2009 15:16

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod Ivo K v 29 led 2010 11:57

Rád bych ti pomohl, ale Beckera neznám a auta místo navi šipky nepoužívám.

Já bych si prostudoval toto vlákno: viewtopic.php?f=9&t=838&start=0

A také odkazy do SvoDa v tomto jeho příspěvku: http://www.forum.entershop.cz/viewtopic ... y&start=45
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod amatér v 29 led 2010 12:13

@ burek
Ještě jsi nenapsal, co máš za verzi iGO8?
Pošli mi název schéme, které používáš pro den a pro noc,a něco s tím tvým autíčkem provedeme ;) Jde ti o co? O Octávii?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod burek v 29 led 2010 13:05

moje verze igo8 je 8.3.1.100733 SR2

schema tam mam originalni ... stejne jako po prvnim zapnuti navigace.... nic jsme tam nenahraval.. amatere mockrat ti dekuji za ochotu!!!!!!!!

ano chtel by sjem tam OCTAVII I
burek
 
Příspěvky: 27
Registrován: 28 pro 2009 15:16

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod amatér v 29 led 2010 17:52

Tak, tady to máš.
Snap_2010.01.29 17.43.08_001.png
Upřímně řečeno, do Beckera bych to nedával. Postup, který platí pro iGO8, v jeho beckerovské aplikaci nefunguje, tak jsem to musel pořešit trochu jinak a výsledek není, z mého pohledu, nic moc.
- Stáhni si přiložený archiv. 4 soubory, které jsou v něm obsaženy nakopíruj do data.zip/gfx (nejdříve si ale udělej jeho zálohu!!!)
- Do sys.txt přidej zápis:
[map]
3dcarsizemin=750
3dcarsizemax=5000
3dcarsizemul=10000


Pokud bude autíčko v mapě malé nebo naopak moc velké, reguluj jeho velikost zápisem 3dcarsizemin=xxx. Větší číslo = větší autíčko, menší číslo = menší autíčko.
gfx.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod burek v 29 led 2010 18:34

super hned jak dojdu domu to zkusim jeste jeden dotaz..kdyz budu chtit sipku zase smazu to z toho gfx a ze ses.txt..a jeste neco to kopceni do data.zip to jsem zkousel a pise me to malo mista i kdyz mam misto 4mb... navic nevim jak to dat do zabalenyho souboru nebude to haprovat??
burek
 
Příspěvky: 27
Registrován: 28 pro 2009 15:16

Re: igo8 becker z 201

Příspěvekod amatér v 29 led 2010 18:40

Ulož si data.zip někam do PC. K otevření potřebuješ WinRar, nebo WinZip, jiné nástroje odzkoušené nemám, ale někdo to dělá třeba v TotalComanderu.
Pokud používáš WinRar jde to mimo jiné tak, že soubor data.zip rozklikneš a pouhým přetažením nakopíruješ do gfx ty soubory, které jsem přiložil.

Pokud uznáš, že ta šipka je v Beckeru přeci jen lepší než autíčko, vyměníš pozměněný data.zip za ten původní, který si musíš zazálohovat. Zápisy ze sys.txt musíš samosebou smazat.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron