Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Podle čeho vybírat navigaci? Zkušenosti a rady...

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Osobni zkusenosti s navigaci Navon N650 (prip. Navon N560)

Příspěvekod humbuk v 02 srp 2009 07:42

Ale ja sem mluvil o navigování. Oziexplorer je na navigování.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Osobni zkusenosti s navigaci Navon N650 (prip. Navon N560)

Příspěvekod leonardoll v 02 srp 2009 09:13

Jestli nejezdíš každý den po Evropě, tak 4GB bohatě stačí jak pro IGO tak OziExplorer. Nepotřebuju mapy tam kde nejsem.
Taky to vidím na Dejvida stejně jako Jarouš. Nehledě na to, po přehrátí FW by mohli jít i SDHC karty.
Uživatelský avatar
leonardoll
 
Příspěvky: 37
Registrován: 16 bře 2009 21:47

Re: Osobni zkusenosti s navigaci Navon N650 (prip. Navon N560)

Příspěvekod Jarouš v 02 srp 2009 09:57

humbuk píše:Ale ja sem mluvil o navigování. Oziexplorer je na navigování.


Nepoužívám.Nepotřebuji.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Podle čeho vybírat navigaci? Zkušenosti a rady...

Příspěvekod jelwa v 04 srp 2009 11:11

Tak nakonec po ruznych rozvahach jsem se rozhodl pro zacatek vyzkouset Navon N470 a uvidime.
Az budu mit nejake zkusenosti, zkusim pripsat me prvotni zazitky a zkusenosti s touto navigaci, i kdyz asi nebudu prvni ani posledni :-)
Zatim vsem diky za uzitecne informace...
Lada
Uživatelský avatar
jelwa
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2009 08:56

Re: Osobni zkusenosti s navigaci Navon N650 (prip. Navon N560)

Příspěvekod puamik v 04 srp 2009 20:19

addam píše:
Všechny současné modely navigací NAVON - tzn. NAVON N470 / N560 / N650 bez problému pracují s kartami SDHC
(já osobně používám ve svém NAVONu kartu 8GB).

Pouze staré modely které se již dávno neprodávají (N250/N350/N450/N460) neuměly s kartami SDHC pracovat a řešilo se to použitím třeba 4GB neSDHC karty.

funguje s jakoukoliv SDHC kartou?
NAVON N650, iGO PRIMO 1.1; skin Gurjon GJA_v2.26_Si_43, hlas Jitka 3.0
puamik
 
Příspěvky: 181
Registrován: 07 kvě 2009 17:46
Bydliště: Blansko

Re: Podle čeho vybírat navigaci? Zkušenosti a rady...

Příspěvekod addam v 04 srp 2009 20:49

Nikdy žádné zařízení (navigace, telefon, videokamera, apod.) nemusí fungovat se všemi značkami a typy paměťových karet.
Dokonce jsem už zažil i situace kdy jsem měl třeba dvě karty od stejného výrobce a dokonce i stejného typu a modelového označení, ale jedna karta byly vyrobena třeba o dva měsíce dříve než druhá karta - a jedna karta v daném přístroji fungovala a druhá nefungovala (nebyla detekována).

Proto vždy před nákupem SD/SDHC karty do jakéhokoliv přístroje doporučuji vybranou kartu před nákupem v konkrétním přístroji vyzkoušet.
Na prodejně to tak děláme zákazníkům zcela běžně už několik let...

Já osobně ve svém NAVONU například momentálně používám SDHC 8GB značky KINGSTONE...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Podle čeho vybírat navigaci? Zkušenosti a rady...

Příspěvekod jelwa v 13 srp 2009 13:36

Pridam jen update po kratkem pouzivani navigace Navon N470:

Display mi pripada naprosto dostacujici pro bezneho ridice, nemel jsem zatim zadne problemy s rozlisenim, prehlednosti nebo ovladanim.

Jednou se mi stalo, ze po probuzeni mi navigace fungovala, ale bohuzel bez zvuku. Zkousel jsem ruzna nastaveni a podobne, vse vypadalo v poradku, ale zvuk proste nesel. Vypnuti a zapnuti pomohlo.

Reakce i rychlost navigace po meste je dostacujici a zatim bez problemu.

Sikovnou veci jsou poi, ktere pridat a aktualizovat z webu svede skoro kazdy.

Radary a kamery jsou sikovne, ale hlavni vyhodou je, ze me proste vic a vic umirnuji, coz je ku prospechu vsech. Sice "ztratim" par minut tim, ze se drzim pravidel, ale coz... jak rikam, beru to jako prednost.

Ovladani celkove musim vazne pochvalit, lze opravdu sednout za volant, zapnout poprve navigaci a po peti minutach jedete a zaklad je nastaven. A to nemam uzivatelsky jednodussi rezim, proste iGo8.

Tot zatim z me strany vse, Addamovi diky za bezproblemovy nakup na dalku a vstricnost.
Vsem ostatnim hodne uspechu s vasi volbou navigace.
Lada
Uživatelský avatar
jelwa
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2009 08:56

Re: Podle čeho vybírat navigaci? Zkušenosti a rady...

Příspěvekod addam v 21 říj 2009 17:37

Pro úplnost této diskuze, dodávám některé novinky, které se týkají navigací NAVON od 15.10.2009

1) Minulý týden nám dorazila nová várka navigací NAVON, ve kterých jsou již obsaženy nejnovější mapy verze 2009.06.

2) Do prodeje jsme nově zařadili model NAVON N260 REGIONAL, který je velmi levný a obsahuje iGO8 + podrobné mapy ČR, SR, PL, HU, BiH a HR + průjezdní mapy ostatních států Evropy.

3) Nově je v ceně navigací NAVON zahrnuta aktualizace mapových podkladů zdarma v prvním roce od nákupu navigace.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Podle čeho vybírat navigaci? Zkušenosti a rady...

Příspěvekod SvoDa v 21 říj 2009 17:46

Zajímalo by mne, kterého data jsou ty průjezdní mapy. Pokud vím, tak poslední jsou 2008.07, tak že by se objevily EastEUMAJOR a WestEUMAJOR 2009.06 ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Podle čeho vybírat navigaci? Zkušenosti a rady...

Příspěvekod addam v 21 říj 2009 18:46

Čekal jsem Dane že se zeptáš, vzhledem k nedávné diskuzi, která na tohle téma běžela ;-)

EastEUMAJOR.fbl = Major roads of Eastern Europe - 2009.06 - Data Source TeleAtlas (cca 11MB)
WestEUMAJOR.fbl = Major roads of Western Europe - 2009.06 - Data Source TeleAtlas (cca 44 MB)

Okoštování :arrow: CU folder Addam :idea:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron