Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Import kontaktů

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Import kontaktů

Příspěvekod willy v 14 srp 2008 09:24

Ahoj
mám problém který možná potkal i některé ostatní. Při instalaci proběhl pokus o import kontaktů z adresáře windows mobile, nicméně skončil s nějakými chybovými hláškami. Nevíte někdo jak import aktivovat znovu a jak IGO donutit aby to naimportoval korektně. V Igo 2006 to valilo bez problémů.
Dík
W.
willy
 

Re: Import kontaktů

Příspěvekod warhead v 14 srp 2008 12:06

import probiha takrka porad , pri kazdem spusteni igo , mam zkusenost ze tomu jiste veci vadi a u jednoho pda co jsem to na nem rozfakcoval to chtelo u adresy presny format jinak to nic nedelalo , zkus opravit jediny kontakt do jineho formatu , me se vyplatila adresa bez cisel a jeste pod to stat czech republic , melo by to detekovat okamzite pri spusteni
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: Import kontaktů

Příspěvekod willy v 15 srp 2008 10:10

Tak se mi to jednou povedlo po editaci státu a jeden kontak se dočasně přidal. po editaci všech kontaktů a spuštění IGO zas nic. už nevím s čím mám experimentovat dál. Shit
willy
 

Re: Import kontaktů

Příspěvekod warhead v 15 srp 2008 11:02

tak nevim asi jet pekne po jednom :lol:
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků