Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Teren

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Teren

Příspěvekod stevocz v 21 srp 2008 00:36

aky je rozdiel medzi terenmi:

Europe TA DEM

E Europe DEM
W Europe DEM

viem co obsahuju len hlavne chcem vediet ci mam mat vsetky 3 alebo staci len komplet europu, alebo viac sa oplati mat tie rozdelene alebo ako je to s nimi
stare pda iPAQ s GPS modulom (240x320)
IGO8 - 8.3.4.117940
PRIMO - 8.5.9.142948
Uživatelský avatar
stevocz
 
Příspěvky: 29
Registrován: 21 srp 2008 00:33

Re: Teren

Příspěvekod deusexx v 21 srp 2008 06:45

Podle mě je zbytečné tam dávat obojí.Já mám celou evropu v jednom souboru.Aby pak nedošlo třeba k tomu,že se ti to bude "nějak dvojit".Nenašel jsem lepší slovo,tak to neber doslovně.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Teren

Příspěvekod amatér v 21 srp 2008 06:47

Pokud máš mapy celé Evropy, pak je lepší Europe TA. Pokud máš pouze východní Evropu stačí E Europe, ušetříš místo na disku.
.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Teren

Příspěvekod stevocz v 21 srp 2008 09:41

to je dobre mam tam teren celej europy aj ked ostatne mapy tam nemam ale hlavne som chcel vediet ci to nie je robene nejak tak ze to prve je taky hlavny teren a tie co su delene su lepsie prepracovane okolo ciest a take. ale ked to je jedno tak to je fajn
stare pda iPAQ s GPS modulom (240x320)
IGO8 - 8.3.4.117940
PRIMO - 8.5.9.142948
Uživatelský avatar
stevocz
 
Příspěvky: 29
Registrován: 21 srp 2008 00:33


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron